Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
3:3
Naprzód Stare Babice
LKS Chlebnia
0:5
KS II Ursus
KS Konstancin
0:1
LKS Osuchów
Laura Chylice
1:3
Józefovia Józefów
Milan Milanówek
1:0
Przyszłość Włochy
MKS II Piaseczno
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
1:2
AP Żyrardowianka Żyrardów
Piast Piastów
1:2
Grom Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
3:1
KS Teresin
Przyszłość Włochy
3:2
MKS II Piaseczno
KS Konstancin
0:4
LKS Chlebnia
KS II Ursus
6:4
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:3
Piast Piastów
Naprzód Stare Babice
2:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
Grom Warszawa
5:0
LKS Osuchów
Milan Milanówek
0:5
SEMP Ursynów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
0:4
Grom Warszawa
LKS Osuchów
1:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
2:0
KS II Ursus
Piast Piastów
1:5
Przyszłość Włochy
Naprzód Stare Babice
0:2
Józefovia Józefów
MKS II Piaseczno
2:0
SEMP Ursynów
Milan Milanówek
2:2
AP Żyrardowianka Żyrardów
Laura Chylice
3:0
KS Konstancin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
2:2
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
1:1
LKS Osuchów
KS Konstancin
1:3
KS Teresin
Milan Milanówek
1:0
MKS II Piaseczno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:2
LKS Chlebnia
AP Żyrardowianka Żyrardów
3:2
Józefovia Józefów
KS II Ursus
6:1
Naprzód Stare Babice
SEMP Ursynów
1:2
Piast Piastów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
2:1
SEMP Ursynów
Piast Piastów
7:1
Milan Milanówek
Laura Chylice
8:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
4:2
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
1:2
AP Żyrardowianka Żyrardów
Naprzód Stare Babice
4:3
KS Konstancin
LKS Chlebnia
1:0
Przyszłość Włochy
Józefovia Józefów
4:3
KS II Ursus
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
1:2
Naprzód Stare Babice
KS Konstancin
0:6
Józefovia Józefów
Laura Chylice
5:0
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
2:1
LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:5
KS Teresin
MKS II Piaseczno
1:1
Piast Piastów
AP Żyrardowianka Żyrardów
7:0
KS II Ursus
SEMP Ursynów
3:3
LKS Chlebnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
4:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Osuchów
2:1
MKS II Piaseczno
LKS Chlebnia
4:1
Milan Milanówek
Piast Piastów
3:4
AP Żyrardowianka Żyrardów
Laura Chylice
4:2
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
1:2
Grom Warszawa
KS II Ursus
8:3
KS Konstancin
KS Teresin
2:1
Przyszłość Włochy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
3:2
KS II Ursus
Przyszłość Włochy
1:2
Naprzód Stare Babice
Piast Piastów
2:0
LKS Osuchów
Milan Milanówek
1:2
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:2
Józefovia Józefów
AP Żyrardowianka Żyrardów
7:1
KS Konstancin
SEMP Ursynów
1:1
KS Teresin
MKS II Piaseczno
5:0
LKS Chlebnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:3
SEMP Ursynów
LKS Osuchów
1:1
AP Żyrardowianka Żyrardów
LKS Chlebnia
1:3
Piast Piastów
KS Konstancin
2:6
Grom Warszawa
Laura Chylice
3:2
MKS II Piaseczno
Józefovia Józefów
2:1
Przyszłość Włochy
KS Teresin
2:1
Milan Milanówek
KS II Ursus
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:0
KS II Ursus
Piast Piastów
0:2
Laura Chylice
Milan Milanówek
2:1
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:0
KS Konstancin
AP Żyrardowianka Żyrardów
2:0
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
0:3
KS Teresin
SEMP Ursynów
3:4
Józefovia Józefów
LKS Osuchów
2:0
LKS Chlebnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
1:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Chlebnia
1:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
KS Teresin
2:3
Piast Piastów
KS Konstancin
1:0
Przyszłość Włochy
Józefovia Józefów
6:0
Milan Milanówek
Laura Chylice
2:2
LKS Osuchów
KS II Ursus
6:2
SEMP Ursynów
Naprzód Stare Babice
0:1
MKS II Piaseczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
1:2
KS Teresin
LKS Chlebnia
1:5
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
0:1
Grom Warszawa
Piast Piastów
2:1
Naprzód Stare Babice
AP Żyrardowianka Żyrardów
4:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan Milanówek
1:4
KS II Ursus
MKS II Piaseczno
4:2
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
3:0
KS Konstancin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
1:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
Grom Warszawa
1:2
SEMP Ursynów
KS Teresin
1:0
LKS Chlebnia
KS Konstancin
0:1
Milan Milanówek
Józefovia Józefów
4:1
Piast Piastów
Naprzód Stare Babice
3:2
LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:1
Przyszłość Włochy
KS II Ursus
5:0
MKS II Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
0:1
Józefovia Józefów
LKS Chlebnia
3:3
Naprzód Stare Babice
Piast Piastów
3:1
KS II Ursus
Laura Chylice
1:3
KS Teresin
AP Żyrardowianka Żyrardów
2:6
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
2:0
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
4:0
KS Konstancin
SEMP Ursynów
4:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:3
Laura Chylice
Grom Warszawa
1:2
MKS II Piaseczno
KS Teresin
2:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
Przyszłość Włochy
1:1
SEMP Ursynów
KS Konstancin
2:0
Piast Piastów
Józefovia Józefów
3:0
LKS Chlebnia
KS II Ursus
7:1
LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:0
Milan Milanówek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
2:3
KS Teresin
Józefovia Józefów
3:1
Laura Chylice
Grom Warszawa
5:0
Piast Piastów
LKS Osuchów
1:5
KS Konstancin
AP Żyrardowianka Żyrardów
1:0
SEMP Ursynów
KS II Ursus
1:0
LKS Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:1
MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy
2:0
Milan Milanówek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
7:2
KS Konstancin
SEMP Ursynów
3:2
Milan Milanówek
Laura Chylice
5:2
KS II Ursus
AP Żyrardowianka Żyrardów
2:1
Naprzód Stare Babice
LKS Osuchów
2:4
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
1:1
Przyszłość Włochy
Piast Piastów
6:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
1:3
Józefovia Józefów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
0:6
LKS Chlebnia
Józefovia Józefów
2:4
Naprzód Stare Babice
Przyszłość Włochy
2:1
Piast Piastów
KS Konstancin
1:2
Laura Chylice
AP Żyrardowianka Żyrardów
3:0
Milan Milanówek
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
7:1
LKS Osuchów
KS II Ursus
1:5
KS Teresin
SEMP Ursynów
4:1
MKS II Piaseczno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:4
KS II Ursus
LKS Chlebnia
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Piast Piastów
0:0
SEMP Ursynów
Laura Chylice
0:1
Grom Warszawa
Józefovia Józefów
2:0
AP Żyrardowianka Żyrardów
LKS Osuchów
0:3
Przyszłość Włochy
MKS II Piaseczno
0:3*
Milan Milanówek
KS Teresin
0:1
KS Konstancin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
3:3
LKS Chlebnia
KS Konstancin
2:3
Naprzód Stare Babice
Milan Milanówek
2:0
Piast Piastów
AP Żyrardowianka Żyrardów
3:0*
MKS II Piaseczno
Grom Warszawa
2:2
KS Teresin
SEMP Ursynów
3:1
LKS Osuchów
KS II Ursus
2:3
Józefovia Józefów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
Laura Chylice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
1:5
Milan Milanówek
Piast Piastów
2:2
MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy
3:2
Laura Chylice
Naprzód Stare Babice
1:4
Grom Warszawa
KS II Ursus
1:1
AP Żyrardowianka Żyrardów
Józefovia Józefów
5:1
KS Konstancin
LKS Chlebnia
3:1
SEMP Ursynów
KS Teresin
3:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
2:5
Józefovia Józefów
Przyszłość Włochy
2:1
KS Teresin
KS Konstancin
0:5
KS II Ursus
Milan Milanówek
0:0
LKS Chlebnia
AP Żyrardowianka Żyrardów
4:1
Piast Piastów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:1
Naprzód Stare Babice
MKS II Piaseczno
4:0
LKS Osuchów
SEMP Ursynów
4:4
Laura Chylice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
2:1
Milan Milanówek
LKS Osuchów
1:1
Piast Piastów
KS Teresin
3:0
SEMP Ursynów
LKS Chlebnia
1:0
MKS II Piaseczno
KS Konstancin
1:6
AP Żyrardowianka Żyrardów
Józefovia Józefów
2:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS II Ursus
5:0
Grom Warszawa
Naprzód Stare Babice
1:2
Przyszłość Włochy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
2:0
Józefovia Józefów
Piast Piastów
3:0
LKS Chlebnia
AP Żyrardowianka Żyrardów
7:0
LKS Osuchów
Milan Milanówek
1:0
KS Teresin
Grom Warszawa
20:0
KS Konstancin
SEMP Ursynów
4:1
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:0
KS II Ursus
MKS II Piaseczno
2:0
Laura Chylice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
3:1
Piast Piastów
Naprzód Stare Babice
1:3
Milan Milanówek
LKS Chlebnia
7:0
LKS Osuchów
KS Teresin
3:1
MKS II Piaseczno
KS Konstancin
1:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Józefovia Józefów
6:1
SEMP Ursynów
Grom Warszawa
2:8
AP Żyrardowianka Żyrardów
KS II Ursus
- : -
Przyszłość Włochy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
- : -
Naprzód Stare Babice
SEMP Ursynów
- : -
KS II Ursus
LKS Osuchów
- : -
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
- : -
Grom Warszawa
Piast Piastów
- : -
KS Teresin
Przyszłość Włochy
- : -
KS Konstancin
Milan Milanówek
- : -
Józefovia Józefów
AP Żyrardowianka Żyrardów
- : -
LKS Chlebnia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
- : -
Piast Piastów
KS Teresin
- : -
LKS Osuchów
KS Konstancin
- : -
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
- : -
MKS II Piaseczno
Grom Warszawa
- : -
Przyszłość Włochy
Laura Chylice
- : -
LKS Chlebnia
KS II Ursus
- : -
Milan Milanówek
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
- : -
AP Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
- : -
Naprzód Stare Babice
LKS Chlebnia
- : -
KS Teresin
Przyszłość Włochy
- : -
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan Milanówek
- : -
KS Konstancin
MKS II Piaseczno
- : -
KS II Ursus
SEMP Ursynów
- : -
Grom Warszawa
Piast Piastów
- : -
Józefovia Józefów
AP Żyrardowianka Żyrardów
- : -
Laura Chylice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
- : -
LKS Osuchów
Naprzód Stare Babice
- : -
LKS Chlebnia
Grom Warszawa
- : -
Milan Milanówek
KS Teresin
- : -
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
- : -
AP Żyrardowianka Żyrardów
KS Konstancin
- : -
MKS II Piaseczno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
- : -
SEMP Ursynów
KS II Ursus
- : -
Piast Piastów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
- : -
KS II Ursus
LKS Chlebnia
- : -
Józefovia Józefów
Milan Milanówek
- : -
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
MKS II Piaseczno
- : -
Grom Warszawa
SEMP Ursynów
- : -
Przyszłość Włochy
Piast Piastów
- : -
KS Konstancin
Laura Chylice
- : -
Naprzód Stare Babice
AP Żyrardowianka Żyrardów
- : -
KS Teresin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości