zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Osieck
- : -
Jedność Żabieniec
Okęcie Warszawa
- : -
Korona Góra Kalwaria
KS Konstancin
3:1
UKS Łady
Perła Złotokłos
0:4
Sabio Football Academy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
0:3
Sabio Football Academy
KS Konstancin
1:2
Korona Góra Kalwaria
UKS Łady
4:0
GKS IV Osieck
Perła Złotokłos
1:0
Okęcie Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabio Football Academy
7:0
UKS Łady
Okęcie Warszawa
1:2
Jedność Żabieniec
Korona Góra Kalwaria
0:1
Perła Złotokłos
GKS IV Osieck
1:3
KS Konstancin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
4:1
Korona Góra Kalwaria
GKS IV Osieck
0:4
Sabio Football Academy
UKS Łady
2:1
Okęcie Warszawa
KS Konstancin
2:2
Perła Złotokłos
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
3:1
GKS IV Osieck
Korona Góra Kalwaria
3:1
UKS Łady
Sabio Football Academy
5:0
KS Konstancin
Perła Złotokłos
2:3
Jedność Żabieniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Osieck
2:2
Korona Góra Kalwaria
Sabio Football Academy
5:0
Okęcie Warszawa
KS Konstancin
2:5
Jedność Żabieniec
Perła Złotokłos
2:0
UKS Łady
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
5:0
KS Konstancin
Jedność Żabieniec
5:0
UKS Łady
Perła Złotokłos
1:0
GKS IV Osieck
Korona Góra Kalwaria
2:1
Sabio Football Academy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
3:0
GKS IV Osieck
Sabio Football Academy
5:0
Perła Złotokłos
UKS Łady
2:4
KS Konstancin
Korona Góra Kalwaria
0:2
Okęcie Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Osieck
- : -
Okęcie Warszawa
Sabio Football Academy
3:0
Jedność Żabieniec
Korona Góra Kalwaria
9:1
KS Konstancin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
3:0
Okęcie Warszawa
UKS Łady
0:11
Sabio Football Academy
Perła Złotokłos
2:2
Korona Góra Kalwaria
KS Konstancin
2:0
GKS IV Osieck
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabio Football Academy
4:0
GKS IV Osieck
Okęcie Warszawa
5:0
UKS Łady
Korona Góra Kalwaria
1:1
Jedność Żabieniec
Perła Złotokłos
2:0
KS Konstancin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Konstancin
1:9
Sabio Football Academy
Jedność Żabieniec
0:2
Perła Złotokłos
GKS IV Osieck
3:3
Okęcie Warszawa
UKS Łady
0:4
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
2:0
KS Konstancin
Okęcie Warszawa
0:7
Sabio Football Academy
UKS Łady
0:3
Perła Złotokłos
Korona Góra Kalwaria
5:1
GKS IV Osieck
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Konstancin
3:2
Okęcie Warszawa
UKS Łady
0:3
Jedność Żabieniec
Sabio Football Academy
8:0
Korona Góra Kalwaria
GKS IV Osieck
1:3
Perła Złotokłos
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości