Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
0:7
Stomil Olsztyn
Zamłynie Radom
2:3
KS Teresin
KS Raszyn
3:0
AZS UW Warszawa
UMKS Zgierz
1:0
Piastovia Piastów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
2:4
Zamłynie Radom
Wissa Szczuczyn
0:3*
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
5:1
Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn
3:1
KS Teresin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
0:2
KS Raszyn
Pogoń Siedlce
1:3
Wissa Szczuczyn
UMKS Zgierz
0:2
Stomil Olsztyn
AZS UW Warszawa
6:0
Piastovia Piastów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
2:7
Zamłynie Radom
UMKS Zgierz
3:0*
Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn
3:1
KS Raszyn
Wissa Szczuczyn
0:3*
AZS UW Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
5:0
Piastovia Piastów
Zamłynie Radom
7:0
Wissa Szczuczyn
AZS UW Warszawa
2:0
UMKS Zgierz
Pogoń Siedlce
0:9
Stomil Olsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
0:3*
KS Teresin
Pogoń Siedlce
0:4
AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
0:4
KS Raszyn
UMKS Zgierz
0:2
Zamłynie Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
KS Teresin
4:1
UMKS Zgierz
Zamłynie Radom
3:0*
Pogoń Siedlce
KS Raszyn
3:0
Wissa Szczuczyn
Stomil Olsztyn
0:0
AZS UW Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:3
KS Teresin
UMKS Zgierz
2:0
KS Raszyn
Stomil Olsztyn
2:0
Piastovia Piastów
AZS UW Warszawa
1:2
Zamłynie Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
KS Teresin
0:1
AZS UW Warszawa
KS Raszyn
2:0
Pogoń Siedlce
Piastovia Piastów
3:0*
Wissa Szczuczyn
Zamłynie Radom
3:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
Pauza
KS Teresin
0:4
Zamłynie Radom
Piastovia Piastów
2:0
UMKS Zgierz
Stomil Olsztyn
1:0
Wissa Szczuczyn
AZS UW Warszawa
3:1
KS Raszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
KS Teresin
2:2
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
0:8
Piastovia Piastów
Zamłynie Radom
3:1
KS Raszyn
UMKS Zgierz
2:1
Wissa Szczuczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
Pauza
Wissa Szczuczyn
15:1
Pogoń Siedlce
Piastovia Piastów
0:1
AZS UW Warszawa
Stomil Olsztyn
2:0
UMKS Zgierz
KS Raszyn
2:0
KS Teresin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
KS Raszyn
0:1
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
0:9
UMKS Zgierz
AZS UW Warszawa
8:0
Wissa Szczuczyn
Zamłynie Radom
4:1
Piastovia Piastów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
Stomil Olsztyn
16:0
Pogoń Siedlce
Wissa Szczuczyn
2:3
Zamłynie Radom
UMKS Zgierz
1:0
AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
3:4
KS Teresin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
AZS UW Warszawa
26:0
Pogoń Siedlce
KS Teresin
2:2
Wissa Szczuczyn
KS Raszyn
2:0
Piastovia Piastów
Zamłynie Radom
0:0
UMKS Zgierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
Pogoń Siedlce
1:11
Zamłynie Radom
Wissa Szczuczyn
1:2
KS Raszyn
AZS UW Warszawa
0:0
Stomil Olsztyn
UMKS Zgierz
0:1
KS Teresin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
Pauza
KS Teresin
16:0
Pogoń Siedlce
Zamłynie Radom
6:1
AZS UW Warszawa
KS Raszyn
3:0
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
0:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
Pogoń Siedlce
0:7
KS Raszyn
Wissa Szczuczyn
0:0
Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn
0:0
Zamłynie Radom
AZS UW Warszawa
4:0
KS Teresin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości