Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
2:0
Naprzód Stare Babice
Sparta Jazgarzew
- : -
Delta Warszawa
Jedność II Żabieniec
5:0
Jeziorka Prażmów
SF Warszawa
1:2
GLKS Nadarzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
9:1
Jeziorka Prażmów
Delta Warszawa
1:5
Jedność II Żabieniec
Naprzód Stare Babice
2:1
Sparta Jazgarzew
SF Warszawa
- : -
Unia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
10:4
GLKS Nadarzyn
Sparta Jazgarzew
5:1
SF Warszawa
Jedność II Żabieniec
0:2
Naprzód Stare Babice
Jeziorka Prażmów
0:9
Delta Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
5:0
Sparta Jazgarzew
Delta Warszawa
7:1
GLKS Nadarzyn
Naprzód Stare Babice
7:0
Jeziorka Prażmów
SF Warszawa
1:3
Jedność II Żabieniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
- : -
GLKS Nadarzyn
Delta Warszawa
0:1
Naprzód Stare Babice
Jeziorka Prażmów
1:2
SF Warszawa
Jedność II Żabieniec
1:4
Unia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
- : -
Jeziorka Prażmów
GLKS Nadarzyn
- : -
Naprzód Stare Babice
SF Warszawa
- : -
Delta Warszawa
Sparta Jazgarzew
- : -
Jedność II Żabieniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
- : -
Unia Warszawa
Naprzód Stare Babice
- : -
SF Warszawa
Jeziorka Prażmów
- : -
Sparta Jazgarzew
Jedność II Żabieniec
- : -
GLKS Nadarzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
- : -
SF Warszawa
Delta Warszawa
- : -
Sparta Jazgarzew
Naprzód Stare Babice
- : -
Unia Warszawa
Jeziorka Prażmów
- : -
Jedność II Żabieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
- : -
SF Warszawa
Sparta Jazgarzew
- : -
Naprzód Stare Babice
Jeziorka Prażmów
- : -
GLKS Nadarzyn
Jedność II Żabieniec
- : -
Delta Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
- : -
Unia Warszawa
Delta Warszawa
- : -
Jeziorka Prażmów
Naprzód Stare Babice
- : -
Jedność II Żabieniec
SF Warszawa
- : -
Sparta Jazgarzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości