Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warszawska APN
1:4
Ursus Warszawa
SEMP II Ursynów
1:1
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
1:1
Bór Regut
UKS Unia Boryszew
1:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:0
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
6:1
Warszawska APN
UKS Unia Boryszew
2:1
SEMP II Ursynów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:2
Bór Regut
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
3:2
Ursus Warszawa
Warszawska APN
1:5
UKS Unia Boryszew
KS Raszyn
4:0
Znicz II Pruszków
SEMP II Ursynów
6:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
5:2
Warszawska APN
KS Raszyn
5:0
Bór Regut
UKS Unia Boryszew
4:4
Znicz II Pruszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:4
Ursus Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
4:1
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
0:3
SEMP II Ursynów
Bór Regut
1:2
UKS Unia Boryszew
Warszawska APN
4:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
2:1
Bór Regut
Warszawska APN
6:3
Znicz II Pruszków
UKS Unia Boryszew
2:5
Ursus Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:8
KS Raszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
1:0
SEMP II Ursynów
Bór Regut
2:2
Warszawska APN
KS Raszyn
1:1
UKS Unia Boryszew
Znicz II Pruszków
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
4:0
Warszawska APN
Bór Regut
- : -
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
4:2
SEMP II Ursynów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
2:2
Ursus Warszawa
SEMP II Ursynów
4:1
UKS Unia Boryszew
Warszawska APN
0:4
KS Raszyn
Bór Regut
3:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
7:2
Bór Regut
Znicz II Pruszków
1:4
KS Raszyn
UKS Unia Boryszew
4:3
Warszawska APN
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:2
SEMP II Ursynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
- : -
UKS Unia Boryszew
Bór Regut
- : -
KS Raszyn
Warszawska APN
- : -
SEMP II Ursynów
Ursus Warszawa
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
- : -
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
- : -
Ursus Warszawa
UKS Unia Boryszew
- : -
Bór Regut
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
Warszawska APN
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
- : -
UKS Unia Boryszew
Znicz II Pruszków
- : -
Warszawska APN
Bór Regut
- : -
SEMP II Ursynów
KS Raszyn
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
- : -
Ursus Warszawa
Warszawska APN
- : -
Bór Regut
UKS Unia Boryszew
- : -
KS Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
Znicz II Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości