zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Varsovia Warszawa
1:2
Przyszłość Włochy
SF Warszawa
1:2
Agrykola Warszawa
WKS Gwardia Warszawa
1:3
Agape Białołęka
SEMP II Ursynów
0:3
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
1:0
Polonia II Warszawa S.A.
SEMP II Ursynów
0:3
Agrykola Warszawa
Przyszłość Włochy
2:3
SF Warszawa
WKS Gwardia Warszawa
0:2
UKS II Varsovia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Warszawa
2:0
WKS Gwardia Warszawa
Przyszłość Włochy
3:0
SEMP II Ursynów
UKS II Varsovia Warszawa
0:2
Agape Białołęka
Polonia II Warszawa S.A.
1:0
Agrykola Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
0:2
Polonia II Warszawa S.A.
Agape Białołęka
1:1
Agrykola Warszawa
UKS II Varsovia Warszawa
4:0
SF Warszawa
WKS Gwardia Warszawa
1:2
SEMP II Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
2:1
UKS II Varsovia Warszawa
SF Warszawa
3:1
Agape Białołęka
Polonia II Warszawa S.A.
4:0
WKS Gwardia Warszawa
Agrykola Warszawa
4:0
Przyszłość Włochy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:0
Przyszłość Włochy
SF Warszawa
3:2
SEMP II Ursynów
UKS II Varsovia Warszawa
1:1
Polonia II Warszawa S.A.
WKS Gwardia Warszawa
0:2
Agrykola Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
3:0
UKS II Varsovia Warszawa
Przyszłość Włochy
0:6
WKS Gwardia Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
3:0
SF Warszawa
SEMP II Ursynów
0:0
Agape Białołęka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Warszawa S.A.
2:0
SEMP II Ursynów
Przyszłość Włochy
2:2
UKS II Varsovia Warszawa
Agape Białołęka
0:1
WKS Gwardia Warszawa
Agrykola Warszawa
1:2
SF Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Warszawa S.A.
1:2
Agape Białołęka
SF Warszawa
5:1
Przyszłość Włochy
Agrykola Warszawa
1:1
SEMP II Ursynów
UKS II Varsovia Warszawa
1:2
WKS Gwardia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:2
Polonia II Warszawa S.A.
WKS Gwardia Warszawa
0:6
SF Warszawa
SEMP II Ursynów
3:1
Przyszłość Włochy
Agape Białołęka
2:0
UKS II Varsovia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Warszawa
1:1
UKS II Varsovia Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
5:0
Przyszłość Włochy
SEMP II Ursynów
4:0
WKS Gwardia Warszawa
Agrykola Warszawa
1:1
Agape Białołęka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Gwardia Warszawa
1:1
Polonia II Warszawa S.A.
Agape Białołęka
3:0
SF Warszawa
UKS II Varsovia Warszawa
2:2
SEMP II Ursynów
Przyszłość Włochy
0:6
Agrykola Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:1
WKS Gwardia Warszawa
Przyszłość Włochy
6:1
Agape Białołęka
SEMP II Ursynów
2:0
SF Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
3:1
UKS II Varsovia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Varsovia Warszawa
1:0
Agrykola Warszawa
WKS Gwardia Warszawa
0:7
Przyszłość Włochy
SF Warszawa
1:4
Polonia II Warszawa S.A.
Agape Białołęka
2:1
SEMP II Ursynów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości