Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
3:1
Okęcie Warszawa
Perła Złotokłos
2:0
KS Teresin
LKS Chlebnia
4:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha
0:5
Przyszłość Włochy
Świt Warszawa
1:5
Naprzód Brwinów
Piast Piastów
3:2
FC Lesznowola
Milan Milanówek
1:4
Józefovia Józefów
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
SEMP Ursynów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:4
Perła Złotokłos
Józefovia Józefów
2:3
LKS Chlebnia
Naprzód Brwinów
4:3
Przyszłość Włochy
Świt Warszawa
3:1
Milan Milanówek
KS Teresin
2:3
Żyrardowianka Żyrardów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:1
Piast Piastów
FC Lesznowola
2:1
Ryś Laski
SEMP Ursynów
5:0
Promyk Nowa Sucha
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
0:4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
2:1
FC Lesznowola
LKS Chlebnia
3:1
Świt Warszawa
Milan Milanówek
0:2
Naprzód Brwinów
Promyk Nowa Sucha
1:2
KS Teresin
Przyszłość Włochy
1:2
SEMP Ursynów
Piast Piastów
3:0*
Józefovia Józefów
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
Okęcie Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:0
Promyk Nowa Sucha
KS Teresin
3:1
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
1:3
LKS Chlebnia
FC Lesznowola
2:3
Żyrardowianka Żyrardów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:3
Perła Złotokłos
Świt Warszawa
1:2
Piast Piastów
Józefovia Józefów
2:1
Ryś Laski
Naprzód Brwinów
2:0
SEMP Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
2:2
Świt Warszawa
LKS Chlebnia
1:1
Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy
0:0
Okęcie Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
5:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha
3:1
FC Lesznowola
Piast Piastów
3:2
Milan Milanówek
Perła Złotokłos
0:1
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
0:1
KS Teresin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
1:3
Piast Piastów
Milan Milanówek
2:1
Ryś Laski
FC Lesznowola
1:1
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
0:2
KS Teresin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:4
Promyk Nowa Sucha
Świt Warszawa
0:2
Perła Złotokłos
Okęcie Warszawa
1:1
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
1:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
1:3
LKS Chlebnia
Perła Złotokłos
5:2
Milan Milanówek
KS Teresin
0:0
Okęcie Warszawa
Przyszłość Włochy
4:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Żyrardowianka Żyrardów
3:0
Świt Warszawa
Piast Piastów
0:1
Naprzód Brwinów
Promyk Nowa Sucha
0:0
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
2:2
FC Lesznowola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
1:5
Perła Złotokłos
Milan Milanówek
0:3
Żyrardowianka Żyrardów
FC Lesznowola
2:3
KS Teresin
Naprzód Brwinów
1:1
Okęcie Warszawa
Piast Piastów
1:0
Ryś Laski
Świt Warszawa
2:1
Promyk Nowa Sucha
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:2
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
0:1
Przyszłość Włochy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:2
FC Lesznowola
Ryś Laski
2:6
Naprzód Brwinów
Perła Złotokłos
2:1
Piast Piastów
KS Teresin
2:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Przyszłość Włochy
4:0
Świt Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
LKS Chlebnia
Promyk Nowa Sucha
2:1
Milan Milanówek
Józefovia Józefów
1:0
SEMP Ursynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
0:0
Perła Złotokłos
LKS Chlebnia
4:1
Promyk Nowa Sucha
Milan Milanówek
3:0
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
1:1
FC Lesznowola
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:3
Okęcie Warszawa
Piast Piastów
5:0
Żyrardowianka Żyrardów
Świt Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
1:3
KS Teresin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
2:0
Naprzód Brwinów
KS Teresin
1:1
Świt Warszawa
Przyszłość Włochy
2:5
LKS Chlebnia
FC Lesznowola
3:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha
1:1
Piast Piastów
Okęcie Warszawa
1:0
Józefovia Józefów
Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Ryś Laski
SEMP Ursynów
3:2
Milan Milanówek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
1:0
Promyk Nowa Sucha
Perła Złotokłos
4:2
Żyrardowianka Żyrardów
Milan Milanówek
0:4
KS Teresin
Naprzód Brwinów
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Piast Piastów
1:0
Przyszłość Włochy
Świt Warszawa
0:2
Okęcie Warszawa
Józefovia Józefów
4:1
FC Lesznowola
LKS Chlebnia
3:4
SEMP Ursynów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:1
Milan Milanówek
KS Teresin
1:2
LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy
2:1
Ryś Laski
FC Lesznowola
1:1
Świt Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Naprzód Brwinów
Promyk Nowa Sucha
1:5
Perła Złotokłos
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:0
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
2:3
Piast Piastów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
2:1
Przyszłość Włochy
LKS Chlebnia
3:2
Okęcie Warszawa
Milan Milanówek
4:0
FC Lesznowola
Żyrardowianka Żyrardów
2:3
Promyk Nowa Sucha
Piast Piastów
1:0
KS Teresin
Świt Warszawa
1:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ryś Laski
2:1
SEMP Ursynów
Naprzód Brwinów
2:0
Józefovia Józefów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:2
Piast Piastów
KS Teresin
0:3
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
1:1
Żyrardowianka Żyrardów
FC Lesznowola
0:5
LKS Chlebnia
Promyk Nowa Sucha
2:1
Naprzód Brwinów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
Milan Milanówek
Józefovia Józefów
4:0
Świt Warszawa
SEMP Ursynów
1:0
Perła Złotokłos
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:1
Ryś Laski
KS Teresin
0:3
Perła Złotokłos
Przyszłość Włochy
3:2
Promyk Nowa Sucha
FC Lesznowola
0:4
Piast Piastów
Naprzód Brwinów
1:2
Świt Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:2
LKS Chlebnia
Józefovia Józefów
0:3*
Milan Milanówek
SEMP Ursynów
2:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:0
Józefovia Józefów
Przyszłość Włochy
6:1
Naprzód Brwinów
Piast Piastów
1:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Żyrardowianka Żyrardów
2:2
KS Teresin
Milan Milanówek
2:2
Świt Warszawa
Ryś Laski
2:0
FC Lesznowola
Perła Złotokłos
0:2
Okęcie Warszawa
Promyk Nowa Sucha
2:2
SEMP Ursynów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Świt Warszawa
1:2
LKS Chlebnia
Józefovia Józefów
3:0
Piast Piastów
Naprzód Brwinów
1:2
Milan Milanówek
KS Teresin
1:0
Promyk Nowa Sucha
FC Lesznowola
1:5
Perła Złotokłos
SEMP Ursynów
0:1
Przyszłość Włochy
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:0
Ryś Laski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:2
Milan Milanówek
Piast Piastów
1:0
Świt Warszawa
Przyszłość Włochy
4:0
KS Teresin
Ryś Laski
0:3
Józefovia Józefów
Perła Złotokłos
4:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
FC Lesznowola
SEMP Ursynów
0:5
Naprzód Brwinów
Promyk Nowa Sucha
3:1
Okęcie Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
0:0
Perła Złotokłos
Okęcie Warszawa
1:2
Przyszłość Włochy
KS Teresin
3:0
SEMP Ursynów
Milan Milanówek
3:2
Piast Piastów
FC Lesznowola
5:1
Promyk Nowa Sucha
Naprzód Brwinów
3:1
LKS Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
Świt Warszawa
1:2
Ryś Laski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Józefovia Józefów
Ryś Laski
4:4
Milan Milanówek
Perła Złotokłos
3:0
Świt Warszawa
KS Teresin
3:0
Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy
2:1
FC Lesznowola
Promyk Nowa Sucha
3:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
1:0
Okęcie Warszawa
Piast Piastów
0:2
LKS Chlebnia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:2
KS Teresin
LKS Chlebnia
4:3
Ryś Laski
Milan Milanówek
0:3
Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów
1:0
Piast Piastów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:2
Przyszłość Włochy
Świt Warszawa
0:5
Żyrardowianka Żyrardów
Józefovia Józefów
7:0
Promyk Nowa Sucha
FC Lesznowola
2:1
SEMP Ursynów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
0:2
Józefovia Józefów
Okęcie Warszawa
2:5
Naprzód Brwinów
Ryś Laski
0:7
Piast Piastów
Perła Złotokłos
5:0
LKS Chlebnia
KS Teresin
2:0
FC Lesznowola
Żyrardowianka Żyrardów
3:1
Milan Milanówek
Promyk Nowa Sucha
3:2
Świt Warszawa
SEMP Ursynów
3:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
4:2
Okęcie Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:0
KS Teresin
LKS Chlebnia
1:3
Żyrardowianka Żyrardów
Milan Milanówek
2:0
Promyk Nowa Sucha
Naprzód Brwinów
4:1
Ryś Laski
Piast Piastów
2:1
Perła Złotokłos
Świt Warszawa
0:2
Przyszłość Włochy
SEMP Ursynów
1:1
Józefovia Józefów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
1:1
Józefovia Józefów
Okęcie Warszawa
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
2:0
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
5:1
Milan Milanówek
FC Lesznowola
1:1
Naprzód Brwinów
Żyrardowianka Żyrardów
2:0
Piast Piastów
Promyk Nowa Sucha
2:1
LKS Chlebnia
SEMP Ursynów
3:0
Świt Warszawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
1:6
Żyrardowianka Żyrardów
LKS Chlebnia
3:2
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
1:3
Perła Złotokłos
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:1
FC Lesznowola
Piast Piastów
2:1
Promyk Nowa Sucha
Świt Warszawa
3:1
KS Teresin
Józefovia Józefów
1:0
Okęcie Warszawa
Milan Milanówek
3:1
SEMP Ursynów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
1:2
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
4:1
LKS Chlebnia
Okęcie Warszawa
0:2
Świt Warszawa
KS Teresin
0:1
Milan Milanówek
Przyszłość Włochy
3:3
Piast Piastów
Żyrardowianka Żyrardów
3:1
Perła Złotokłos
Promyk Nowa Sucha
2:0
Ryś Laski
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
6:1
Naprzód Brwinów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
1:1
SEMP Ursynów
Ryś Laski
0:10
Przyszłość Włochy
Perła Złotokłos
4:3
Promyk Nowa Sucha
LKS Chlebnia
1:1
KS Teresin
Milan Milanówek
0:0
Okęcie Warszawa
Naprzód Brwinów
2:0
Żyrardowianka Żyrardów
Świt Warszawa
4:3
FC Lesznowola
Józefovia Józefów
1:4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
4:2
Naprzód Brwinów
SEMP Ursynów
6:0
Ryś Laski
Okęcie Warszawa
0:0
LKS Chlebnia
KS Teresin
1:1
Piast Piastów
Przyszłość Włochy
3:0
Perła Złotokłos
FC Lesznowola
1:0
Milan Milanówek
Promyk Nowa Sucha
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:2
Świt Warszawa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
5:0
FC Lesznowola
Żyrardowianka Żyrardów
7:2
Przyszłość Włochy
Świt Warszawa
0:2
Józefovia Józefów
Ryś Laski
3:0
KS Teresin
Perła Złotokłos
2:0
SEMP Ursynów
Milan Milanówek
0:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Brwinów
1:3
Promyk Nowa Sucha
Piast Piastów
2:2
Okęcie Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?