Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Michałowo
Pauza
SEMP Ursynów
Pauza
AZS UW Warszawa
4:0
Zaborowianka Zaborów
Pogoń Siedlce
3:0
KS Raszyn
GOSiR Piaseczno
4:1
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
Pauza
Sportowa Czwórka Radom
Pauza
KS Michałowo
4:0
AZS UW Warszawa
Zaborowianka Zaborów
3:0
KS Raszyn
SEMP Ursynów
1:1
Pogoń Siedlce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:1
SEMP Ursynów
KS Michałowo
14:1
Zaborowianka Zaborów
GOSiR Piaseczno
2:1
AZS UW Warszawa
Pogoń Siedlce
3:6
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
Pauza
AZS UW Warszawa
Pauza
Sportowa Czwórka Radom
5:0
KS Raszyn
Zaborowianka Zaborów
2:2
SEMP Ursynów
KS Michałowo
0:0
GOSiR Piaseczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
KS Michałowo
Pauza
Pogoń Siedlce
1:2
AZS UW Warszawa
SEMP Ursynów
0:1
Sportowa Czwórka Radom
GOSiR Piaseczno
10:0
Zaborowianka Zaborów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
Pauza
SEMP Ursynów
Pauza
AZS UW Warszawa
1:0
KS Raszyn
KS Michałowo
6:1
Pogoń Siedlce
Zaborowianka Zaborów
0:6
Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Czwórka Radom
Pauza
Zaborowianka Zaborów
Pauza
Pogoń Siedlce
1:2
GOSiR Piaseczno
KS Raszyn
0:3
KS Michałowo
SEMP Ursynów
1:2
AZS UW Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
Pauza
Zaborowianka Zaborów
Pauza
KS Michałowo
3:0
SEMP Ursynów
AZS UW Warszawa
0:5
Sportowa Czwórka Radom
GOSiR Piaseczno
11:0
KS Raszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
AZS UW Warszawa
Pauza
SEMP Ursynów
1:2
GOSiR Piaseczno
Pogoń Siedlce
2:2
Zaborowianka Zaborów
Sportowa Czwórka Radom
5:0
KS Michałowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Michałowo
Pauza
SEMP Ursynów
Pauza
Zaborowianka Zaborów
1:0
AZS UW Warszawa
KS Raszyn
2:1
Pogoń Siedlce
Sportowa Czwórka Radom
3:0
GOSiR Piaseczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
Pauza
Sportowa Czwórka Radom
Pauza
KS Raszyn
2:0
Zaborowianka Zaborów
AZS UW Warszawa
0:2
KS Michałowo
Pogoń Siedlce
2:0
SEMP Ursynów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
0:5
GOSiR Piaseczno
SEMP Ursynów
2:2
KS Raszyn
Zaborowianka Zaborów
0:5
KS Michałowo
Sportowa Czwórka Radom
12:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
Pauza
AZS UW Warszawa
Pauza
KS Raszyn
1:3
Sportowa Czwórka Radom
SEMP Ursynów
5:0
Zaborowianka Zaborów
GOSiR Piaseczno
5:0
KS Michałowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
KS Michałowo
Pauza
AZS UW Warszawa
5:2
Pogoń Siedlce
Zaborowianka Zaborów
0:12
GOSiR Piaseczno
Sportowa Czwórka Radom
5:1
SEMP Ursynów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
Pauza
SEMP Ursynów
Pauza
Pogoń Siedlce
1:7
KS Michałowo
KS Raszyn
0:0
AZS UW Warszawa
Sportowa Czwórka Radom
13:0
Zaborowianka Zaborów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Czwórka Radom
Pauza
Zaborowianka Zaborów
Pauza
KS Michałowo
4:0
KS Raszyn
GOSiR Piaseczno
5:1
Pogoń Siedlce
AZS UW Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
Pauza
Zaborowianka Zaborów
Pauza
Sportowa Czwórka Radom
2:1
AZS UW Warszawa
SEMP Ursynów
1:4
KS Michałowo
KS Raszyn
1:4
GOSiR Piaseczno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
AZS UW Warszawa
Pauza
KS Michałowo
0:3
Sportowa Czwórka Radom
GOSiR Piaseczno
5:0
SEMP Ursynów
Zaborowianka Zaborów
1:6
Pogoń Siedlce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości