zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
0:4
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
4:1
RR1910
MOSiR Mińsk Maz.
0:2
SEMP Ursynów
Escola Varsovia
6:0
PAF Płońsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:1
MOSiR Mińsk Maz.
PAF Płońsk
3:3
Wisła Płock
Escola Varsovia
5:1
SEMP Ursynów
RR1910
1:6
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Maz.
3:2
RR1910
Wisła Płock
3:0
SEMP Ursynów
PAF Płońsk
0:4
Polonia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
1:0
Ursus Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:1
Wisła Płock
SEMP Ursynów
0:0
Polonia Warszawa S.A.
RR1910
3:0
PAF Płońsk
MOSiR Mińsk Maz.
0:5
Escola Varsovia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
0:1
Polonia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
2:0
RR1910
PAF Płońsk
0:4
SEMP Ursynów
Wisła Płock
5:1
MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
7:0
Wisła Płock
Ursus Warszawa
8:1
PAF Płońsk
RR1910
2:0
SEMP Ursynów
MOSiR Mińsk Maz.
0:8
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
0:2
RR1910
PAF Płońsk
0:5
MOSiR Mińsk Maz.
SEMP Ursynów
2:1
Ursus Warszawa
Escola Varsovia
3:0
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:1
MOSiR Mińsk Maz.
PAF Płońsk
0:8
Escola Varsovia
RR1910
4:1
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
5:1
Wisła Płock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Maz.
0:2
Ursus Warszawa
Wisła Płock
6:0
PAF Płońsk
Polonia Warszawa S.A.
2:1
RR1910
SEMP Ursynów
3:2
Escola Varsovia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
14:0
PAF Płońsk
Ursus Warszawa
0:1
Escola Varsovia
RR1910
3:0
MOSiR Mińsk Maz.
SEMP Ursynów
3:3
Wisła Płock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
2:2
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
9:0
SEMP Ursynów
PAF Płońsk
1:8
RR1910
Escola Varsovia
7:1
MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
0:3
Escola Varsovia
Polonia Warszawa S.A.
4:0
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
9:0
PAF Płońsk
MOSiR Mińsk Maz.
0:1
Wisła Płock
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:3
Escola Varsovia
SEMP Ursynów
7:1
RR1910
PAF Płońsk
1:5
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
9:0
MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
0:1
Escola Varsovia
Ursus Warszawa
3:1
SEMP Ursynów
RR1910
0:2
Wisła Płock
MOSiR Mińsk Maz.
8:3
PAF Płońsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości