Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
6:3
Mszczonowianka II Mszczonów
LKS Osuchów
2:3
Błękitni Korytów
Zaborowianka Zaborów
6:5
KS Piast Feliksów
Passovia Pass
1:3
Partyzant Leszno
Orzeł Kampinos
4:4
Wrzos Międzyborów
Guzovia Guzów
0:2
Błonianka II Błonie
UKS Tajfun Brochów
0:2
Naprzód Stare Babice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
5:1
LKS Osuchów
Naprzód Stare Babice
10:0
Guzovia Guzów
Błękitni Korytów
4:1
Passovia Pass
Partyzant Leszno
1:1
LKS II Chlebnia
Wrzos Międzyborów
7:2
KS Piast Feliksów
Mszczonowianka II Mszczonów
1:3
Zaborowianka Zaborów
Orzeł Kampinos
1:2
UKS Tajfun Brochów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
4:3
Błękitni Korytów
Zaborowianka Zaborów
2:2
Partyzant Leszno
KS Piast Feliksów
2:0
Mszczonowianka II Mszczonów
LKS Osuchów
1:2
Naprzód Stare Babice
Passovia Pass
1:5
Błonianka II Błonie
UKS Tajfun Brochów
3:1
Wrzos Międzyborów
Guzovia Guzów
1:3
Orzeł Kampinos
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
7:2
Mszczonowianka II Mszczonów
Błonianka II Błonie
2:2
LKS II Chlebnia
Naprzód Stare Babice
4:1
Passovia Pass
Błękitni Korytów
2:1
Zaborowianka Zaborów
Partyzant Leszno
2:2
KS Piast Feliksów
Orzeł Kampinos
1:2
LKS Osuchów
UKS Tajfun Brochów
0:2
Guzovia Guzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
2:2
Naprzód Stare Babice
LKS Osuchów
2:0
UKS Tajfun Brochów
Zaborowianka Zaborów
1:0
Błonianka II Błonie
Mszczonowianka II Mszczonów
2:2
Partyzant Leszno
Passovia Pass
0:1
Orzeł Kampinos
KS Piast Feliksów
2:5
Błękitni Korytów
Guzovia Guzów
1:2
Wrzos Międzyborów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
2:3
Partyzant Leszno
Błonianka II Błonie
0:0
KS Piast Feliksów
Naprzód Stare Babice
4:1
Zaborowianka Zaborów
LKS Osuchów
8:1
Guzovia Guzów
Błękitni Korytów
12:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Orzeł Kampinos
2:2
LKS II Chlebnia
UKS Tajfun Brochów
3:1
Passovia Pass
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:2
UKS Tajfun Brochów
LKS Osuchów
2:1
Wrzos Międzyborów
Zaborowianka Zaborów
2:1
Orzeł Kampinos
Mszczonowianka II Mszczonów
0:1
Błonianka II Błonie
Passovia Pass
4:0
Guzovia Guzów
Partyzant Leszno
2:2
Błękitni Korytów
KS Piast Feliksów
1:6
Naprzód Stare Babice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
2:2
Partyzant Leszno
Naprzód Stare Babice
2:0
Mszczonowianka II Mszczonów
LKS Osuchów
3:0
Passovia Pass
Guzovia Guzów
2:4
LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos
3:0
KS Piast Feliksów
UKS Tajfun Brochów
1:1
Zaborowianka Zaborów
Wrzos Międzyborów
4:0
Błękitni Korytów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:4
LKS Osuchów
Zaborowianka Zaborów
3:0
Guzovia Guzów
Błękitni Korytów
2:1
Błonianka II Błonie
Mszczonowianka II Mszczonów
3:4
Orzeł Kampinos
Passovia Pass
0:1
Wrzos Międzyborów
Partyzant Leszno
0:1
Naprzód Stare Babice
KS Piast Feliksów
1:2
UKS Tajfun Brochów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:5
Błękitni Korytów
UKS Tajfun Brochów
1:2
Mszczonowianka II Mszczonów
LKS Osuchów
4:2
Zaborowianka Zaborów
Wrzos Międzyborów
2:1
Błonianka II Błonie
Passovia Pass
3:2
LKS II Chlebnia
Guzovia Guzów
0:2
KS Piast Feliksów
Orzeł Kampinos
4:2
Partyzant Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
5:0
Wrzos Międzyborów
Zaborowianka Zaborów
2:0
Passovia Pass
KS Piast Feliksów
1:6
LKS Osuchów
Mszczonowianka II Mszczonów
8:0
Guzovia Guzów
Partyzant Leszno
4:0
UKS Tajfun Brochów
Błękitni Korytów
3:0
Orzeł Kampinos
Błonianka II Błonie
1:1
Naprzód Stare Babice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:2
Zaborowianka Zaborów
LKS Osuchów
1:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Passovia Pass
5:1
KS Piast Feliksów
Guzovia Guzów
2:3
Partyzant Leszno
Orzeł Kampinos
2:0
Błonianka II Błonie
UKS Tajfun Brochów
2:4
Błękitni Korytów
Wrzos Międzyborów
- : -
Naprzód Stare Babice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości