zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
2:1
AS RADOMIAK
Szkoła Futbolu Warszawa
1:2
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
5:1
KS Legionovia Legionowo
Unia Warszawa
0:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
2:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Ursus Warszawa
2:2
SEMP Ursynów
AS RADOMIAK
0:0
Pogoń Siedlce
KS Legionovia Legionowo
2:1
Unia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:1
UKS Bródno
Szkoła Futbolu Warszawa
0:1
AS RADOMIAK
Pogoń Siedlce
1:2
KS Legionovia Legionowo
Unia Warszawa
3:0
Ursus Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:0
Pogoń Siedlce
Szkoła Futbolu Warszawa
3:2
SEMP Ursynów
AS RADOMIAK
0:5
KS Legionovia Legionowo
UKS Bródno
0:0
Unia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:0
AS RADOMIAK
Pogoń Siedlce
1:0
UKS Bródno
Unia Warszawa
4:0
Szkoła Futbolu Warszawa
KS Legionovia Legionowo
1:2
Ursus Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
0:3
Pogoń Siedlce
AS RADOMIAK
1:4
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
3:6
Unia Warszawa
UKS Bródno
1:2
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
1:4
Szkoła Futbolu Warszawa
Ursus Warszawa
4:1
UKS Bródno
Pogoń Siedlce
0:3
SEMP Ursynów
Unia Warszawa
0:0
AS RADOMIAK
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:0
Szkoła Futbolu Warszawa
AS RADOMIAK
1:3
UKS Bródno
Pogoń Siedlce
2:0
Unia Warszawa
KS Legionovia Legionowo
2:5
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:3
Ursus Warszawa
Pogoń Siedlce
1:3
AS RADOMIAK
Szkoła Futbolu Warszawa
2:3
UKS Bródno
Unia Warszawa
5:1
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
3:1
SEMP Ursynów
KS Legionovia Legionowo
2:0
Pogoń Siedlce
AS RADOMIAK
3:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Ursus Warszawa
3:0
Unia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
5:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Pogoń Siedlce
0:0
Ursus Warszawa
KS Legionovia Legionowo
4:0
AS RADOMIAK
Unia Warszawa
3:1
UKS Bródno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
0:3
SEMP Ursynów
UKS Bródno
1:0
Pogoń Siedlce
Ursus Warszawa
5:1
KS Legionovia Legionowo
Szkoła Futbolu Warszawa
1:4
Unia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
5:0
AS RADOMIAK
Pogoń Siedlce
5:1
Szkoła Futbolu Warszawa
KS Legionovia Legionowo
2:5
UKS Bródno
Unia Warszawa
2:2
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bródno
1:3
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
2:1
Pogoń Siedlce
Szkoła Futbolu Warszawa
- : -
KS Legionovia Legionowo
AS RADOMIAK
0:2
Unia Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości