zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warszawska APN
1:2
KS Armado
Znicz II Pruszków
6:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Chlebnia
2:1
Akademia Inter Łazy
Ursus Warszawa
6:1
Błonianka Błonie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
3:1
LKS Chlebnia
Akademia Inter Łazy
4:4
Warszawska APN
Błonianka Błonie
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Armado
0:1
Ursus Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:0
KS Armado
Ursus Warszawa
4:0
Akademia Inter Łazy
Warszawska APN
5:4
Znicz II Pruszków
LKS Chlebnia
4:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:2
KS Armado
Znicz II Pruszków
3:1
Ursus Warszawa
Akademia Inter Łazy
2:1
Błonianka Błonie
LKS Chlebnia
1:5
Warszawska APN
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
3:2
Znicz II Pruszków
Ursus Warszawa
3:1
LKS Chlebnia
KS Armado
5:1
Akademia Inter Łazy
Warszawska APN
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
8:2
Akademia Inter Łazy
Warszawska APN
2:2
Ursus Warszawa
Znicz II Pruszków
0:1
KS Armado
LKS Chlebnia
2:2
Błonianka Błonie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:4
Warszawska APN
Ursus Warszawa
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Armado
4:0
LKS Chlebnia
Akademia Inter Łazy
0:3
Znicz II Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Znicz II Pruszków
Błonianka Błonie
0:0
Ursus Warszawa
KS Armado
0:3
Warszawska APN
Akademia Inter Łazy
1:4
LKS Chlebnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa
1:0
KS Armado
Warszawska APN
2:1
Akademia Inter Łazy
LKS Chlebnia
1:3
Znicz II Pruszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:1
LKS Chlebnia
KS Armado
1:3
Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków
1:3
Warszawska APN
Akademia Inter Łazy
1:6
Ursus Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
1:0
Akademia Inter Łazy
Ursus Warszawa
3:0
Znicz II Pruszków
KS Armado
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warszawska APN
3:0
LKS Chlebnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Warszawska APN
Znicz II Pruszków
2:0
Błonianka Błonie
LKS Chlebnia
1:3
Ursus Warszawa
Akademia Inter Łazy
1:0
KS Armado
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
2:1
LKS Chlebnia
Ursus Warszawa
2:0
Warszawska APN
KS Armado
0:4
Znicz II Pruszków
Akademia Inter Łazy
0:7
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Ursus Warszawa
Warszawska APN
3:0
Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków
8:1
Akademia Inter Łazy
LKS Chlebnia
2:5
KS Armado
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości