zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
Pauza
Unia Warszawa
Pauza
Znicz Pruszków
4:1
Polonia Warszawa S.A.
Football Talents
1:1
Ursus Warszawa
Agrykola Warszawa
11:0
Varsovia II Warszawa
Świt Warszawa
1:3
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
Pauza
Agrykola Warszawa
Pauza
SEMP Ursynów
3:2
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
2:0
Unia Warszawa
KS Raszyn
0:4
Football Talents
Varsovia II Warszawa
10:1
Świt Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
Pauza
Polonia Warszawa S.A.
Pauza
SEMP Ursynów
3:0
Agrykola Warszawa
Znicz Pruszków
0:7
Ursus Warszawa
Unia Warszawa
12:0
KS Raszyn
Football Talents
1:0
Varsovia II Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
Pauza
Football Talents
Pauza
Ursus Warszawa
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Agrykola Warszawa
13:0
Świt Warszawa
Varsovia II Warszawa
0:5
Unia Warszawa
KS Raszyn
0:2
Znicz Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
Pauza
Ursus Warszawa
Pauza
SEMP Ursynów
11:0
Świt Warszawa
Znicz Pruszków
2:1
Varsovia II Warszawa
Football Talents
0:5
Agrykola Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
12:0
KS Raszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
Pauza
KS Raszyn
Pauza
Świt Warszawa
0:9
Football Talents
SEMP Ursynów
0:0
Ursus Warszawa
Agrykola Warszawa
2:0
Unia Warszawa
Varsovia II Warszawa
1:5
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
Pauza
Varsovia II Warszawa
Pauza
Znicz Pruszków
0:6
Agrykola Warszawa
Unia Warszawa
18:1
Świt Warszawa
Ursus Warszawa
6:0
KS Raszyn
Football Talents
0:4
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
2:3
Znicz Pruszków
Football Talents
0:0
Unia Warszawa
Agrykola Warszawa
1:1
Polonia Warszawa S.A.
Varsovia II Warszawa
0:6
Ursus Warszawa
KS Raszyn
0:8
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
Pauza
Agrykola Warszawa
Pauza
Znicz Pruszków
2:1
Football Talents
Unia Warszawa
0:3
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa S.A.
9:1
Świt Warszawa
KS Raszyn
1:2
Varsovia II Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
Pauza
KS Raszyn
Pauza
SEMP Ursynów
13:1
Varsovia II Warszawa
Unia Warszawa
4:3
Znicz Pruszków
Football Talents
0:1
Polonia Warszawa S.A.
Agrykola Warszawa
1:2
Ursus Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Talents
Pauza
Varsovia II Warszawa
Pauza
Znicz Pruszków
0:8
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
9:1
Świt Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
5:0
Unia Warszawa
KS Raszyn
0:8
Agrykola Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
2:0
Unia Warszawa
Ursus Warszawa
3:0
Football Talents
Polonia Warszawa S.A.
3:1
Znicz Pruszków
Varsovia II Warszawa
1:6
Agrykola Warszawa
KS Raszyn
8:0
Świt Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
0:3
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
4:0
Znicz Pruszków
Agrykola Warszawa
0:7
SEMP Ursynów
Varsovia II Warszawa
4:1
Świt Warszawa
Football Talents
10:0
KS Raszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
0:21
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
4:0
KS Raszyn
Unia Warszawa
2:2
Agrykola Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
1:2
Ursus Warszawa
Varsovia II Warszawa
1:4
Football Talents
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
0:13
Agrykola Warszawa
SEMP Ursynów
7:0
Football Talents
Unia Warszawa
1:1
Ursus Warszawa
KS Raszyn
0:13
Polonia Warszawa S.A.
Varsovia II Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
1:4
Unia Warszawa
SEMP Ursynów
15:0
Znicz Pruszków
Agrykola Warszawa
2:0
Football Talents
Polonia Warszawa S.A.
2:0
Varsovia II Warszawa
KS Raszyn
0:11
Ursus Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:1
Varsovia II Warszawa
Football Talents
9:0
Świt Warszawa
Agrykola Warszawa
6:1
Znicz Pruszków
Polonia Warszawa S.A.
2:3
SEMP Ursynów
KS Raszyn
0:3
Unia Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:1
Ursus Warszawa
Znicz Pruszków
4:0
Świt Warszawa
Unia Warszawa
0:1
Football Talents
Polonia Warszawa S.A.
0:1
Agrykola Warszawa
Varsovia II Warszawa
9:0
KS Raszyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
0:12
Polonia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
15:0
KS Raszyn
Unia Warszawa
8:0
Varsovia II Warszawa
Ursus Warszawa
1:2
Agrykola Warszawa
Football Talents
2:0
Znicz Pruszków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:0
Varsovia II Warszawa
Znicz Pruszków
0:6
Unia Warszawa
Ursus Warszawa
6:1
Świt Warszawa
Agrykola Warszawa
10:1
KS Raszyn
Polonia Warszawa S.A.
4:0
Football Talents
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości