Petycja w sprawie budowy pełnowymiarowego boiska na Ursynowie!

[Aktualizacja]

Link do petycji online:

Kliknij TUTAJ

Podczas Dni Ursynowa stowarzyszenie Otwarty Ursynów będzie zbierać podpisy pod petycją w sprawie budowy na Ursynowie pełnowymiarowego boiska z bieżnią. Serdecznie zachęcamy aby i Państwa podpis znalazł się pod tą petycją. Jesteśmy zdania, że w Naszej Dzielnicy, gdzie młodzi sportowcy z ogromnym zapałem, pasją, ale też sukcesami trenują piłkę nożną, takie boisko powinno się znaleźć. Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy rozwija umiejętności młodych adeptów futbolu, którzy starają się pójść w ślady świetnych polskich piłkarzy takich jak Robert Lewandowski czy Piotr Zieliński. Bazując na doświadczeniu z wielu poprzednich lat jesteśmy przekonani, że budowa takiego boiska w zdecydowany sposób zwiększy możliwości naszego Klubu i pozwoli, aby jeszcze więcej młodzieży dorastało w duchu sportowej, piłkarskiej rywalizacji.