Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
3:1
Polonia III Warszawa
Znicz III Pruszków
4:0
BKS Naprzód Brwinów
Orlęta Mroków
2:1
KS Raszyn
Błękitni Korytów
4:0
LKS Osuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:3
Błękitni Korytów
UKS Tarczyn
1:4
Znicz III Pruszków
BKS Naprzód Brwinów
0:4
Orlęta Mroków
Polonia III Warszawa
13:0
LKS Osuchów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Mroków
6:0
UKS Tarczyn
LKS Osuchów
0:3
KS Raszyn
Błękitni Korytów
1:0
BKS Naprzód Brwinów
Znicz III Pruszków
5:0
Polonia III Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
- : -
Błękitni Korytów
Znicz III Pruszków
0:3
Orlęta Mroków
Polonia III Warszawa
2:2
KS Raszyn
BKS Naprzód Brwinów
2:0
LKS Osuchów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Mroków
6:1
Polonia III Warszawa
KS Raszyn
1:4
BKS Naprzód Brwinów
LKS Osuchów
3:3
UKS Tarczyn
Błękitni Korytów
2:4
Znicz III Pruszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
4:3
KS Raszyn
Orlęta Mroków
2:1
Błękitni Korytów
Polonia III Warszawa
8:1
BKS Naprzód Brwinów
Znicz III Pruszków
3:0
LKS Osuchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:3
Znicz III Pruszków
LKS Osuchów
0:11
Orlęta Mroków
Błękitni Korytów
2:3
Polonia III Warszawa
BKS Naprzód Brwinów
0:1
UKS Tarczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
0:3
Błękitni Korytów
Polonia III Warszawa
1:1
UKS Tarczyn
BKS Naprzód Brwinów
2:0
Znicz III Pruszków
KS Raszyn
2:2
Orlęta Mroków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Mroków
0:1
BKS Naprzód Brwinów
Błękitni Korytów
0:0
KS Raszyn
LKS Osuchów
- : -
Polonia III Warszawa
Znicz III Pruszków
3:1
UKS Tarczyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:0
LKS Osuchów
BKS Naprzód Brwinów
0:2
Błękitni Korytów
UKS Tarczyn
- : -
Orlęta Mroków
Polonia III Warszawa
4:1
Znicz III Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
2:3
BKS Naprzód Brwinów
Orlęta Mroków
2:1
Znicz III Pruszków
Błękitni Korytów
- : -
UKS Tarczyn
KS Raszyn
- : -
Polonia III Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz III Pruszków
- : -
Błękitni Korytów
UKS Tarczyn
- : -
LKS Osuchów
BKS Naprzód Brwinów
- : -
KS Raszyn
Polonia III Warszawa
- : -
Orlęta Mroków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
- : -
Znicz III Pruszków
BKS Naprzód Brwinów
- : -
Polonia III Warszawa
KS Raszyn
- : -
UKS Tarczyn
Błękitni Korytów
- : -
Orlęta Mroków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz III Pruszków
- : -
KS Raszyn
UKS Tarczyn
- : -
BKS Naprzód Brwinów
Orlęta Mroków
- : -
LKS Osuchów
Polonia III Warszawa
- : -
Błękitni Korytów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości