zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:3
Znicz II Pruszków
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
MKS Piaseczno
Młodzik Radom
1:2
Wilga Garwolin
Błysk Wielgolas
0:2
Pogoń Siedlce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:0
Błysk Wielgolas
Pogoń Siedlce
5:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Garwolin
1:3
Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno
1:2
Start Otwock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
2:2
Młodzik Radom
Start Otwock
0:2
Pogoń Siedlce
Błysk Wielgolas
2:0
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
3:1
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:1
Start Otwock
Błysk Wielgolas
5:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Garwolin
3:0
MKS Piaseczno
Pogoń Siedlce
0:0
Znicz II Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:0
Błysk Wielgolas
MKS Piaseczno
0:5
Pogoń Siedlce
GKS Tygrys Huta Mińska
2:2
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
2:0
Młodzik Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:4
MKS Piaseczno
Błysk Wielgolas
0:2
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
1:5
Pogoń Siedlce
GKS Tygrys Huta Mińska
1:4
Start Otwock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
2:1
Młodzik Radom
Start Otwock
1:2
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
2:2
Błysk Wielgolas
GKS Tygrys Huta Mińska
0:3
Znicz II Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
4:1
Młodzik Radom
MKS Piaseczno
4:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Znicz II Pruszków
3:2
Start Otwock
Błysk Wielgolas
2:3
Pogoń Siedlce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błysk Wielgolas
2:1
Młodzik Radom
Start Otwock
3:0
MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków
1:0
Wilga Garwolin
GKS Tygrys Huta Mińska
0:3
Pogoń Siedlce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:1
Znicz II Pruszków
Młodzik Radom
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Garwolin
5:2
Błysk Wielgolas
Pogoń Siedlce
1:3
Start Otwock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:0
Młodzik Radom
MKS Piaseczno
0:4
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
0:0
Pogoń Siedlce
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
Błysk Wielgolas
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:1
Znicz II Pruszków
Pogoń Siedlce
3:0*
MKS Piaseczno
Błysk Wielgolas
2:1
Start Otwock
Wilga Garwolin
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
3:1
Młodzik Radom
Pogoń Siedlce
3:0
Wilga Garwolin
Start Otwock
8:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Znicz II Pruszków
1:1
Błysk Wielgolas
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
2:0
Pogoń Siedlce
Błysk Wielgolas
3:0*
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
1:0
Start Otwock
Znicz II Pruszków
3:0*
GKS Tygrys Huta Mińska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości