Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia IV Warszawa S.A.
Znicz III Pruszków
4:1
Legion Pruszków
UKS Unia Boryszew
0:0
BKS Naprzód Brwinów
Ryś Laski
3:0
LKS Osuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Boryszew
Pauza
Polonia IV Warszawa S.A.
5:2
Znicz III Pruszków
BKS Naprzód Brwinów
0:1
LKS Osuchów
Legion Pruszków
7:1
Ryś Laski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
BKS Naprzód Brwinów
LKS Osuchów
1:3
Legion Pruszków
Znicz III Pruszków
3:2
UKS Unia Boryszew
Ryś Laski
2:6
Polonia IV Warszawa S.A.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Znicz III Pruszków
Polonia IV Warszawa S.A.
6:1
LKS Osuchów
UKS Unia Boryszew
3:2
Ryś Laski
BKS Naprzód Brwinów
0:1
Legion Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
Pauza
LKS Osuchów
5:4
UKS Unia Boryszew
Legion Pruszków
0:3
Polonia IV Warszawa S.A.
Znicz III Pruszków
3:0
BKS Naprzód Brwinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Osuchów
Znicz III Pruszków
1:3
Ryś Laski
BKS Naprzód Brwinów
0:16
Polonia IV Warszawa S.A.
UKS Unia Boryszew
- : -
Legion Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
Pauza
Polonia IV Warszawa S.A.
- : -
UKS Unia Boryszew
Ryś Laski
2:0
BKS Naprzód Brwinów
LKS Osuchów
2:3
Znicz III Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia IV Warszawa S.A.
Pauza
BKS Naprzód Brwinów
2:8
UKS Unia Boryszew
Legion Pruszków
0:8
Znicz III Pruszków
LKS Osuchów
0:5
Ryś Laski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Unia Boryszew
Ryś Laski
0:0
Legion Pruszków
LKS Osuchów
3:1
BKS Naprzód Brwinów
Znicz III Pruszków
3:2
Polonia IV Warszawa S.A.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Naprzód Brwinów
Pauza
Polonia IV Warszawa S.A.
0:3
Ryś Laski
UKS Unia Boryszew
5:4
Znicz III Pruszków
Legion Pruszków
10:0
LKS Osuchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz III Pruszków
Pauza
Ryś Laski
2:4
UKS Unia Boryszew
LKS Osuchów
1:8
Polonia IV Warszawa S.A.
Legion Pruszków
1:1
BKS Naprzód Brwinów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ryś Laski
BKS Naprzód Brwinów
3:1
Znicz III Pruszków
Polonia IV Warszawa S.A.
5:0
Legion Pruszków
UKS Unia Boryszew
10:0
LKS Osuchów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
Pauza
Ryś Laski
1:1
Znicz III Pruszków
Legion Pruszków
4:7
UKS Unia Boryszew
Polonia IV Warszawa S.A.
12:0
BKS Naprzód Brwinów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Legion Pruszków
BKS Naprzód Brwinów
0:0
Ryś Laski
Znicz III Pruszków
7:0
LKS Osuchów
UKS Unia Boryszew
2:1
Polonia IV Warszawa S.A.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości