zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz III Pruszków
3:1
FC Płochocin
LKS Mszczonowianka
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Milan Milanówek
0:1
Błonianka Błonie
UKS Nowa Wieś
2:7
FC Lesznowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Milan Milanówek
UKS Nowa Wieś
3:3
Znicz III Pruszków
FC Płochocin
0:5
LKS Mszczonowianka
FC Lesznowola
0:4
Błonianka Błonie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan Milanówek
3:1
FC Płochocin
Błonianka Błonie
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz III Pruszków
4:2
FC Lesznowola
LKS Mszczonowianka
9:0
UKS Nowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Nowa Wieś
0:7
Milan Milanówek
Znicz III Pruszków
2:5
LKS Mszczonowianka
FC Płochocin
1:2
Błonianka Błonie
FC Lesznowola
2:10
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
FC Płochocin
Milan Milanówek
4:2
Znicz III Pruszków
Błonianka Błonie
8:0
UKS Nowa Wieś
LKS Mszczonowianka
4:1
FC Lesznowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Nowa Wieś
1:12
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz III Pruszków
1:1
Błonianka Błonie
LKS Mszczonowianka
3:2
Milan Milanówek
FC Lesznowola
8:0
FC Płochocin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
Znicz III Pruszków
Milan Milanówek
2:2
FC Lesznowola
FC Płochocin
3:3
UKS Nowa Wieś
Błonianka Błonie
1:2
LKS Mszczonowianka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:2
LKS Mszczonowianka
Błonianka Błonie
1:2
Milan Milanówek
FC Płochocin
1:4
Znicz III Pruszków
FC Lesznowola
8:1
UKS Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan Milanówek
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie
3:2
FC Lesznowola
Znicz III Pruszków
2:0
UKS Nowa Wieś
LKS Mszczonowianka
3:0
FC Płochocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:3
Błonianka Błonie
UKS Nowa Wieś
1:10
LKS Mszczonowianka
FC Płochocin
0:4
Milan Milanówek
FC Lesznowola
2:0
Znicz III Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:1
FC Lesznowola
Milan Milanówek
5:1
UKS Nowa Wieś
Błonianka Błonie
1:0
FC Płochocin
LKS Mszczonowianka
4:0
Znicz III Pruszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Nowa Wieś
0:3
Błonianka Błonie
Znicz III Pruszków
0:3
Milan Milanówek
FC Płochocin
0:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
FC Lesznowola
0:3
LKS Mszczonowianka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
7:2
UKS Nowa Wieś
Milan Milanówek
2:1
LKS Mszczonowianka
Błonianka Błonie
4:1
Znicz III Pruszków
FC Płochocin
1:2
FC Lesznowola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Nowa Wieś
5:2
FC Płochocin
Znicz III Pruszków
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Mszczonowianka
1:2
Błonianka Błonie
FC Lesznowola
3:3
Milan Milanówek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości