Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Warszawa
0:7
Gwardia Warszawa
Varsovia II Warszawa
1:6
Agrykola Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
3:4
SEMP II Ursynów
KS Armado
6:1
Przyszłość Włochy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Warszawa
1:2
KS Armado
SEMP II Ursynów
4:5
Gwardia Warszawa
Przyszłość Włochy
1:5
Varsovia II Warszawa
Agrykola Warszawa
6:0
SF Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
0:4
Agrykola Warszawa
Varsovia II Warszawa
4:0
Akademia Sportu Warszawa
SF Warszawa
0:5
Przyszłość Włochy
SEMP II Ursynów
3:0
KS Armado
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
2:2
Agrykola Warszawa
KS Armado
2:1
Varsovia II Warszawa
Przyszłość Włochy
0:1
Gwardia Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
2:1
SF Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
5:0
Akademia Sportu Warszawa
SF Warszawa
1:4
KS Armado
Varsovia II Warszawa
2:1
SEMP II Ursynów
Agrykola Warszawa
12:1
Przyszłość Włochy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia II Warszawa
1:2
SF Warszawa
SEMP II Ursynów
4:3
Przyszłość Włochy
KS Armado
1:4
Gwardia Warszawa
Agrykola Warszawa
4:0
Akademia Sportu Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
3:1
Varsovia II Warszawa
SF Warszawa
7:4
SEMP II Ursynów
Agrykola Warszawa
5:0
KS Armado
Przyszłość Włochy
4:4
Akademia Sportu Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
0:3
Akademia Sportu Warszawa
Gwardia Warszawa
2:1
SF Warszawa
Przyszłość Włochy
1:6
KS Armado
Agrykola Warszawa
2:0
Varsovia II Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Warszawa
2:5
Agrykola Warszawa
KS Armado
5:1
Akademia Sportu Warszawa
Gwardia Warszawa
1:2
SEMP II Ursynów
Varsovia II Warszawa
2:3
Przyszłość Włochy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Armado
1:4
SEMP II Ursynów
Przyszłość Włochy
2:2
SF Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
5:1
Varsovia II Warszawa
Agrykola Warszawa
1:1
Gwardia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
3:0
Przyszłość Włochy
SF Warszawa
1:1
Akademia Sportu Warszawa
Agrykola Warszawa
4:2
SEMP II Ursynów
Varsovia II Warszawa
0:2
KS Armado
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Armado
1:7
SF Warszawa
SEMP II Ursynów
4:1
Varsovia II Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
0:1
Gwardia Warszawa
Przyszłość Włochy
0:3
Agrykola Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
0:3
KS Armado
SF Warszawa
- : -
Varsovia II Warszawa
Przyszłość Włochy
3:7
SEMP II Ursynów
Akademia Sportu Warszawa
0:0
Agrykola Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
- : -
SF Warszawa
KS Armado
- : -
Agrykola Warszawa
Varsovia II Warszawa
- : -
Gwardia Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
- : -
Przyszłość Włochy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości