Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:6
Józefovia Józefów
Grom Warszawa
3:0*
AP Żyrardów
Przyszłość Włochy
0:0
LKS Chlebnia
Sparta II Jazgarzew
5:0
Naprzód Brwinów
Piast Piastów
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa
0:1
KS Teresin
SEMP Ursynów
3:0*
KS Konstancin
Błękitni Korytów
1:2
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
1:3
Ursus II Warszawa
LKS Chlebnia
4:0
Piast Piastów
KS Raszyn
3:3
SEMP Ursynów
KS Konstancin
1:4
Naprzód Stare Babice
Sparta II Jazgarzew
4:1
Przyszłość Włochy
Józefovia Józefów
4:3
AP Żyrardów
Naprzód Brwinów
1:4
KS Teresin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:2
Błękitni Korytów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
2:4
KS Raszyn
Przyszłość Włochy
3:1
Naprzód Brwinów
Piast Piastów
3:1
Sparta II Jazgarzew
AP Żyrardów
5:2
KS Konstancin
SEMP Ursynów
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa
0:1
Józefovia Józefów
KS Teresin
0:4
Grom Warszawa
Błękitni Korytów
3:5
LKS Chlebnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:2
Naprzód Stare Babice
Józefovia Józefów
4:0
KS Teresin
LKS Chlebnia
1:1
SEMP Ursynów
Przyszłość Włochy
2:0
Piast Piastów
Naprzód Brwinów
1:4
Grom Warszawa
KS Raszyn
2:5
AP Żyrardów
KS Konstancin
0:0
Ursus II Warszawa
Sparta II Jazgarzew
8:0
Błękitni Korytów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
0:0
Józefovia Józefów
Naprzód Stare Babice
1:4
LKS Chlebnia
KS Teresin
2:4
KS Konstancin
Błękitni Korytów
5:4
Przyszłość Włochy
SEMP Ursynów
3:2
Sparta II Jazgarzew
Piast Piastów
1:3
Naprzód Brwinów
Ursus II Warszawa
2:2
KS Raszyn
AP Żyrardów
7:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
0:1
SEMP Ursynów
KS Raszyn
4:1
KS Teresin
KS Konstancin
0:5
Grom Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:3
Ursus II Warszawa
Piast Piastów
8:1
Błękitni Korytów
Sparta II Jazgarzew
2:0
Naprzód Stare Babice
Naprzód Brwinów
0:4
Józefovia Józefów
LKS Chlebnia
3:0*
AP Żyrardów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:1
Przyszłość Włochy
Grom Warszawa
3:0
KS Raszyn
Józefovia Józefów
3:1
KS Konstancin
KS Teresin
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
6:1
Piast Piastów
Ursus II Warszawa
0:1
LKS Chlebnia
AP Żyrardów
8:3
Sparta II Jazgarzew
Błękitni Korytów
1:1
Naprzód Brwinów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:2
KS Teresin
Naprzód Brwinów
0:2
KS Konstancin
KS Raszyn
3:0
Józefovia Józefów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:1
Grom Warszawa
Piast Piastów
3:1
Naprzód Stare Babice
AP Żyrardów
0:0
Przyszłość Włochy
Sparta II Jazgarzew
2:4
Ursus II Warszawa
Błękitni Korytów
0:1
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
8:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ursus II Warszawa
3:2
Przyszłość Włochy
Naprzód Stare Babice
3:3
Błękitni Korytów
Grom Warszawa
2:0
LKS Chlebnia
KS Teresin
1:1
Sparta II Jazgarzew
KS Konstancin
0:2
KS Raszyn
SEMP Ursynów
2:0
Naprzód Brwinów
AP Żyrardów
1:1
Piast Piastów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
0:3
Józefovia Józefów
Przyszłość Włochy
1:4
KS Teresin
Piast Piastów
3:0
Ursus II Warszawa
Naprzód Brwinów
1:3
KS Raszyn
Sparta II Jazgarzew
2:6
Grom Warszawa
SEMP Ursynów
4:0
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:1
KS Konstancin
Błękitni Korytów
0:5
AP Żyrardów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
3:3
Naprzód Brwinów
Grom Warszawa
3:1
Przyszłość Włochy
KS Konstancin
2:5
LKS Chlebnia
Józefovia Józefów
2:2
Sparta II Jazgarzew
KS Teresin
3:1
Piast Piastów
KS Raszyn
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
AP Żyrardów
0:3
SEMP Ursynów
Ursus II Warszawa
2:0
Błękitni Korytów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:2
AP Żyrardów
LKS Chlebnia
1:2
KS Raszyn
Przyszłość Włochy
2:1
Józefovia Józefów
Piast Piastów
0:2
Grom Warszawa
Naprzód Brwinów
2:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sparta II Jazgarzew
3:3
KS Konstancin
SEMP Ursynów
0:0
Ursus II Warszawa
Błękitni Korytów
2:3
KS Teresin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
4:0
Błękitni Korytów
KS Raszyn
2:0
Sparta II Jazgarzew
Józefovia Józefów
4:0
Piast Piastów
KS Teresin
0:1
SEMP Ursynów
AP Żyrardów
5:4
Naprzód Brwinów
KS Konstancin
1:4
Przyszłość Włochy
Ursus II Warszawa
5:0
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:3
LKS Chlebnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
4:1
KS Teresin
Przyszłość Włochy
1:2
KS Raszyn
Piast Piastów
1:2
KS Konstancin
Naprzód Brwinów
2:2
LKS Chlebnia
AP Żyrardów
3:2
Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów
3:1
Grom Warszawa
Sparta II Jazgarzew
3:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Korytów
0:6
Józefovia Józefów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
6:0
Naprzód Stare Babice
LKS Chlebnia
4:1
Sparta II Jazgarzew
KS Raszyn
4:2
Piast Piastów
KS Konstancin
4:0
Błękitni Korytów
Ursus II Warszawa
6:2
Naprzód Brwinów
Józefovia Józefów
4:2
SEMP Ursynów
KS Teresin
2:2
AP Żyrardów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:2
Przyszłość Włochy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
7:1
Błękitni Korytów
LKS Chlebnia
1:1
Przyszłość Włochy
Józefovia Józefów
4:3
Naprzód Stare Babice
AP Żyrardów
4:2
Grom Warszawa
Piast Piastów
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
0:0
Ursus II Warszawa
KS Konstancin
2:0
SEMP Ursynów
Naprzód Brwinów
3:0*
Sparta II Jazgarzew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:3
KS Konstancin
Przyszłość Włochy
3:0
Sparta II Jazgarzew
Piast Piastów
0:2
LKS Chlebnia
KS Teresin
2:1
Naprzód Brwinów
Błękitni Korytów
5:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
AP Żyrardów
1:0
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
2:2
KS Raszyn
Ursus II Warszawa
2:2
Grom Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Konstancin
3:2
AP Żyrardów
Sparta II Jazgarzew
1:5
Piast Piastów
Józefovia Józefów
3:0
Ursus II Warszawa
Grom Warszawa
3:2
KS Teresin
LKS Chlebnia
3:2
Błękitni Korytów
Naprzód Brwinów
1:4
Przyszłość Włochy
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
SEMP Ursynów
KS Raszyn
3:1
Naprzód Stare Babice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Grom Warszawa
2:1
Naprzód Brwinów
Piast Piastów
1:3
Przyszłość Włochy
AP Żyrardów
2:0
KS Raszyn
KS Teresin
3:2
Józefovia Józefów
Ursus II Warszawa
3:0
KS Konstancin
Błękitni Korytów
4:3
Sparta II Jazgarzew
SEMP Ursynów
1:2
LKS Chlebnia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:0
Naprzód Stare Babice
Przyszłość Włochy
2:2
Błękitni Korytów
KS Raszyn
2:0
Ursus II Warszawa
KS Konstancin
1:3
KS Teresin
Józefovia Józefów
1:1
Grom Warszawa
Naprzód Brwinów
0:4
Piast Piastów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:3
AP Żyrardów
Sparta II Jazgarzew
1:4
SEMP Ursynów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
4:2
Sparta II Jazgarzew
Grom Warszawa
8:0
KS Konstancin
Błękitni Korytów
2:0
Piast Piastów
AP Żyrardów
2:0
LKS Chlebnia
Józefovia Józefów
2:1
Naprzód Brwinów
KS Teresin
3:0
KS Raszyn
SEMP Ursynów
5:0
Przyszłość Włochy
Ursus II Warszawa
4:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
5:1
Grom Warszawa
LKS Chlebnia
3:0
Ursus II Warszawa
Przyszłość Włochy
1:2
Naprzód Stare Babice
KS Konstancin
1:1
Józefovia Józefów
Piast Piastów
0:3
SEMP Ursynów
Sparta II Jazgarzew
0:3*
AP Żyrardów
Naprzód Brwinów
2:2
Błękitni Korytów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:2
KS Teresin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
3:0*
Sparta II Jazgarzew
Grom Warszawa
1:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Konstancin
2:1
Naprzód Brwinów
Józefovia Józefów
0:2
KS Raszyn
Przyszłość Włochy
3:3
AP Żyrardów
SEMP Ursynów
0:1
Błękitni Korytów
Naprzód Stare Babice
3:1
Piast Piastów
KS Teresin
1:1
LKS Chlebnia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:4
Grom Warszawa
Przyszłość Włochy
3:1
Ursus II Warszawa
KS Raszyn
4:0
KS Konstancin
Piast Piastów
0:5
AP Żyrardów
Sparta II Jazgarzew
0:3*
KS Teresin
Naprzód Brwinów
1:4
SEMP Ursynów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:4
Józefovia Józefów
Błękitni Korytów
1:2
Naprzód Stare Babice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:0
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
5:1
LKS Chlebnia
Grom Warszawa
3:0*
Sparta II Jazgarzew
KS Raszyn
6:1
Naprzód Brwinów
KS Konstancin
2:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
2:1
Przyszłość Włochy
Ursus II Warszawa
4:0
Piast Piastów
AP Żyrardów
2:2
Błękitni Korytów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
4:1
KS Konstancin
Przyszłość Włochy
0:4
Grom Warszawa
Naprzód Brwinów
1:2
Naprzód Stare Babice
Błękitni Korytów
1:1
Ursus II Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:4
KS Raszyn
Piast Piastów
0:1
KS Teresin
Sparta II Jazgarzew
0:3*
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
1:0
AP Żyrardów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:0
LKS Chlebnia
KS Konstancin
3:0*
Sparta II Jazgarzew
Józefovia Józefów
2:3
Przyszłość Włochy
Grom Warszawa
3:0
Piast Piastów
KS Teresin
3:1
Błękitni Korytów
AP Żyrardów
1:1
Naprzód Stare Babice
Ursus II Warszawa
0:4
SEMP Ursynów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:2
Naprzód Brwinów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:1
KS Konstancin
Naprzód Stare Babice
5:1
Ursus II Warszawa
Sparta II Jazgarzew
0:3*
KS Raszyn
LKS Chlebnia
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Piast Piastów
2:1
Józefovia Józefów
Naprzód Brwinów
1:4
AP Żyrardów
SEMP Ursynów
2:2
KS Teresin
Błękitni Korytów
2:1
Grom Warszawa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Jazgarzew
0:3*
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Józefovia Józefów
6:0
Błękitni Korytów
Grom Warszawa
3:0
SEMP Ursynów
LKS Chlebnia
1:0
Naprzód Brwinów
KS Teresin
3:2
Naprzód Stare Babice
KS Raszyn
3:1
Przyszłość Włochy
KS Konstancin
4:3
Piast Piastów
Ursus II Warszawa
3:3
AP Żyrardów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
3:1
KS Raszyn
Naprzód Stare Babice
3:2
Grom Warszawa
Przyszłość Włochy
3:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Brwinów
1:1
Ursus II Warszawa
Błękitni Korytów
2:4
KS Konstancin
SEMP Ursynów
2:0
Józefovia Józefów
Sparta II Jazgarzew
0:3*
LKS Chlebnia
AP Żyrardów
1:2
KS Teresin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości