Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:2
Polonia Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
1:1
Ursus Warszawa
Dolcan Ząbki
2:0
SEMP Ursynów
RR1910
2:0
MKS Piaseczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:0
RR1910
UKS Varsovia Warszawa
3:0
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
0:2
Znicz Pruszków
Ursus Warszawa
1:3
Polonia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:5
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa
8:1
MKS Piaseczno
Znicz Pruszków
1:1
Dolcan Ząbki
RR1910
1:0
UKS Varsovia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:1
MKS Piaseczno
UKS Varsovia Warszawa
3:1
Znicz Pruszków
Dolcan Ząbki
2:1
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
0:2
RR1910
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:2
Dolcan Ząbki
RR1910
0:1
Ursus Warszawa
Znicz Pruszków
1:0
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
1:1
UKS Varsovia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:0
Dolcan Ząbki
RR1910
3:1
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
0:5
Polonia Warszawa
MKS Piaseczno
1:0
UKS Varsovia Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:3
Ursus Warszawa
Dolcan Ząbki
3:0
UKS Varsovia Warszawa
MKS Piaseczno
4:1
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
6:0
RR1910
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:2
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
3:2
Znicz Pruszków
Ursus Warszawa
2:1
UKS Varsovia Warszawa
MKS Piaseczno
3:0
RR1910
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:4
MKS Piaseczno
RR1910
1:1
Dolcan Ząbki
Polonia Warszawa
2:0
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
1:2
UKS Varsovia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:2
Polonia Warszawa
Dolcan Ząbki
0:1
Znicz Pruszków
UKS Varsovia Warszawa
0:4
RR1910
Ursus Warszawa
2:0
SEMP Ursynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:1
Ursus Warszawa
Znicz Pruszków
0:1
UKS Varsovia Warszawa
RR1910
3:0
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
1:2
Dolcan Ząbki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:0
RR1910
Dolcan Ząbki
1:2
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
0:2
Znicz Pruszków
UKS Varsovia Warszawa
1:2
Polonia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:0
RR1910
Dolcan Ząbki
0:2
Ursus Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
2:0
MKS Piaseczno
Polonia Warszawa
3:1
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:2
Znicz Pruszków
RR1910
1:1
Polonia Warszawa
UKS Varsovia Warszawa
3:2
Dolcan Ząbki
SEMP Ursynów
1:1
MKS Piaseczno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości