Ursynów CUP 2015 rusza w ten weekend

Najlepsze drużyny młodzieżowe U-14 z Polski i zagranicy wezmą udział w XV Turnieju Ursynów Cup, który odbędzie się w najbliższy weekend, 28-29 listopada 2015. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie a młodzi piłkarze z Ursynowa zapowiadają walkę o podium. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy.
To najważniejsze wydarzenie piłkarskie na Ursynowie. W sobotę i niedzielę na boiskach krytych przy Koncertowej zmierzy się 12 drużyn juniorskich - najlepsze z Polski oraz dwie zagraniczne: FC Mińsk z Białorusi i MSK Żilina ze Słowacji.
Na murawie wystąpią: Polonia Warszawa, Wisła Kraków, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Naki Olsztyn, KS GTC Stadion Śląski Chorzów, Lech Poznań, dwie drużyny SEMP Ursynów oraz goście zagraniczni. To czołówka młodzieżowego futbolu. W meczach zagrają m.in. reprezentanci Polski U-14, którzy ostatnio mierzyli się ze Słowacją.
Mecze Turnieju Ursynów Cup rozpoczynają się w sobotę o godz. 8:30 i trwają do godz. 20:30. W niedzielę od 8:00 dokończenie fazy grupowej, od 11:00 - półfinały a mecz finałowy o godz. 14:30. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania młodym piłkarzom.
Szczegółowy harmonogram rozgrywek na stroniewww.ursynow-cup.eu