zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:1
Józefovia Józefów
SF Warszawa
1:5
Mazur Karczew
SEMP II Ursynów
3:1
Agrykola Warszawa
SRT Młode Orły Halinów
0:0
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
9:0
SEMP II Ursynów
KS Raszyn
0:1
Józefovia Józefów
SRT Młode Orły Halinów
5:5
SF Warszawa
Agrykola Warszawa
1:2
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
5:1
Agrykola Warszawa
SEMP II Ursynów
3:0
SRT Młode Orły Halinów
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:3
Mazur Karczew
SF Warszawa
4:1
KS Raszyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:0
Agrykola Warszawa
SF Warszawa
7:4
SEMP II Ursynów
SRT Młode Orły Halinów
3:4
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mazur Karczew
3:0
Józefovia Józefów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
1:8
Mazur Karczew
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
SF Warszawa
SEMP II Ursynów
2:2
KS Raszyn
Józefovia Józefów
3:3
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
2:0
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Raszyn
0:3
Mazur Karczew
SRT Młode Orły Halinów
3:3
Agrykola Warszawa
SF Warszawa
2:8
Józefovia Józefów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
KS Raszyn
Agrykola Warszawa
2:3
SF Warszawa
Mazur Karczew
7:1
SRT Młode Orły Halinów
Józefovia Józefów
3:0
SEMP II Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
3:0
SEMP II Ursynów
Mazur Karczew
7:0
SF Warszawa
KS Raszyn
3:3
SRT Młode Orły Halinów
Józefovia Józefów
1:2
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
1:8
Mazur Karczew
Józefovia Józefów
7:1
KS Raszyn
SF Warszawa
2:1
SRT Młode Orły Halinów
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Agrykola Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
3:0
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Agrykola Warszawa
1:1
Józefovia Józefów
SRT Młode Orły Halinów
2:1
SEMP II Ursynów
KS Raszyn
2:2
SF Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
0:3
Mazur Karczew
Agrykola Warszawa
1:1
KS Raszyn
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
SRT Młode Orły Halinów
SEMP II Ursynów
4:0
SF Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:2
SEMP II Ursynów
Mazur Karczew
5:0
Agrykola Warszawa
SRT Młode Orły Halinów
- : -
Józefovia Józefów
SF Warszawa
1:2
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
9:0
KS Raszyn
Agrykola Warszawa
3:1
SRT Młode Orły Halinów
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
SEMP II Ursynów
Józefovia Józefów
3:1
SF Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:2
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SEMP II Ursynów
3:2
Józefovia Józefów
SRT Młode Orły Halinów
3:0
Mazur Karczew
SF Warszawa
1:1
Agrykola Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości