Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:3
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
1:0
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
0:2
Escola Varsovia
RR1910
1:3
MKS Piaseczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
4:0
Wisła Płock
Ursus Warszawa
1:2
RR1910
MKS Piaseczno
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
3:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:2
MKS Piaseczno
Wisła Płock
0:4
Escola Varsovia
RR1910
0:1
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa S.A.
5:0
Ursus Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
3:2
Polonia Warszawa S.A.
Wisła Płock
2:3
RR1910
Escola Varsovia
2:0
MKS Piaseczno
Ursus Warszawa
1:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:0
Ursus Warszawa
Legia Warszawa KS
6:1
SEMP Ursynów
RR1910
2:3
Escola Varsovia
Polonia Warszawa S.A.
0:0
Wisła Płock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:5
MKS Piaseczno
Wisła Płock
0:5
Legia Warszawa KS
RR1910
2:0
Polonia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
2:0
Ursus Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:0
RR1910
Polonia Warszawa S.A.
0:1
Escola Varsovia
Ursus Warszawa
3:1
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
3:2
Wisła Płock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:0
RR1910
Escola Varsovia
2:0
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
1:1
Wisła Płock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
0:2
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa S.A.
1:0
MKS Piaseczno
Legia Warszawa KS
1:2
Escola Varsovia
RR1910
1:3
Ursus Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:3
Legia Warszawa KS
Ursus Warszawa
0:2
Polonia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
3:0
RR1910
Escola Varsovia
5:0
Wisła Płock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:1
Ursus Warszawa
RR1910
0:2
Wisła Płock
MKS Piaseczno
1:2
Escola Varsovia
Polonia Warszawa S.A.
2:1
SEMP Ursynów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:4
Polonia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
2:3
Legia Warszawa KS
Ursus Warszawa
1:0
MKS Piaseczno
Escola Varsovia
1:1
RR1910
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:2
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa S.A.
1:0
RR1910
Legia Warszawa KS
5:0
Wisła Płock
Ursus Warszawa
1:4
Escola Varsovia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
2:1
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
2:4
Ursus Warszawa
Escola Varsovia
3:1
Polonia Warszawa S.A.
Wisła Płock
2:2
MKS Piaseczno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości