Seniorzy KS SEMP kończą rozgrywki na IV miejscu

Drużyna seniorów KS SEMP po rundzie jesiennej zajmuje 4 miejsce w rozgrywkach warszawskiej Ligi Okręgowej, a na ich początku pierwszą  8 - kę bralibyśmy w ciemno.

Nasi ,, chłopcy” spisali się świetnie mimo, że są beniaminkiem ligi. Wynik jest tym bardziej imponujący, że drużyna borykała się przez całą rundę albo z kontuzjami podstawowych zawodników albo z absencjami z powodu kartek, nie zawsze słusznie przyznanych. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że trenujemy i gramy w Ursusie ( wciąż czekamy na pełnowymiarowe boisko na Ursynowie) mimo tego frekwencja na treningach jest zawsze wysoka.

Już dziś możemy powiedzieć, że pomysł na drużynę seniorów opartą głównie na naszych wychowankach wypalił w 100 procentach, istniejemy zaledwie 2,5 roku a w rozgrywkach ligowych jesteśmy zawsze w czołówce.

Jesteśmy pewni że zawodnicy wraz z trenerem przepracują solidnie okres przygotowawczy i włączą się do walki o awans do wyższej ligi.

Jesteśmy z WAS bardzo dumni, wiemy ile dajecie z siebie i za to bardzo dziękujemy. Trzymajcie tak dalej!!!!

Zarząd KS SEMP Ursynów