zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Białobrzegi
2:1
Agrykola Warszawa
Znicz Pruszków
1:1
Mazur Karczew
MKS Piaseczno
1:0
Naprzód Skórzec
Varsovia Warszawa
3:1
Ursus Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:2
Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa
3:0
Znicz Pruszków
Mazur Karczew
3:2
Pilica Białobrzegi
Naprzód Skórzec
2:3
Agrykola Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:1
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
2:0
Ursus Warszawa
Varsovia Warszawa
4:3
Naprzód Skórzec
Znicz Pruszków
3:1
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:1
Pilica Białobrzegi
Varsovia Warszawa
4:0
Znicz Pruszków
Ursus Warszawa
2:1
Agrykola Warszawa
Naprzód Skórzec
1:1
Mazur Karczew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:1
MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi
1:0
Varsovia Warszawa
Mazur Karczew
0:3
Ursus Warszawa
Znicz Pruszków
8:2
Naprzód Skórzec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
2:0
Agrykola Warszawa
Znicz Pruszków
4:1
Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno
2:1
Mazur Karczew
Naprzód Skórzec
1:4
Ursus Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
Pilica Białobrzegi
10:2
Naprzód Skórzec
Mazur Karczew
4:0
Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa
1:4
MKS Piaseczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:1
Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa
3:1
Varsovia Warszawa
Mazur Karczew
1:1
Znicz Pruszków
Naprzód Skórzec
0:6
MKS Piaseczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
8:1
Naprzód Skórzec
Pilica Białobrzegi
0:4
Mazur Karczew
Varsovia Warszawa
2:1
MKS Piaseczno
Znicz Pruszków
1:2
Ursus Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
7:0
Znicz Pruszków
Ursus Warszawa
2:2
Pilica Białobrzegi
Mazur Karczew
1:0
Agrykola Warszawa
Naprzód Skórzec
0:5
Varsovia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:2
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
2:1
MKS Piaseczno
Znicz Pruszków
0:2
Varsovia Warszawa
Mazur Karczew
3:0*
Naprzód Skórzec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:0
Agrykola Warszawa
Varsovia Warszawa
3:4
Pilica Białobrzegi
Naprzód Skórzec
1:1
Znicz Pruszków
Ursus Warszawa
0:1
Mazur Karczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
2:3
Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa
3:0*
Naprzód Skórzec
Pilica Białobrzegi
2:0
Znicz Pruszków
Mazur Karczew
1:4
MKS Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
5:4
Mazur Karczew
Naprzód Skórzec
1:8
Pilica Białobrzegi
Znicz Pruszków
2:1
Agrykola Warszawa
MKS Piaseczno
8:0
Ursus Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości