Zmiany w ochronie danych osobowych - RODO

Bezpieczeństwo danych osobowych ma dla nas istotne znaczenie. Zależy nam na ochronie Państwa danych osobowych i przejrzystym informowaniu o tym, jakie informacje gromadzimy w jaki sposób i dlaczego przetwarzamy dane osobowe. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące przetwarzania danych.

Jakie dane przechowujemy i przetwarzamy?
--------------------------------------------------------------------------------------------
Przechowujemy i przetwarzamy dane takie jak: imię nazwisko rodzica / opiekuna prawnego, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail; imię i nazwisko zawodnika, data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania, numer i adres placówki oświatowej.

Cel przetwarzania danych osobowych
Dane osobowe mogą być widoczne i używane przez pracowników Stowarzyszenia Edukacji Młodych Piłkarzy w celach statutowych.

Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych
Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na mocy obowiązujących regulacji prawnych. W naszym przypadku dotyczą one przede wszystkim zgody udzielonej w trakcie przystąpienia do Stowarzyszenia i uzasadnionego interesu w celu uczestniczenia w działalności Stowarzyszenia.

Bezpieczeństwo oraz udostępnianie danych osobowych
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo danych. Nie udostępniamy ich innym osobom czy podmiotom, chyba że jesteśmy do tego prawnie zobowiązani lub upoważnieni.

Prawa dotyczące danych osobowych
W dowolnym momencie można poprosić o dostęp do swoich danych, ich poprawienie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania. W celu aktualizacji swoich danych należy kontaktować się na adres mailowy: semp@semp.com.pl. Można również wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych, co będzie jednoznaczne z wycofaniem się ze Stowarzyszenia.

Administrator danych
Administratorem danych jest Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Koncertowej 4.