zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
6:0
Błonianka Błonie
Perła Złotokłos
0:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Orlęta Mroków
3:2
Akademia Inter Łazy
AP Żyrardów
0:7
Znicz II Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
3:0
Perła Złotokłos
Akademia Inter Łazy
7:1
Błonianka Błonie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Jedność Żabieniec
Orlęta Mroków
4:2
AP Żyrardów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
4:3
Orlęta Mroków
Błonianka Błonie
0:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Jedność Żabieniec
2:3
Znicz II Pruszków
AP Żyrardów
1:0
Akademia Inter Łazy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Inter Łazy
2:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz II Pruszków
4:0
Błonianka Błonie
AP Żyrardów
4:0
Perła Złotokłos
Orlęta Mroków
5:0
Jedność Żabieniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
Znicz II Pruszków
Błonianka Błonie
3:2
Orlęta Mroków
Jedność Żabieniec
5:6
AP Żyrardów
Perła Złotokłos
2:4
Akademia Inter Łazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Inter Łazy
0:6
Znicz II Pruszków
Orlęta Mroków
1:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
AP Żyrardów
1:1
Błonianka Błonie
Perła Złotokłos
1:2
Jedność Żabieniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
6:0
AP Żyrardów
Błonianka Błonie
0:0
Perła Złotokłos
Jedność Żabieniec
7:0
Akademia Inter Łazy
Orlęta Mroków
1:4
Znicz II Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:1
Perła Złotokłos
Błonianka Błonie
1:5
Jedność Żabieniec
Znicz II Pruszków
8:2
AP Żyrardów
Akademia Inter Łazy
0:2
Orlęta Mroków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:2
Akademia Inter Łazy
Jedność Żabieniec
2:7
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
1:4
Znicz II Pruszków
AP Żyrardów
3:0
Orlęta Mroków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
3:2
Jedność Żabieniec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
Błonianka Błonie
Orlęta Mroków
0:1
Perła Złotokłos
Akademia Inter Łazy
4:3
AP Żyrardów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:1
Akademia Inter Łazy
Perła Złotokłos
1:6
AP Żyrardów
Orlęta Mroków
2:3
Jedność Żabieniec
Błonianka Błonie
0:2
Znicz II Pruszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardów
2:2
Jedność Żabieniec
Znicz II Pruszków
4:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Orlęta Mroków
1:0
Błonianka Błonie
Perła Złotokłos
0:1
Akademia Inter Łazy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
4:0
Akademia Inter Łazy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Orlęta Mroków
Błonianka Błonie
3:2
AP Żyrardów
Jedność Żabieniec
4:0
Perła Złotokłos
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
1:4
Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków
11:0
Orlęta Mroków
AP Żyrardów
1:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Akademia Inter Łazy
1:2
Jedność Żabieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości