Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:2
Legia Warszawa KS
Znicz Pruszków
3:1
MUKS Kosa Konstancin
Broń Radom
1:3
Polonia Warszawa
Szkoła Futbolu Warszawa
0:2
Escola Varsovia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
2:4
Znicz Pruszków
Szkoła Futbolu Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
2:2
Polonia Warszawa
Broń Radom
0:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:2
Escola Varsovia
Szkoła Futbolu Warszawa
1:3
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
2:0
Broń Radom
MUKS Kosa Konstancin
2:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
0:1
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
1:0
Polonia Warszawa
Legia Warszawa KS
5:0
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:0
Broń Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:7
Legia Warszawa KS
Escola Varsovia
0:0
Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
1:2
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
9:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
8:0
MUKS Kosa Konstancin
Escola Varsovia
1:4
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
0:1
Znicz Pruszków
Szkoła Futbolu Warszawa
2:3
Broń Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
5:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Broń Radom
2:1
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
3:5
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
3:1
Polonia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:1
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
4:0
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
2:2
Szkoła Futbolu Warszawa
Polonia Warszawa
7:1
Broń Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:0
Legia Warszawa KS
MUKS Kosa Konstancin
9:0
Broń Radom
SEMP Ursynów
2:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Znicz Pruszków
2:1
Escola Varsovia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
5:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Broń Radom
1:4
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:0
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
2:0
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
3:2
Szkoła Futbolu Warszawa
Polonia Warszawa
6:0
SEMP Ursynów
Broń Radom
1:0
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
1:4
Legia Warszawa KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:1
Escola Varsovia
Szkoła Futbolu Warszawa
0:3
Znicz Pruszków
Legia Warszawa KS
3:0*
Broń Radom
SEMP Ursynów
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:1
Szkoła Futbolu Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
1:5
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
3:1
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
3:2
Escola Varsovia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:0
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
4:2
MUKS Kosa Konstancin
Szkoła Futbolu Warszawa
1:3
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
3:0*
Broń Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości