Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
2:0
Naprzód Stare Babice
Sparta Jazgarzew
1:6
Delta Warszawa
Jedność II Żabieniec
5:0
Jeziorka Prażmów
SF Warszawa
1:2
GLKS Nadarzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
9:1
Jeziorka Prażmów
Delta Warszawa
1:5
Jedność II Żabieniec
Naprzód Stare Babice
2:1
Sparta Jazgarzew
SF Warszawa
2:6
Unia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
10:4
GLKS Nadarzyn
Sparta Jazgarzew
5:1
SF Warszawa
Jedność II Żabieniec
0:2
Naprzód Stare Babice
Jeziorka Prażmów
0:9
Delta Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
5:0
Sparta Jazgarzew
Delta Warszawa
7:1
GLKS Nadarzyn
Naprzód Stare Babice
7:0
Jeziorka Prażmów
SF Warszawa
1:3
Jedność II Żabieniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
4:2
GLKS Nadarzyn
Delta Warszawa
0:1
Naprzód Stare Babice
Jeziorka Prażmów
1:2
SF Warszawa
Jedność II Żabieniec
1:4
Unia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
11:2
Jeziorka Prażmów
GLKS Nadarzyn
2:1
Naprzód Stare Babice
SF Warszawa
1:1
Delta Warszawa
Sparta Jazgarzew
5:2
Jedność II Żabieniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
3:2
Unia Warszawa
Naprzód Stare Babice
3:2
SF Warszawa
Jeziorka Prażmów
1:7
Sparta Jazgarzew
Jedność II Żabieniec
4:4
GLKS Nadarzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
3:0
SF Warszawa
Delta Warszawa
8:3
Sparta Jazgarzew
Naprzód Stare Babice
1:0
Unia Warszawa
Jeziorka Prażmów
2:0
Jedność II Żabieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
4:2
SF Warszawa
Sparta Jazgarzew
6:3
Naprzód Stare Babice
Jeziorka Prażmów
1:5
GLKS Nadarzyn
Jedność II Żabieniec
2:2
Delta Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
0:4
Unia Warszawa
Delta Warszawa
7:0
Jeziorka Prażmów
SF Warszawa
4:7
Sparta Jazgarzew
Naprzód Stare Babice
0:0
Jedność II Żabieniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
3:6
Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn
1:3
Delta Warszawa
Jeziorka Prażmów
1:9
Naprzód Stare Babice
Jedność II Żabieniec
4:0
SF Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:5
Sparta Jazgarzew
Naprzód Stare Babice
0:0
Delta Warszawa
SF Warszawa
1:2
Jeziorka Prażmów
Unia Warszawa
5:1
Jedność II Żabieniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
6:1
SF Warszawa
Naprzód Stare Babice
4:0
GLKS Nadarzyn
Jeziorka Prażmów
1:10
Unia Warszawa
Jedność II Żabieniec
6:3
Sparta Jazgarzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
5:2
Jeziorka Prażmów
SF Warszawa
- : -
Naprzód Stare Babice
Unia Warszawa
0:3
Delta Warszawa
GLKS Nadarzyn
2:8
Jedność II Żabieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości