SEMP 2007 jedzie na Turniej Wicher Cup 2017

Z radością pragniemy poinformować, że SEMP 2007 został zaproszony na międzynarodowy turniej Wicher Cup  Przedstawiamy grupy oraz Nasz harmonogram turnieju, który odbędzie się w dniach 17-18.06

GRUPA A (09:30 – 12:45)

Wicher Kobyłka...
Karpaty Lwów
KS FFA Warszawa
Odra Opole
Dinamo Mińsk
Legia Warszawa

GRUPA B (09:30 – 12:45)

Zagłębie Lubin
FC Starward Kijów
Energetic Neteshin
UKS Irzyk
Warta Poznań
Delta Warszawa

GRUPA C (13:30 -16:45)

Peromogec Kijów
Wisła Płock
Mały Jeziorak Iława
Górnik Łęczyca
SEMP Ursynów
Lechia Gdańsk

GRUPA D (13:30 – 16:45)

FC Prykarpatja Ivano- Frankowsk
Jagiellonia Białystok
GKS Katowice
Wigry Suwałki
Widzew Łódź
Mazur Radzymin

Harmonogram grup C i D

Boisko A 13:30 – 13:48 Peromogec Kijów – Wisła Płock
Boisko B 13:30 – 13:48 Mały Jeziorak Iława – Górnik Łęczyca
Boisko C 13:30 – 13:48 SEMP Ursynów – Lechia Gdańsk
Boisko D 13:30 – 13:48 FC Prykarpatja – Jagiellonia Białystok

Boisko A 13:55 – 14:13 GKS Katowice – Wigry Suwałki
Boisko B 13:55 – 14:13 Widzew Łódź – Mazur Radzymin
Boisko C 13:55 – 14:13 Peromogec Kijów – Mały Jeziorak Iława
Boisko D 13:55 – 14:13 SEMP Ursynów – Wisła Płock

Boisko A 14:20 – 14:38 Lechia Gańsk – Górnik Łęczyca
Boisko B 14:20 – 14:38 FC Prykarpatja – GKS Katowice
Boisko C 14:20 – 14:38 Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Boisko D 14:20 – 14:38 Mazur Radzymin – Wigry Suwałki

Boisko A 14:45 – 15:03 Peromogec Kijów – SEMP Ursynów
Boisko B 14:45 – 15:03 Lechia Gdańsk – Mały Jeziorak Iława
Boisko C 14:45 – 15:03 Górnik Łęczyca – Wisła Płock
Boisko D 14:45 – 15:03 FC Prykarpatja – Widzew Łódź

Boisko A 15:10 – 15:28 Mazur Radzymin – GKS Katowice
Boisko B 15:10 – 15:28 Wigry Suwałki – Jagiellonia Białystok
Boisko C 15:10 – 15:28 Peromogec Kijów – Lechia Gdańsk
Boisko D 15:10 – 15:28 Górnik Łęczyca – SEMP Ursynów

Boisko A 15:35 – 15:53 Wisła Płock – Mały Jeziorak Iława
Boisko B 15:35 – 15:53 FC Prykarpatja – Mazur Radzymin
Boisko C 15:35 – 15:53 Wigry Suwałki – Widzew Łódź
Boisko D 15:35 – 15:53 Jagiellonia Białystok – GKS Katowice

Boisko A 16:00 – 16:18 Peromogec Kijów – Górnik Łęczyca
Boisko B 16:00 – 16:18 Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Boisko C 16:00 – 16:18 Mały Jeziorak Iława – SEMP Ursynów
Boisko D 16:00 – 16:18 FC Prykarpatja – Wigry Suwałki

Boisko C 16:25 – 16:43 Jagiellonia Białystok – Mazur Radzymin
Boisko D 16:25 – 16:43 GKS Katowice – Widzew Łódź

Przedstawiam grupy oraz Nasz harmonogram turnieju Wicher Cup, który odbędzie się w dniach 17-18.06

GRUPA A (09:30 – 12:45)

Wicher Kobyłka...
Karpaty Lwów
KS FFA Warszawa
Odra Opole
Dinamo Mińsk
Legia Warszawa

GRUPA B (09:30 – 12:45)

Zagłębie Lubin
FC Starward Kijów
Energetic Neteshin
UKS Irzyk
Warta Poznań
Delta Warszawa

GRUPA C (13:30 -16:45)

Peromogec Kijów
Wisła Płock
Mały Jeziorak Iława
Górnik Łęczyca
SEMP Ursynów
Lechia Gdańsk

GRUPA D (13:30 – 16:45)

FC Prykarpatja Ivano- Frankowsk
Jagiellonia Białystok
GKS Katowice
Wigry Suwałki
Widzew Łódź
Mazur Radzymin

Harmonogram grup C i D

Boisko A 13:30 – 13:48 Peromogec Kijów – Wisła Płock
Boisko B 13:30 – 13:48 Mały Jeziorak Iława – Górnik Łęczyca
Boisko C 13:30 – 13:48 SEMP Ursynów – Lechia Gdańsk
Boisko D 13:30 – 13:48 FC Prykarpatja – Jagiellonia Białystok

Boisko A 13:55 – 14:13 GKS Katowice – Wigry Suwałki
Boisko B 13:55 – 14:13 Widzew Łódź – Mazur Radzymin
Boisko C 13:55 – 14:13 Peromogec Kijów – Mały Jeziorak Iława
Boisko D 13:55 – 14:13 SEMP Ursynów – Wisła Płock

Boisko A 14:20 – 14:38 Lechia Gańsk – Górnik Łęczyca
Boisko B 14:20 – 14:38 FC Prykarpatja – GKS Katowice
Boisko C 14:20 – 14:38 Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Boisko D 14:20 – 14:38 Mazur Radzymin – Wigry Suwałki

Boisko A 14:45 – 15:03 Peromogec Kijów – SEMP Ursynów
Boisko B 14:45 – 15:03 Lechia Gdańsk – Mały Jeziorak Iława
Boisko C 14:45 – 15:03 Górnik Łęczyca – Wisła Płock
Boisko D 14:45 – 15:03 FC Prykarpatja – Widzew Łódź

Boisko A 15:10 – 15:28 Mazur Radzymin – GKS Katowice
Boisko B 15:10 – 15:28 Wigry Suwałki – Jagiellonia Białystok
Boisko C 15:10 – 15:28 Peromogec Kijów – Lechia Gdańsk
Boisko D 15:10 – 15:28 Górnik Łęczyca – SEMP Ursynów

Boisko A 15:35 – 15:53 Wisła Płock – Mały Jeziorak Iława
Boisko B 15:35 – 15:53 FC Prykarpatja – Mazur Radzymin
Boisko C 15:35 – 15:53 Wigry Suwałki – Widzew Łódź
Boisko D 15:35 – 15:53 Jagiellonia Białystok – GKS Katowice

Boisko A 16:00 – 16:18 Peromogec Kijów – Górnik Łęczyca
Boisko B 16:00 – 16:18 Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Boisko C 16:00 – 16:18 Mały Jeziorak Iława – SEMP Ursynów
Boisko D 16:00 – 16:18 FC Prykarpatja – Wigry Suwałki

Boisko C 16:25 – 16:43 Jagiellonia Białystok – Mazur Radzymin
Boisko D 16:25 – 16:43 GKS Katowice – Widzew Łódź