zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
2:1
Jantar Ostrołęka
KS Teresin
1:0
UMKS Zgierz
AZS UW Warszawa
2:0
Kolejarz Łódź
Piastovia Piastów
0:6
UKS Ząbkovia Ząbki
Forty Piątnica
2:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn
6:1
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DTS Helios Eko-Sport Białystok
3:4
Loczki Wyszków
AZS UW Warszawa
0:2
UMKS Zgierz
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:1
Stomil Olsztyn
Jantar Ostrołęka
4:2
Piastovia Piastów
Kolejarz Łódź
1:3
Forty Piątnica
UKS Ząbkovia Ząbki
0:0
KS Teresin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
3:5
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KS Teresin
2:0
Jantar Ostrołęka
Forty Piątnica
1:3
AZS UW Warszawa
Kolejarz Łódź
0:2
Stomil Olsztyn
UMKS Zgierz
3:0
UKS Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów
4:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:4
KS Teresin
AZS UW Warszawa
0:0
UKS Ząbkovia Ząbki
MUKS Tomaszów Mazowiecki
4:2
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
1:2
UMKS Zgierz
Forty Piątnica
0:3
Stomil Olsztyn
Kolejarz Łódź
2:1
Loczki Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
0:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Piastovia Piastów
1:0
Kolejarz Łódź
UMKS Zgierz
3:2
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
4:2
Jantar Ostrołęka
Loczki Wyszków
5:1
Forty Piątnica
Stomil Olsztyn
1:1
AZS UW Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:1
UMKS Zgierz
KS Teresin
3:0
Kolejarz Łódź
Stomil Olsztyn
5:0
Loczki Wyszków
Forty Piątnica
1:7
Piastovia Piastów
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:4
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
1:0
Jantar Ostrołęka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
3:0
Forty Piątnica
UKS Ząbkovia Ząbki
1:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Jantar Ostrołęka
7:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UMKS Zgierz
1:0
Kolejarz Łódź
Loczki Wyszków
2:2
AZS UW Warszawa
Stomil Olsztyn
5:0
Piastovia Piastów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
7:2
Jantar Ostrołęka
Stomil Olsztyn
3:0
KS Teresin
Loczki Wyszków
2:4
Piastovia Piastów
Forty Piątnica
0:0
UMKS Zgierz
Kolejarz Łódź
1:5
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
3:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
9:0
Loczki Wyszków
UKS Ząbkovia Ząbki
3:3
Forty Piątnica
UMKS Zgierz
1:1
Stomil Olsztyn
Piastovia Piastów
1:2
AZS UW Warszawa
Kolejarz Łódź
1:2
Jantar Ostrołęka
DTS Helios Eko-Sport Białystok
2:9
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
4:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Loczki Wyszków
0:2
UMKS Zgierz
Forty Piątnica
0:1
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
0:0
KS Teresin
Kolejarz Łódź
2:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
AZS UW Warszawa
1:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
4:0
Kolejarz Łódź
UKS Ząbkovia Ząbki
9:0
Loczki Wyszków
Jantar Ostrołęka
0:1
Stomil Olsztyn
DTS Helios Eko-Sport Białystok
1:0
Forty Piątnica
UMKS Zgierz
2:0
Piastovia Piastów
KS Teresin
0:2
AZS UW Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
5:0
Forty Piątnica
DTS Helios Eko-Sport Białystok
1:2
Stomil Olsztyn
UMKS Zgierz
2:0
KS Teresin
Jantar Ostrołęka
1:2
Loczki Wyszków
Kolejarz Łódź
0:3
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
1:1
Piastovia Piastów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
0:0
AZS UW Warszawa
Stomil Olsztyn
0:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KS Teresin
1:4
UKS Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów
1:0
Jantar Ostrołęka
Forty Piątnica
5:0
Kolejarz Łódź
Loczki Wyszków
0:2
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
4:1
Loczki Wyszków
Stomil Olsztyn
3:0
Kolejarz Łódź
UKS Ząbkovia Ząbki
4:2
UMKS Zgierz
AZS UW Warszawa
1:0
Forty Piątnica
Jantar Ostrołęka
1:0
KS Teresin
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:1
Piastovia Piastów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
6:0
AZS UW Warszawa
UMKS Zgierz
3:0*
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
1:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn
10:0
Forty Piątnica
Loczki Wyszków
3:2
Kolejarz Łódź
KS Teresin
- : -
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
4:0
KS Teresin
AZS UW Warszawa
2:0
Stomil Olsztyn
Forty Piątnica
0:1
Loczki Wyszków
Jantar Ostrołęka
1:1
UKS Ząbkovia Ząbki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
2:2
UMKS Zgierz
Kolejarz Łódź
1:5
Piastovia Piastów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ostrołęka
4:0
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
5:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UMKS Zgierz
0:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejarz Łódź
2:0
KS Teresin
Piastovia Piastów
3:2
Forty Piątnica
Loczki Wyszków
3:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
7:0
UKS Ząbkovia Ząbki
Forty Piątnica
1:3
KS Teresin
DTS Helios Eko-Sport Białystok
2:1
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
1:3
Stomil Olsztyn
Kolejarz Łódź
1:6
UMKS Zgierz
AZS UW Warszawa
3:0
Loczki Wyszków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
1:0
Stomil Olsztyn
UKS Ząbkovia Ząbki
7:0
Kolejarz Łódź
Jantar Ostrołęka
2:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
1:1
AZS UW Warszawa
UMKS Zgierz
5:0
Forty Piątnica
Piastovia Piastów
3:0
Loczki Wyszków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:0*
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Stomil Olsztyn
4:0
UMKS Zgierz
Loczki Wyszków
1:1
KS Teresin
AZS UW Warszawa
1:1
Piastovia Piastów
Forty Piątnica
5:12
UKS Ząbkovia Ząbki
Jantar Ostrołęka
3:0*
Kolejarz Łódź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:0
AZS UW Warszawa
KS Teresin
0:1
Piastovia Piastów
UKS Ząbkovia Ząbki
3:3
Stomil Olsztyn
Jantar Ostrołęka
3:1
Forty Piątnica
DTS Helios Eko-Sport Białystok
3:0*
Kolejarz Łódź
UMKS Zgierz
5:0
Loczki Wyszków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
5:1
Jantar Ostrołęka
Loczki Wyszków
4:4
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
3:0*
KS Teresin
Forty Piątnica
2:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Piastovia Piastów
4:1
UMKS Zgierz
Kolejarz Łódź
0:11
MUKS Tomaszów Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości