zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
0:1
UWKS Legia Bemowo
Znicz Pruszków
12:0
Ursus II Warszawa
UKS Unia Boryszew
3:1
Błonianka Błonie
KS Raszyn
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
2:3
Znicz Pruszków
KS Raszyn
2:4
UKS Unia Boryszew
Błonianka Błonie
0:5
MUKS UNIA WARSZAWA
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:5
Ursus II Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
4:2
KS Raszyn
UKS Unia Boryszew
2:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa
1:3
UWKS Legia Bemowo
Znicz Pruszków
9:1
Błonianka Błonie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
2:4
Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:3
UWKS Legia Bemowo
Błonianka Błonie
2:4
Ursus II Warszawa
UKS Unia Boryszew
1:4
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
16:0
UKS Unia Boryszew
MUKS UNIA WARSZAWA
9:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UWKS Legia Bemowo
1:0
Błonianka Błonie
Ursus II Warszawa
2:3
KS Raszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:6
Błonianka Błonie
KS Raszyn
1:7
UWKS Legia Bemowo
MUKS UNIA WARSZAWA
1:1
Znicz Pruszków
UKS Unia Boryszew
2:1
Ursus II Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
9:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa
0:7
MUKS UNIA WARSZAWA
UWKS Legia Bemowo
3:0
UKS Unia Boryszew
Błonianka Błonie
2:2
KS Raszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
1:6
Znicz Pruszków
UWKS Legia Bemowo
2:2
MUKS UNIA WARSZAWA
Błonianka Błonie
2:1
UKS Unia Boryszew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
KS Raszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:1
UWKS Legia Bemowo
Ursus II Warszawa
8:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MUKS UNIA WARSZAWA
5:1
Błonianka Błonie
UKS Unia Boryszew
5:2
KS Raszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
5:0
Ursus II Warszawa
KS Raszyn
0:3
MUKS UNIA WARSZAWA
Błonianka Błonie
0:10
Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
8:0
KS Raszyn
Ursus II Warszawa
0:4
Błonianka Błonie
UWKS Legia Bemowo
9:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MUKS UNIA WARSZAWA
3:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:2
Ursus II Warszawa
UKS Unia Boryszew
0:11
Znicz Pruszków
Błonianka Błonie
0:1
UWKS Legia Bemowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
8:1
MUKS UNIA WARSZAWA
Ursus II Warszawa
6:1
UKS Unia Boryszew
UWKS Legia Bemowo
3:0
KS Raszyn
Błonianka Błonie
3:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
4:2
Błonianka Błonie
MUKS UNIA WARSZAWA
6:3
Ursus II Warszawa
UKS Unia Boryszew
0:2
UWKS Legia Bemowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:9
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości