zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
8:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Start Otwock
0:5
Snajper Sośninka
PKS Radość
4:2
Bór Regut
Polonia II Warszawa S.A.
0:2
KS Puznówka 1996
Burza Pilawa
3:1
Advit Wiązowna
Amur Wilga
3:0
CKKS Sokół
Józefovia II Józefów
1:3
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Snajper Sośninka
4:2
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
7:2
Polonia II Warszawa S.A.
Vulcan Wólka Mlądzka
2:4
PKS Radość
Amur Wilga
6:3
Burza Pilawa
Bór Regut
2:0
Start Otwock
CKKS Sokół
3:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
KS Puznówka 1996
0:2
Wisła Dziecinów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
1:3
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:0*
Snajper Sośninka
Burza Pilawa
4:2
CKKS Sokół
Start Otwock
0:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Józefovia II Józefów
3:3
Bór Regut
Wisła Dziecinów
4:2
Advit Wiązowna
Polonia II Warszawa S.A.
3:4
Amur Wilga
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
5:4
Wisła Dziecinów
Bór Regut
1:2
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
3:0
Józefovia II Józefów
Burza Pilawa
2:1
Polonia II Warszawa S.A.
Advit Wiązowna
3:3
PKS Radość
CKKS Sokół
1:0
Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996
3:2
Start Otwock
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
4:0
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:0
Vulcan Wólka Mlądzka
PKS Radość
0:1
Amur Wilga
Start Otwock
3:1
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
3:4
Burza Pilawa
Snajper Sośninka
1:2
Bór Regut
Polonia II Warszawa S.A.
1:0
CKKS Sokół
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
2:2
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
1:4
Snajper Sośninka
Advit Wiązowna
0:3*
Józefovia II Józefów
Amur Wilga
7:1
Start Otwock
CKKS Sokół
1:2
Bór Regut
KS Puznówka 1996
0:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
3:2
Wisła Dziecinów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
1:7
CKKS Sokół
Start Otwock
0:0
Burza Pilawa
Józefovia II Józefów
1:3
Amur Wilga
Bór Regut
3:3
Vulcan Wólka Mlądzka
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:2
Advit Wiązowna
PKS Radość
4:0
Polonia II Warszawa S.A.
Snajper Sośninka
4:1
KS Puznówka 1996
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
1:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Wisła Dziecinów
1:2
PKS Radość
Burza Pilawa
5:1
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
5:2
Snajper Sośninka
CKKS Sokół
1:3
Vulcan Wólka Mlądzka
KS Puznówka 1996
1:4
Bór Regut
Polonia II Warszawa S.A.
0:3*
Start Otwock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
4:0
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
2:6
Amur Wilga
Józefovia II Józefów
8:0
Polonia II Warszawa S.A.
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:4
Burza Pilawa
Bór Regut
1:1
Advit Wiązowna
Vulcan Wólka Mlądzka
3:3
KS Puznówka 1996
Start Otwock
6:0
Wisła Dziecinów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
6:1
Józefovia II Józefów
Burza Pilawa
4:2
Snajper Sośninka
PKS Radość
0:0
Start Otwock
Advit Wiązowna
3:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Amur Wilga
3:0*
Bór Regut
CKKS Sokół
0:4
KS Puznówka 1996
Polonia II Warszawa S.A.
0:3*
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
2:1
Wisła Dziecinów
Start Otwock
0:3
CKKS Sokół
Józefovia II Józefów
5:4
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
2:5
Amur Wilga
Snajper Sośninka
2:6
Polonia II Warszawa S.A.
Bór Regut
0:3
Burza Pilawa
KS Puznówka 1996
2:4
Advit Wiązowna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
2:0
KS Puznówka 1996
Burza Pilawa
3:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Dziecinów
5:1
Snajper Sośninka
CKKS Sokół
1:2
Advit Wiązowna
Start Otwock
0:0
Józefovia II Józefów
PKS Radość
3:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
0:3*
Bór Regut
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:2
Start Otwock
Bór Regut
2:2
Wisła Dziecinów
Vulcan Wólka Mlądzka
6:2
Polonia II Warszawa S.A.
Advit Wiązowna
2:4
Amur Wilga
Józefovia II Józefów
2:2
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
2:4
PKS Radość
KS Puznówka 1996
1:2
Burza Pilawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
4:4
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
3:4
Burza Pilawa
CKKS Sokół
1:2
Amur Wilga
KS Victoria Zerzeń Warszawa
1:4
Józefovia II Józefów
Bór Regut
2:0
PKS Radość
Snajper Sośninka
1:5
Start Otwock
KS Puznówka 1996
1:1
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
3:1
Bór Regut
Józefovia II Józefów
3:2
Snajper Sośninka
Wisła Dziecinów
5:1
KS Puznówka 1996
KS Victoria Zerzeń Warszawa
4:2
CKKS Sokół
Burza Pilawa
2:5
Amur Wilga
PKS Radość
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Polonia II Warszawa S.A.
3:0
Advit Wiązowna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
2:3
Wisła Dziecinów
Bór Regut
2:1
Józefovia II Józefów
Vulcan Wólka Mlądzka
3:2
Start Otwock
Amur Wilga
3:1
Polonia II Warszawa S.A.
CKKS Sokół
3:1
Burza Pilawa
KS Puznówka 1996
2:0
PKS Radość
Snajper Sośninka
1:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
3:2
Amur Wilga
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:2
Bór Regut
Józefovia II Józefów
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Snajper Sośninka
3:0*
CKKS Sokół
Start Otwock
4:1
KS Puznówka 1996
PKS Radość
4:0
Advit Wiązowna
Polonia II Warszawa S.A.
2:1
Burza Pilawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
1:3
Wisła Dziecinów
Bór Regut
6:1
Snajper Sośninka
CKKS Sokół
3:0
Polonia II Warszawa S.A.
Advit Wiązowna
0:2
Start Otwock
Vulcan Wólka Mlądzka
7:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amur Wilga
2:1
PKS Radość
KS Puznówka 1996
2:0
Józefovia II Józefów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
5:0
Amur Wilga
Wisła Dziecinów
3:2
Polonia II Warszawa S.A.
PKS Radość
1:2
Burza Pilawa
Józefovia II Józefów
2:1
Advit Wiązowna
Bór Regut
3:1
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
3:3
Vulcan Wólka Mlądzka
KS Victoria Zerzeń Warszawa
5:3
KS Puznówka 1996
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
1:2
Bór Regut
Amur Wilga
2:2
Józefovia II Józefów
Burza Pilawa
0:3*
Start Otwock
Advit Wiązowna
4:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
KS Puznówka 1996
2:0
Snajper Sośninka
CKKS Sokół
2:0
Wisła Dziecinów
Polonia II Warszawa S.A.
1:1
PKS Radość
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
1:1
Burza Pilawa
Bór Regut
1:1
KS Puznówka 1996
Snajper Sośninka
3:5
Advit Wiązowna
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:7
Amur Wilga
Vulcan Wólka Mlądzka
2:2
CKKS Sokół
Start Otwock
2:1
Polonia II Warszawa S.A.
PKS Radość
1:4
Wisła Dziecinów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
5:1
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Advit Wiązowna
0:3
Bór Regut
CKKS Sokół
3:0
PKS Radość
Wisła Dziecinów
5:1
Start Otwock
Amur Wilga
5:2
Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996
0:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Polonia II Warszawa S.A.
6:1
Józefovia II Józefów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
7:0
Amur Wilga
KS Victoria Zerzeń Warszawa
0:3
Polonia II Warszawa S.A.
Józefovia II Józefów
3:2
Wisła Dziecinów
Start Otwock
3:1
PKS Radość
KS Puznówka 1996
1:4
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
1:5
Burza Pilawa
Vulcan Wólka Mlądzka
4:4
Advit Wiązowna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
4:2
Józefovia II Józefów
Burza Pilawa
0:2
Bór Regut
Wisła Dziecinów
6:0
KS Victoria Zerzeń Warszawa
Amur Wilga
5:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
1:4
KS Puznówka 1996
CKKS Sokół
2:2
Start Otwock
Polonia II Warszawa S.A.
6:0
Snajper Sośninka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
2:2
Start Otwock
Advit Wiązowna
2:6
CKKS Sokół
Snajper Sośninka
3:8
Wisła Dziecinów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
3:2
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
0:2
Burza Pilawa
Bór Regut
1:2
Polonia II Warszawa S.A.
KS Puznówka 1996
1:4
Amur Wilga
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
5:0
KS Puznówka 1996
Amur Wilga
3:5
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
2:2
Bór Regut
CKKS Sokół
0:1
Józefovia II Józefów
KS Victoria Zerzeń Warszawa
4:4
Start Otwock
PKS Radość
3:0*
Snajper Sośninka
Polonia II Warszawa S.A.
1:0
Vulcan Wólka Mlądzka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości