zamknij reklamę

Liga Okręgowa. Terminarz drużyny Seniorów w sezonie 2018/19

Liga Okręgowa. Terminarz drużyny Seniorów w sezonie 2018/19

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

SEMP Ursynów (Warszawa) - AP Żyrardów
Milan Milanówek - Przyszłość Włochy (Warszawa)
MKS II Piaseczno - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos - Grom Warszawa
LKS Osuchów - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
LKS Chlebnia - Ursus II Warszawa
Laura Chylice - Józefovia Józefów
KS Teresin - Naprzód Stare Babice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

AP Żyrardów - Naprzód Stare Babice
Józefovia Józefów - KS Teresin
Ursus II Warszawa - Laura Chylice
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - LKS Chlebnia
Grom Warszawa - LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Perła Złotokłos
Przyszłość Włochy (Warszawa) - MKS II Piaseczno
SEMP Ursynów (Warszawa) - Milan Milanówek


 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Milan Milanówek - AP Żyrardów
MKS II Piaseczno - SEMP Ursynów (Warszawa)
Perła Złotokłos - Przyszłość Włochy (Warszawa)
LKS Osuchów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Chlebnia - Grom Warszawa
Laura Chylice - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
KS Teresin - Ursus II Warszawa
Naprzód Stare Babice - Józefovia Józefów

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

AP Żyrardów - Józefovia Józefów
Ursus II Warszawa - Naprzód Stare Babice
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - KS Teresin
Grom Warszawa - Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy (Warszawa) - LKS Osuchów
SEMP Ursynów (Warszawa) - Perła Złotokłos
Milan Milanówek - MKS II Piaseczno

Kolejka 5 - 1-2 września

MKS II Piaseczno - AP Żyrardów
Perła Złotokłos - Milan Milanówek
LKS Osuchów - SEMP Ursynów (Warszawa)
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Laura Chylice - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin - Grom Warszawa
Naprzód Stare Babice - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Józefovia Józefów - Ursus II Warszawa

Kolejka 6 - 8-9 września

AP Żyrardów - Ursus II Warszawa
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Józefovia Józefów
Grom Warszawa - Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS Teresin
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Laura Chylice
SEMP Ursynów (Warszawa) - LKS Chlebnia
Milan Milanówek - LKS Osuchów
MKS II Piaseczno - Perła Złotokłos

Kolejka 7 - 15-16 września

Perła Złotokłos - AP Żyrardów
LKS Osuchów - MKS II Piaseczno
LKS Chlebnia - Milan Milanówek
Laura Chylice - SEMP Ursynów (Warszawa)
KS Teresin - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Naprzód Stare Babice - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Józefovia Józefów - Grom Warszawa
Ursus II Warszawa - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)

Kolejka 8 - 22-23 września

AP Żyrardów - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Grom Warszawa - Ursus II Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Józefovia Józefów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Naprzód Stare Babice
SEMP Ursynów (Warszawa) - KS Teresin
Milan Milanówek - Laura Chylice
MKS II Piaseczno - LKS Chlebnia
Perła Złotokłos - LKS Osuchów

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Osuchów - AP Żyrardów
LKS Chlebnia - Perła Złotokłos
Laura Chylice - MKS II Piaseczno
KS Teresin - Milan Milanówek
Naprzód Stare Babice - SEMP Ursynów (Warszawa)
Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Ursus II Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Grom Warszawa

Kolejka 10 - 6-7 października

AP Żyrardów - Grom Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów (Warszawa) - Józefovia Józefów
Milan Milanówek - Naprzód Stare Babice
MKS II Piaseczno - KS Teresin
Perła Złotokłos - Laura Chylice
LKS Osuchów - LKS Chlebnia

Kolejka 11 - 13-14 października

LKS Chlebnia - AP Żyrardów
Laura Chylice - LKS Osuchów
KS Teresin - Perła Złotokłos
Naprzód Stare Babice - MKS II Piaseczno
Józefovia Józefów - Milan Milanówek
Ursus II Warszawa - SEMP Ursynów (Warszawa)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Grom Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 12 - 20-21 października

AP Żyrardów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Grom Warszawa
SEMP Ursynów (Warszawa) - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Milan Milanówek - Ursus II Warszawa
MKS II Piaseczno - Józefovia Józefów
Perła Złotokłos - Naprzód Stare Babice
LKS Osuchów - KS Teresin
LKS Chlebnia - Laura Chylice

Kolejka 13 - 27-28 października

Laura Chylice - AP Żyrardów
KS Teresin - LKS Chlebnia
Naprzód Stare Babice - LKS Osuchów
Józefovia Józefów - Perła Złotokłos
Ursus II Warszawa - MKS II Piaseczno
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Milan Milanówek
Grom Warszawa - SEMP Ursynów (Warszawa)
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Przyszłość Włochy (Warszawa)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

AP Żyrardów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
SEMP Ursynów (Warszawa) - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan Milanówek - Grom Warszawa
MKS II Piaseczno - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Perła Złotokłos - Ursus II Warszawa
LKS Osuchów - Józefovia Józefów
LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice
Laura Chylice - KS Teresin

Kolejka 15 - 10-11 listopada

KS Teresin - AP Żyrardów
Naprzód Stare Babice - Laura Chylice
Józefovia Józefów - LKS Chlebnia
Ursus II Warszawa - LKS Osuchów
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Perła Złotokłos
Grom Warszawa - MKS II Piaseczno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Milan Milanówek
Przyszłość Włochy (Warszawa) - SEMP Ursynów (Warszawa)

Kolejka 16

AP Żyrardów - SEMP Ursynów (Warszawa)
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Milan Milanówek
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - MKS II Piaseczno
Grom Warszawa - Perła Złotokłos
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - LKS Osuchów
Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia
Józefovia Józefów - Laura Chylice
Naprzód Stare Babice - KS Teresin

Kolejka 17

Naprzód Stare Babice - AP Żyrardów
KS Teresin - Józefovia Józefów
Laura Chylice - Ursus II Warszawa
LKS Chlebnia - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
LKS Osuchów - Grom Warszawa
Perła Złotokłos - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
MKS II Piaseczno - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Milan Milanówek - SEMP Ursynów (Warszawa)

Kolejka 18

AP Żyrardów - Milan Milanówek
SEMP Ursynów (Warszawa) - MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Perła Złotokłos
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - LKS Osuchów
Grom Warszawa - LKS Chlebnia
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Laura Chylice
Ursus II Warszawa - KS Teresin
Józefovia Józefów - Naprzód Stare Babice

Kolejka 19

Józefovia Józefów - AP Żyrardów
Naprzód Stare Babice - Ursus II Warszawa
KS Teresin - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Laura Chylice - Grom Warszawa
LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Osuchów - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Perła Złotokłos - SEMP Ursynów (Warszawa)
MKS II Piaseczno - Milan Milanówek

Kolejka 20

AP Żyrardów - MKS II Piaseczno
Milan Milanówek - Perła Złotokłos
SEMP Ursynów (Warszawa) - LKS Osuchów
Przyszłość Włochy (Warszawa) - LKS Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Laura Chylice
Grom Warszawa - KS Teresin
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Naprzód Stare Babice
Ursus II Warszawa - Józefovia Józefów

Kolejka 21

Ursus II Warszawa - AP Żyrardów
Józefovia Józefów - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Naprzód Stare Babice - Grom Warszawa
KS Teresin - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Laura Chylice - Przyszłość Włochy (Warszawa)
LKS Chlebnia - SEMP Ursynów (Warszawa)
LKS Osuchów - Milan Milanówek
Perła Złotokłos - MKS II Piaseczno

Kolejka 22

AP Żyrardów - Perła Złotokłos
MKS II Piaseczno - LKS Osuchów
Milan Milanówek - LKS Chlebnia
SEMP Ursynów (Warszawa) - Laura Chylice
Przyszłość Włochy (Warszawa) - KS Teresin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Naprzód Stare Babice
Grom Warszawa - Józefovia Józefów
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Ursus II Warszawa

Kolejka 23

KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - AP Żyrardów
Ursus II Warszawa - Grom Warszawa
Józefovia Józefów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Stare Babice - Przyszłość Włochy (Warszawa)
KS Teresin - SEMP Ursynów (Warszawa)
Laura Chylice - Milan Milanówek
LKS Chlebnia - MKS II Piaseczno
LKS Osuchów - Perła Złotokłos

Kolejka 24

AP Żyrardów - LKS Osuchów
Perła Złotokłos - LKS Chlebnia
MKS II Piaseczno - Laura Chylice
Milan Milanówek - KS Teresin
SEMP Ursynów (Warszawa) - Naprzód Stare Babice
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Józefovia Józefów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Ursus II Warszawa
Grom Warszawa - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)

Kolejka 25

Grom Warszawa - AP Żyrardów
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa - Przyszłość Włochy (Warszawa)
Józefovia Józefów - SEMP Ursynów (Warszawa)
Naprzód Stare Babice - Milan Milanówek
KS Teresin - MKS II Piaseczno
Laura Chylice - Perła Złotokłos
LKS Chlebnia - LKS Osuchów

Kolejka 26

AP Żyrardów - LKS Chlebnia
LKS Osuchów - Laura Chylice
Perła Złotokłos - KS Teresin
MKS II Piaseczno - Naprzód Stare Babice
Milan Milanówek - Józefovia Józefów
SEMP Ursynów (Warszawa) - Ursus II Warszawa
Przyszłość Włochy (Warszawa) - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Grom Warszawa

Kolejka 27

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - AP Żyrardów
Grom Warszawa - Przyszłość Włochy (Warszawa)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - SEMP Ursynów (Warszawa)
Ursus II Warszawa - Milan Milanówek
Józefovia Józefów - MKS II Piaseczno
Naprzód Stare Babice - Perła Złotokłos
KS Teresin - LKS Osuchów
Laura Chylice - LKS Chlebnia

Kolejka 28

AP Żyrardów - Laura Chylice
LKS Chlebnia - KS Teresin
LKS Osuchów - Naprzód Stare Babice
Perła Złotokłos - Józefovia Józefów
MKS II Piaseczno - Ursus II Warszawa
Milan Milanówek - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
SEMP Ursynów (Warszawa) - Grom Warszawa
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 29

Przyszłość Włochy (Warszawa) - AP Żyrardów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - SEMP Ursynów (Warszawa)
Grom Warszawa - Milan Milanówek
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - MKS II Piaseczno
Ursus II Warszawa - Perła Złotokłos
Józefovia Józefów - LKS Osuchów
Naprzód Stare Babice - LKS Chlebnia
KS Teresin - Laura Chylice

Kolejka 30

AP Żyrardów - KS Teresin
Laura Chylice - Naprzód Stare Babice
LKS Chlebnia - Józefovia Józefów
LKS Osuchów - Ursus II Warszawa
Perła Złotokłos - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
MKS II Piaseczno - Grom Warszawa
Milan Milanówek - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów (Warszawa) - Przyszłość Włochy (Warszawa)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości