SEMP-y w czołówce! Sezon 2017/2018 - podsumowanie.

SEMP-y w czołówce! Sezon 2017/2018 - podsumowanie.

Letnia przerwa w rozgrywkach ligowych wchodzi w kolejny etap, zapraszamy więc do zapoznania się z podsumowaniem sezonu w wykonaniu naszych SEMP-ów. Każdemu rocznikowi poświęciliśmy kilka słów wraz z klasyfikacją końcową. Bilans naszych 20 drużyn występujących w rozgrywkach MZPN wypada bardzo okazale - jesteśmy w ścisłej czołówce praktycznie w każdej kategorii wiekowej!

Seniorzy

Miejsce na koniec sezonu: 3

Sezon w wykonaniu Naszej drużyny Seniorów można podzielić na 2 etapy: bardzo udaną rundę jesienną, po której byliśmy liderem rozgrywek, a także mniej udaną rundę wiosenną, co w rezultacie dało podopiecznym Trenera Michała Tarasa 3 miejsce na koniec zmagań w Lidze Okręgowej. Takie osiągnięcie można uznać za sukces, pozostaje jednak pewien niedosyt spowodowany wynikami w meczach z drużynami z dolnych rejonów tabeli, które będąc słabsze piłkarsko potrafiły urwać punkty Naszemu zespołowi. Na plus należy zaliczyć wiele minut rozegranych przez młodzieżowców - reprezentanci roczników 1999 czy 2000 w każdej kolejce zaliczali regularne występy, co z pewnością zaprocentuje w kolejnym sezonie. Rozwój drużyny postępuje, ciężka praca przynosi efekty, dlatego w zbliżających się rozgrywkach drużyna Seniorów ponownie zawalczy o awans do 4 ligi. 

Rocznik 2001

Miejsce na koniec sezonu: 1

Drużyna rocznika 2001 przed rozpoczęciem sezonu nie miała wielkich oczekiwań. Zawodnicy i sztab trenerski postanowili jednak wspólnie zawalczyć i sprawdzić swoje możliwości, co przyniosło fantastyczne rezultaty. 1 miejsce na zakończenie rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej to niespodzianka, ale jeśli spojrzeć na bilans: 10 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka to nie można mówić o jakimkolwiek przypadku. Systematyczna praca, odpowiedzialność taktyczna i świetna atmosfera to cechy charakterystyczne dla podopiecznych Trenera Kamila Biadunia i Roberta Tanczyńskiego. Niezależnie od tego jakie decyzje zapadną w MZPN, czy mistrzostwo ligi daje awans, a może jednak utrzymanie, Nasi piłkarze z rocznika 2001 zrobili kawał dobrej roboty, za co należą się słowa uznania.

Rocznik 2002

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 3

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 3

Ekipa z rocznika 2002 w minionym sezonie rywalizowała w rozgrywkach Ekstraligi oraz Ligi Wojewódzkiej. To najwyższe poziomy rozgrywek na Mazowszu, a podopieczni Trenera Macieja Tataja czuli się w tym towarzystwie bardzo swobodnie. Wystarczy powiedzieć, że w tabeli zostawili za sobą takie zespoły jak Legia czy Znicz Pruszków. W przypadku najstarszych kategorii wiekowych wynik na koniec sezonu jest bardzo istotny, niemniej równie ważny jest rozwój indywidualny zawodników, a w tym aspekcie nasi piłkarze poszli zdecydowanie do przodu. Świadczy o tym kilka rzeczy: treningi wyróżniających się graczy z Naszą drużyną Seniorów, powołania do kadry Mazowsza czy testy w największych klubach w Polsce. W kolejnym sezonie drużyna będzie jeszcze mocniejsza, więc liczymy, że rywalizacja przyniesie oczekiwane przez sztab trenerski korzyści.

Rocznik 2003

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 6

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 7

Sezon 2017/2018 dla rocznika 2003 nie był sezonem łatwym. Drużynę i sztab szkoleniowy spotkało sporo zmian, które jeszcze się nie skończyły. W rzeczywistości prawdziwe rezultaty pracy tej grupy będziemy mogli zobaczyć dopiero w nadchodzącym sezonie. Dużym plusem ekipy 2003 jest ich zaangażowanie i obecność na treningach, docenić trzeba również to, że kilku zawodników w końcowym etapie rundy wiosennej swoją dobrą grą wspomagało starszy rocznik 2002.

Rocznik 2004

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 3

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 4

"Jedynce" do awansu do Ekstraligi zabrakło niewiele. Tyle samo punktów co MKS Piaseczno i MOSiR Mińsk Maz. na koniec sezonu pozwoliło zająć 3 miejsce - zadecydował minimalnie gorszy bilans bezpośrednich spotkań. Podopieczni Trenera Patryka Larkowskiego walczyli do końca, charakterystyczne dla tego zespołu jest to, że wielokrotnie potrafili się podnosić po niekorzystnym rezultacie i odmieniać wyniki meczów. SEMP-owskie walczaki mają przed sobą kolejny sezon w którym rozwijanie umiejętności dzięki ciężkiej pracy na treningach ma przynieść zamierzone efekty.

Rocznik 2005

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 1

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 1

Obie grupy z rocznika 2005 zostały mistrzami swoich lig. Dla "jedynki" oznacza to awans do Ekstraligi, a dla "dwójki" promocję do II ligi. Świetna praca wykonana przez całą drużynę przyniosła efekty w postaci zwycięstw. Warto podkreślić, że zawodnicy Trenera Macieja Gadowskiego okazali się lepsi od m.in. Escoli czy Znicza Pruszków, uznanych marek, które również celowały w 1 miejsce na koniec rozgrywek. Dobre występy zawodników rocznika 2005 zaprocentowały także na poziomie indywidualnym - Filip Borowski, najlepszy napastnik drużyny, przechodzi do Legii Warszawa, a niektórzy zawodnicy dostawali szansę występów w starszym roczniku. Gratulacje, życzymy powodzenia!

Rocznik 2006

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 2

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 3

Sezon w wykonaniu ekipy Trenera Marcina Klukowskiego to nie tylko rozgrywki ligowe, ale również występy w dużych, międzynarodowych turniejach, gdzie chłopcy mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z zawodnikami takich klubów jak Liverpool czy Werder Brema. Te sprawdziany pozytywnie wpłynęły na pewność siebie i wiarę SEMP-ów w swoje niemałe umiejętności, dzięki czemu końcówka sezonu okazała się niezwykle udana, z dwoma "pudłami" w tabeli na koniec rozgrywek. Dodatkowo swoje miejsce w Kadrze Mazowsza rocznika 2006 miał szansę wywalczyć Franek Nowakowski, powoływany na konsultacje szkoleniowe. Dobra robota!

Rocznik 2007

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 2

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 1

Grupa III: Miejsce na koniec sezonu: 2

Podsumowanie Trenera: W ostatni weekend zamknęliśmy pewien etap szkolenia. System 6+1, w którym rozegraliśmy niezliczoną liczbę spotkań przeszedł już do historii, przed nami nowe wyzwania, cele, plany związane już głownie z "dziewiątkami". Mam nadzieję, że będzie to równie ciekawy i pełen emocji czas jak ostatnie kilka sezonów w naszym wykonaniu. Pierwsza drużyna z bilansem 6-2-2 zajęła po raz kolejny wysokie 2 miejsce w I lidze okręgowej, ustępując tylko drużynie Znicza Pruszków, która zasłużenie wygrała całe rozgrywki, prezentując bardzo solidną grę od początku do końca sezonu. Gratulacje. Celem na rundę wiosenną było utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej i ponowna rywalizacja z najlepszymi drużynami na jesieni, udało się z delikatną nawiązką. Dodatkowo rozegraliśmy sporo spotkań sparingowych w systemie 8+1, które dały kilka odpowiedzi odnośnie problemów z jakimi możemy mieć do czynienia w najbliższej przyszłości. Druga drużyna, zdobywając 24 pkt w ładnym stylu wygrała swoją grupę w III lidze okręgowej i pewnie awansowała do II ligi, realizując cel postawiony przez mnie na początku rundy. Chłopcy niejednokrotnie udowodnili swoją wartość i wielu z nich dzięki dobrym występom dostało szansę gry w pierwszej drużynie. W rozgrywkach VI ligi rywalizowała również nasz trzecia drużyna, z bilansem 6-1-3 udało się zająć (najprawdopodobniej) drugie miejsce w tabeli, dzięki czemu i tym razem idziemy piętro wyżej w rozgrywkach MZPN. Warto pamiętać, że na tą chwilę wyniki nadal nie są najważniejsze, liczy się przede wszystkim rozwój jednostki indywidualny, odpowiednie podejście do treningów, meczów, poziom świadomości oraz zaangażowanie każdego z zawodników. Warto wspomnieć o kilku zawodnikach regularnie powoływanych na konsultację Kadry Mazowsza oraz występach w starszym roczniku najlepszych zawodników.

Rocznik 2008

Grupa I: Miejsce na koniec sezonu: 3

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 1

Grupa III: Miejsce na koniec sezonu: 6

Rozgrywki w wykonaniu podopiecznych Trenera Adama Sadowskiego to przede wszystkim kolejny etap nauki gry w piłkę nożną oraz praca nad rozwojem indywidualnym zawodników. Osiąganie jak najlepszych wyników jest rezultatem pracy nad poprawą umiejętności i jakości gry całej drużyny, a nie celem samym w sobie. Liczymy, że kolejni zawodnicy dołączą do powoływanego na konsultację Kadry Mazowsza bramkarza zespołu Filipa Pietrusińskiego, a sztab trenerski będzie miał powody do zadowolenia z gry swoich podopiecznych w kolejnym sezonie.

Rocznik 2009

Grupa I (łącz. z gr. III rocznika 2008): Miejsce na koniec sezonu: 6

Grupa II: Miejsce na koniec sezonu: 2

Grupa III: Miejsce na koniec sezonu: 4

Podobnie jak w przypadku rocznika 2008, rozgrywki ligowe dla podopiecznych Trenera Bartka Grabowskiego to kolejny etap nauki gry w piłkę nożną oraz pracy nad rozwojem indywidualnym zawodników. Najlepsi zawodnicy z rocznika 2009 występowali w starszej kategorii wiekowej, wspierając kolegów z SEMP-a 2008. Mieli oni okazję mierzyć się z zawodnikami większymi, silniejszymi, co w przyszłości zaprocentuje przy rywalizacji z rówieśnikami. Trenujcie, grajcie, bawcie się, a postępy i wyniki przyjdą same, wraz z upływem czasu.

Rocznik 2010, Rocznik 2011, Rocznik 2012

Najmłodsze SEMP-y w pierwszych latach swoich treningów rozwijają swoją pasję do piłki nożnej biorąc udział w grach, zabawach, sparingach i od czasu do czasu turniejach piłkarskich. Na podsumowania, oceny, tabele przyjdzie jeszcze czas, bo zgodnie z mottem Naszego Klubu, SEMP to miejsce gdzie młodzi piłkarze stają się nie tylko starsi, ale i lepsi.

Brawo SEMP-y!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości