zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:0
Wilga Garwolin
Pogoń Siedlce
2:0
Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów
3:1
AS RADOMIAK
MUKS Kosa Konstancin
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
2:0
Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
MKS Piaseczno
AS RADOMIAK
0:4
Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów
1:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
0:0
AS RADOMIAK
Zwar Warszawa
1:1
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
3:0
SEMP II Ursynów
Pogoń Siedlce
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
1:2
Wilga Garwolin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów
4:2
Pogoń Siedlce
MUKS Kosa Konstancin
3:0
MKS Piaseczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
0:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno
7:0
AS RADOMIAK
Zwar Warszawa
2:1
SEMP II Ursynów
Pogoń Siedlce
3:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
3:0
Pogoń Siedlce
AS RADOMIAK
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MUKS Kosa Konstancin
3:1
Zwar Warszawa
SEMP II Ursynów
3:1
Wilga Garwolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:1
SEMP II Ursynów
Zwar Warszawa
2:0
MKS Piaseczno
Pogoń Siedlce
1:0
AS RADOMIAK
Wilga Garwolin
0:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
1:3
Pogoń Siedlce
Wilga Garwolin
2:2
MKS Piaseczno
AS RADOMIAK
0:3
SEMP II Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:1
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
5:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zwar Warszawa
4:0
AS RADOMIAK
MUKS Kosa Konstancin
2:2
SEMP II Ursynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:1
Zwar Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:1
Pogoń Siedlce
AS RADOMIAK
0:3
MUKS Kosa Konstancin
SEMP II Ursynów
2:2
MKS Piaseczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
3:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wilga Garwolin
0:3
AS RADOMIAK
MKS Piaseczno
2:0
MUKS Kosa Konstancin
Pogoń Siedlce
3:6
SEMP II Ursynów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
Wilga Garwolin
AS RADOMIAK
0:7
MKS Piaseczno
SEMP II Ursynów
0:1
Zwar Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
2:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
0:3
MUKS Kosa Konstancin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
AS RADOMIAK
Wilga Garwolin
3:3
SEMP II Ursynów
Pogoń Siedlce
1:0
MKS Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
1:0
Pogoń Siedlce
MKS Piaseczno
0:1
Zwar Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
2:0
Wilga Garwolin
SEMP II Ursynów
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości