zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:0
FC Lesznowola
MUKS Kosa Konstancin
3:0
KS II Delta Warszawa
Józefovia Józefów
4:5
Mazowsze Miętne
Victoria Głosków
2:3
Mazur Karczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:3
MUKS Kosa Konstancin
Mazur Karczew
1:3
FC Lesznowola
Mazowsze Miętne
5:0
Victoria Głosków
KS II Delta Warszawa
5:5
Józefovia Józefów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:2
Józefovia Józefów
Mazur Karczew
1:5
Mazowsze Miętne
MUKS Kosa Konstancin
0:2
FC Lesznowola
Victoria Głosków
2:0
KS II Delta Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
3:1
Józefovia Józefów
FC Lesznowola
1:3
Mazowsze Miętne
Start Otwock
5:0
Victoria Głosków
KS II Delta Warszawa
4:1
Mazur Karczew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Miętne
1:5
KS II Delta Warszawa
Józefovia Józefów
4:0
FC Lesznowola
Mazur Karczew
1:3
Start Otwock
Victoria Głosków
0:2
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
5:1
Mazowsze Miętne
FC Lesznowola
4:3
KS II Delta Warszawa
Józefovia Józefów
9:0
Victoria Głosków
MUKS Kosa Konstancin
4:1
Mazur Karczew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
1:2
FC Lesznowola
KS II Delta Warszawa
2:0
Start Otwock
Mazur Karczew
3:4
Józefovia Józefów
Mazowsze Miętne
1:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Delta Warszawa
0:0
MUKS Kosa Konstancin
Mazowsze Miętne
0:1
Józefovia Józefów
Mazur Karczew
1:0
Victoria Głosków
FC Lesznowola
1:0
Start Otwock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
0:5
Mazowsze Miętne
FC Lesznowola
0:0
Mazur Karczew
Józefovia Józefów
4:0
KS II Delta Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
0:1
Start Otwock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
0:1
Start Otwock
KS II Delta Warszawa
2:0
Victoria Głosków
Mazowsze Miętne
6:0
Mazur Karczew
FC Lesznowola
5:0
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
0:6
Start Otwock
Mazowsze Miętne
5:3
FC Lesznowola
Józefovia Józefów
0:2
MUKS Kosa Konstancin
Mazur Karczew
0:3
KS II Delta Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Delta Warszawa
1:1
Mazowsze Miętne
Start Otwock
3:1
Mazur Karczew
FC Lesznowola
4:2
Józefovia Józefów
MUKS Kosa Konstancin
3:0
Victoria Głosków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
0:7
Józefovia Józefów
KS II Delta Warszawa
4:0
FC Lesznowola
Mazowsze Miętne
0:3
Start Otwock
Mazur Karczew
1:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:1
KS II Delta Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
4:0
Mazowsze Miętne
Józefovia Józefów
3:4
Mazur Karczew
FC Lesznowola
1:0
Victoria Głosków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości