zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:2
KS Delta Warszawa
Pogoń Siedlce
1:6
Ursus Warszawa
Broń Radom
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
AS RADOMIAK
0:6
SEMP II Ursynów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:1
Radomiak Radom
KS Delta Warszawa
5:0
Pogoń Siedlce
AS RADOMIAK
0:4
Broń Radom
SEMP II Ursynów
0:3
Ursus Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:2
SEMP II Ursynów
Pogoń Siedlce
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radomiak Radom
5:1
AS RADOMIAK
Ursus Warszawa
7:1
KS Delta Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
4:1
KS Delta Warszawa
Broń Radom
2:1
Radomiak Radom
AS RADOMIAK
3:2
Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:10
Ursus Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:5
Broń Radom
Radomiak Radom
4:1
SEMP II Ursynów
KS Delta Warszawa
3:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa
3:0*
AS RADOMIAK
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
4:6
KS Delta Warszawa
Radomiak Radom
6:0
Pogoń Siedlce
SEMP II Ursynów
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom
0:6
Ursus Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:3
SEMP II Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
AS RADOMIAK
KS Delta Warszawa
2:3
Broń Radom
Ursus Warszawa
3:3
Radomiak Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:6
Broń Radom
SEMP II Ursynów
3:0
AS RADOMIAK
KS Delta Warszawa
2:1
Radomiak Radom
Ursus Warszawa
5:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
4:1
AS RADOMIAK
Pogoń Siedlce
8:1
KS Delta Warszawa
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa
2:1
SEMP II Ursynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:1
Pogoń Siedlce
AS RADOMIAK
1:4
Radomiak Radom
SEMP II Ursynów
1:2
Broń Radom
KS Delta Warszawa
1:7
Ursus Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:1
AS RADOMIAK
Radomiak Radom
1:4
Broń Radom
KS Delta Warszawa
4:3
SEMP II Ursynów
Ursus Warszawa
4:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
0:2
Ursus Warszawa
Broń Radom
1:1
Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
KS Delta Warszawa
SEMP II Ursynów
1:1
Radomiak Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
2:1
Radomiak Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
SEMP II Ursynów
KS Delta Warszawa
2:4
AS RADOMIAK
Ursus Warszawa
2:4
Broń Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
3:3
KS Delta Warszawa
AS RADOMIAK
0:7
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP II Ursynów
5:0
Pogoń Siedlce
Radomiak Radom
2:2
Ursus Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości