zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS III Piaseczno
0:7
Ursus II Warszawa
Promnik Łaskarzew
11:2
LZS Błękitni Korytów
UKS Ołtarzew
4:1
Akademia Piłkarska GREEN
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
0:2
Promnik Łaskarzew
Akademia Piłkarska GREEN
3:1
LZS Błękitni Korytów
KS Sobienie Jeziory
4:1
MKS III Piaseczno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
1:1
Ursus II Warszawa
Promnik Łaskarzew
3:3
KS Sobienie Jeziory
MKS III Piaseczno
1:1
UKS Ołtarzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska GREEN
1:5
Ursus II Warszawa
KS Sobienie Jeziory
3:0
LZS Błękitni Korytów
UKS Ołtarzew
3:1
Promnik Łaskarzew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
2:4
UKS Ołtarzew
Ursus II Warszawa
6:0
KS Sobienie Jeziory
MKS III Piaseczno
- : -
Akademia Piłkarska GREEN
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
- : -
Ursus II Warszawa
Akademia Piłkarska GREEN
- : -
KS Sobienie Jeziory
MKS III Piaseczno
4:1
Promnik Łaskarzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
2:1
MKS III Piaseczno
Promnik Łaskarzew
3:0
Akademia Piłkarska GREEN
KS Sobienie Jeziory
0:7
UKS Ołtarzew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
2:2
Promnik Łaskarzew
Ursus II Warszawa
3:0
MKS III Piaseczno
Akademia Piłkarska GREEN
1:2
UKS Ołtarzew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
- : -
Akademia Piłkarska GREEN
Promnik Łaskarzew
0:0
Ursus II Warszawa
MKS III Piaseczno
- : -
KS Sobienie Jeziory
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
- : -
MKS III Piaseczno
Ursus II Warszawa
- : -
LZS Błękitni Korytów
KS Sobienie Jeziory
- : -
Promnik Łaskarzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
- : -
KS Sobienie Jeziory
Ursus II Warszawa
- : -
Akademia Piłkarska GREEN
Promnik Łaskarzew
- : -
UKS Ołtarzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
- : -
LZS Błękitni Korytów
Akademia Piłkarska GREEN
- : -
MKS III Piaseczno
KS Sobienie Jeziory
- : -
Ursus II Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
- : -
UKS Ołtarzew
Promnik Łaskarzew
- : -
MKS III Piaseczno
KS Sobienie Jeziory
- : -
Akademia Piłkarska GREEN
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
- : -
KS Sobienie Jeziory
Akademia Piłkarska GREEN
- : -
Promnik Łaskarzew
MKS III Piaseczno
- : -
LZS Błękitni Korytów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości