zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
Pauza
Victoria Głosków
6:1
KS Raszyn
Korona Góra Kalwaria
1:0
Ursus III Warszawa
STF CHAMPION
9:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
Ursus III Warszawa
2:1
Victoria Głosków
Orzeł Baniocha
1:2
STF CHAMPION
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:0
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
STF CHAMPION
Pauza
Victoria Głosków
4:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn
1:2
Ursus III Warszawa
Korona Góra Kalwaria
3:1
Orzeł Baniocha
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus III Warszawa
Pauza
Orzeł Baniocha
1:4
Victoria Głosków
Korona Góra Kalwaria
1:3
STF CHAMPION
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:0
KS Raszyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Góra Kalwaria
Pauza
Victoria Głosków
3:2
STF CHAMPION
Ursus III Warszawa
9:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn
0:2
Orzeł Baniocha
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Pauza
STF CHAMPION
8:0
KS Raszyn
Orzeł Baniocha
3:2
Ursus III Warszawa
Korona Góra Kalwaria
1:2
Victoria Głosków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
Pauza
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:2
Orzeł Baniocha
Ursus III Warszawa
1:3
STF CHAMPION
KS Raszyn
1:2
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
Pauza
Ursus III Warszawa
5:0
Korona Góra Kalwaria
KS Raszyn
2:5
Victoria Głosków
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:3
STF CHAMPION
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
Victoria Głosków
2:0
Ursus III Warszawa
STF CHAMPION
5:5
Orzeł Baniocha
Korona Góra Kalwaria
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
STF CHAMPION
Pauza
Ursus III Warszawa
5:1
KS Raszyn
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:4
Victoria Głosków
Orzeł Baniocha
0:3
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus III Warszawa
Pauza
Victoria Głosków
3:1
Orzeł Baniocha
STF CHAMPION
3:1
Korona Góra Kalwaria
KS Raszyn
3:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Góra Kalwaria
Pauza
STF CHAMPION
5:0
Victoria Głosków
Orzeł Baniocha
7:1
KS Raszyn
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:4
Ursus III Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Pauza
KS Raszyn
1:4
STF CHAMPION
Ursus III Warszawa
1:1
Orzeł Baniocha
Victoria Głosków
3:0
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Głosków
Pauza
Korona Góra Kalwaria
1:0
KS Raszyn
Orzeł Baniocha
10:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
STF CHAMPION
1:1
Ursus III Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości