Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
0:3*
Stomil Olsztyn
Akademia 2012 Suwałki
1:2
Jantar Ostrołęka
Loczki Wyszków
2:2
Wilga Garwolin
UKS Ząbkovia Ząbki
2:0
AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
5:0
GOSiR Piaseczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
1:7
UKS Ząbkovia Ząbki
Wilga Garwolin
4:2
Akademia 2012 Suwałki
GOSiR Piaseczno
2:1
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Jantar Ostrołęka
0:0
Piastovia Piastów
Loczki Wyszków
4:0
AZS UW Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
0:1
Stomil Olsztyn
Loczki Wyszków
3:0*
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
4:0
Wilga Garwolin
Akademia 2012 Suwałki
1:0
AZS UW Warszawa
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
3:0*
Jantar Ostrołęka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
5:2
Loczki Wyszków
UMKS Zgierz
0:3*
Akademia 2012 Suwałki
Piastovia Piastów
3:0
AZS UW Warszawa
Wilga Garwolin
1:2
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Stomil Olsztyn
2:0
GOSiR Piaseczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
2:0
Stomil Olsztyn
Piastovia Piastów
1:0
UMKS Zgierz
Akademia 2012 Suwałki
2:7
UKS Ząbkovia Ząbki
GOSiR Piaseczno
1:3
Jantar Ostrołęka
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
2:2
AZS UW Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:2
GOSiR Piaseczno
UKS Ząbkovia Ząbki
1:2
Piastovia Piastów
Loczki Wyszków
10:1
Akademia 2012 Suwałki
UMKS Zgierz
2:1
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Stomil Olsztyn
7:1
Jantar Ostrołęka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:1
AZS UW Warszawa
Jantar Ostrołęka
1:2
Wilga Garwolin
Piastovia Piastów
0:4
Loczki Wyszków
Akademia 2012 Suwałki
3:5
Stomil Olsztyn
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
0:5
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Loczki Wyszków
3:0
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
AZS UW Warszawa
2:1
Jantar Ostrołęka
UMKS Zgierz
2:6
GOSiR Piaseczno
Akademia 2012 Suwałki
1:4
Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn
4:0
Wilga Garwolin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
4:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Jantar Ostrołęka
0:3
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
2:0
Stomil Olsztyn
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
3:1
Akademia 2012 Suwałki
Wilga Garwolin
2:1
AZS UW Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
3:3
Jantar Ostrołęka
UMKS Zgierz
0:0
Wilga Garwolin
Piastovia Piastów
4:0
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
GOSiR Piaseczno
0:0
Loczki Wyszków
Stomil Olsztyn
3:0
AZS UW Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:2
Akademia 2012 Suwałki
AZS UW Warszawa
1:1
UMKS Zgierz
Jantar Ostrołęka
1:1
Loczki Wyszków
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
0:0
Stomil Olsztyn
UKS Ząbkovia Ząbki
0:1
Wilga Garwolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Pauza
AZS UW Warszawa
0:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Wilga Garwolin
2:3
Loczki Wyszków
GOSiR Piaseczno
0:3
Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn
3:0*
UMKS Zgierz
Jantar Ostrołęka
3:2
Akademia 2012 Suwałki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
5:2
GOSiR Piaseczno
Akademia 2012 Suwałki
2:1
Wilga Garwolin
UKS Ząbkovia Ząbki
3:0*
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
5:1
Jantar Ostrołęka
AZS UW Warszawa
1:4
Loczki Wyszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
Pauza
UMKS Zgierz
0:3*
Loczki Wyszków
Wilga Garwolin
1:4
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
0:1
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Stomil Olsztyn
6:2
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
2:3
Akademia 2012 Suwałki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ostrołęka
Pauza
GOSiR Piaseczno
2:1
Stomil Olsztyn
Loczki Wyszków
0:2
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
3:0
Piastovia Piastów
Akademia 2012 Suwałki
3:0*
UMKS Zgierz
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
0:0
Wilga Garwolin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
4:2
Akademia 2012 Suwałki
Jantar Ostrołęka
0:4
GOSiR Piaseczno
UMKS Zgierz
0:3*
Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn
2:3
Loczki Wyszków
AZS UW Warszawa
3:0
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:4
Wilga Garwolin
AZS UW Warszawa
Pauza
Piastovia Piastów
2:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Akademia 2012 Suwałki
0:1
Loczki Wyszków
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
3:0*
UMKS Zgierz
Jantar Ostrołęka
2:2
Stomil Olsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
2:4
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Loczki Wyszków
0:1
Piastovia Piastów
UMKS Zgierz
Pauza
Stomil Olsztyn
1:2
Akademia 2012 Suwałki
AZS UW Warszawa
2:1
GOSiR Piaseczno
Wilga Garwolin
3:0
Jantar Ostrołęka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
3:0*
UMKS Zgierz
UKS Ząbkovia Ząbki
Pauza
Piastovia Piastów
5:2
Akademia 2012 Suwałki
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
0:4
Loczki Wyszków
Jantar Ostrołęka
0:2
AZS UW Warszawa
Wilga Garwolin
- : -
Stomil Olsztyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
4:0
Piastovia Piastów
UKS Ząbkovia Ząbki
6:2
GOSiR Piaseczno
Loczki Wyszków
Pauza
UMKS Zgierz
0:3*
Jantar Ostrołęka
Akademia 2012 Suwałki
0:2
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
AZS UW Warszawa
3:1
Wilga Garwolin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Suwałki
Pauza
Loczki Wyszków
5:0
GOSiR Piaseczno
Wilga Garwolin
3:0*
UMKS Zgierz
AZS UW Warszawa
3:0
Stomil Olsztyn
Jantar Ostrołęka
2:4
UKS Ząbkovia Ząbki
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
0:0
Piastovia Piastów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:4
UKS Ząbkovia Ząbki
Stomil Olsztyn
5:0
MGUKS Pogoń Zduńska Wola
Loczki Wyszków
3:0*
Jantar Ostrołęka
UMKS Zgierz
0:3*
AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
Pauza
Akademia 2012 Suwałki
3:0*
GOSiR Piaseczno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości