TRZECIA SIŁA NA MAZOWSZU

Bardzo udanie zakończyły swoje zmagania drużyny KS SEMP grające w rozgrywkach MZPN. W ostatni weekend przypieczętowały wygranymi swoją bardzo dobrą postawę w całej rundzie. Rocznik 2000 pokonał zespół Polonii Warszawa 2:0 po bramkach Mikołaja Zawistowskiego i Jędrzeja Pazdana. Drużyna trenera Marcina Klukowskiego zajęła w Ekstralidze U-16 5 miejsce z jedno punktową stratą do trzeciego miejsca. W rozgrywkach U-15 zespół 2001 w swoim premierowym występie w Ekstralidze zajął 4 miejsce. W ostatnim meczu ligowym tej rundy podopieczni trenera Krzysztofa Pasickiego pokonali na wyjeździe FCB Escolę Varsovię 2:1 po dwóch trafieniach Kamila Szybińskiego. Zespoły rocznika 2002 zdystansowały swoich przeciwników w swoich grupach i pewnie zajęły pierwsze miejsca. Podopieczni trenera Krzysztofa Lizińczyka w następnej rundzie zagrają w Ekstralidze i Lidze Wojewódzkiej. W kończących zmagania, meczach ligowych SEMP I pokonał UMKS Piaseczno 2:0 ( bramki Mateusz Wysokiński, Szymon Włodarczyk) a SEMP II zremisował na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1 ( bramka Kuba Krysik). Jako ostatnia do zmagań przystąpiła drużyna rocznika 2004. Podsumowaniem bardzo dobrej rundy podopiecznych trenera Wojciecha Makowskiego było spotkanie z AP Legia Warszawa zakończone bezbramkowym remisem. Reasumując była to najlepsza runda w historii SEMPa. Dzięki bardzo dobrej postawie na treningach i boiskach naszych zawodników w przyszłej rundzie jako jedni z trzech klubów na Mazowszu (Legia, Escola), będziemy mieć przedstawicieli w sześciu rocznikach w najwyższej klasie rozgrywkowej( 2000,2001, 2002, 2003, 2004 oraz 2005).