Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
3:3
Naprzód Stare Babice
LKS Chlebnia
0:5
KS II Ursus
KS Konstancin
0:1
LKS Osuchów
Laura Chylice
1:3
Józefovia Józefów
Milan Milanówek
1:0
Przyszłość Włochy
MKS II Piaseczno
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
1:2
AP Żyrardów
Piast Piastów
1:2
Grom Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
3:1
KS Teresin
Przyszłość Włochy
3:2
MKS II Piaseczno
KS Konstancin
0:4
LKS Chlebnia
KS II Ursus
6:4
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:3
Piast Piastów
Naprzód Stare Babice
2:3
AP Żyrardów
Grom Warszawa
5:0
LKS Osuchów
Milan Milanówek
0:5
SEMP Ursynów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
0:4
Grom Warszawa
LKS Osuchów
1:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
2:0
KS II Ursus
Piast Piastów
1:5
Przyszłość Włochy
Naprzód Stare Babice
0:2
Józefovia Józefów
MKS II Piaseczno
2:0
SEMP Ursynów
Milan Milanówek
2:2
AP Żyrardów
Laura Chylice
3:0
KS Konstancin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
2:2
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
1:1
LKS Osuchów
KS Konstancin
1:3
KS Teresin
Milan Milanówek
1:0
MKS II Piaseczno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:2
LKS Chlebnia
AP Żyrardów
3:2
Józefovia Józefów
KS II Ursus
6:1
Naprzód Stare Babice
SEMP Ursynów
1:2
Piast Piastów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
2:1
SEMP Ursynów
Piast Piastów
7:1
Milan Milanówek
Laura Chylice
8:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
4:2
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
1:2
AP Żyrardów
Naprzód Stare Babice
4:3
KS Konstancin
LKS Chlebnia
1:0
Przyszłość Włochy
Józefovia Józefów
4:3
KS II Ursus
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
1:2
Naprzód Stare Babice
KS Konstancin
0:6
Józefovia Józefów
Laura Chylice
5:0
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
2:1
LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:5
KS Teresin
MKS II Piaseczno
1:1
Piast Piastów
AP Żyrardów
7:0
KS II Ursus
SEMP Ursynów
3:3
LKS Chlebnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
4:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Osuchów
2:1
MKS II Piaseczno
LKS Chlebnia
4:1
Milan Milanówek
Piast Piastów
3:4
AP Żyrardów
Laura Chylice
4:2
SEMP Ursynów
Józefovia Józefów
1:2
Grom Warszawa
KS II Ursus
8:3
KS Konstancin
KS Teresin
2:1
Przyszłość Włochy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
3:2
KS II Ursus
Przyszłość Włochy
1:2
Naprzód Stare Babice
Piast Piastów
2:0
LKS Osuchów
Milan Milanówek
1:2
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:2
Józefovia Józefów
AP Żyrardów
7:1
KS Konstancin
SEMP Ursynów
1:1
KS Teresin
MKS II Piaseczno
5:0
LKS Chlebnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:3
SEMP Ursynów
LKS Osuchów
1:1
AP Żyrardów
LKS Chlebnia
1:3
Piast Piastów
KS Konstancin
2:6
Grom Warszawa
Laura Chylice
3:2
MKS II Piaseczno
Józefovia Józefów
2:1
Przyszłość Włochy
KS Teresin
2:1
Milan Milanówek
KS II Ursus
3:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:0
KS II Ursus
Piast Piastów
0:2
Laura Chylice
Milan Milanówek
2:1
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:0
KS Konstancin
AP Żyrardów
2:0
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
0:3
KS Teresin
SEMP Ursynów
3:4
Józefovia Józefów
LKS Osuchów
2:0
LKS Chlebnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
1:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Chlebnia
1:3
AP Żyrardów
KS Teresin
2:3
Piast Piastów
KS Konstancin
1:0
Przyszłość Włochy
Józefovia Józefów
6:0
Milan Milanówek
Laura Chylice
2:2
LKS Osuchów
KS II Ursus
6:2
SEMP Ursynów
Naprzód Stare Babice
0:1
MKS II Piaseczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
1:2
KS Teresin
LKS Chlebnia
1:5
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
0:1
Grom Warszawa
Piast Piastów
2:1
Naprzód Stare Babice
AP Żyrardów
4:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan Milanówek
1:4
KS II Ursus
MKS II Piaseczno
4:2
Józefovia Józefów
SEMP Ursynów
3:0
KS Konstancin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
1:3
AP Żyrardów
Grom Warszawa
1:2
SEMP Ursynów
KS Teresin
1:0
LKS Chlebnia
KS Konstancin
0:1
Milan Milanówek
Józefovia Józefów
4:1
Piast Piastów
Naprzód Stare Babice
3:2
LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:1
Przyszłość Włochy
KS II Ursus
5:0
MKS II Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
0:1
Józefovia Józefów
LKS Chlebnia
3:3
Naprzód Stare Babice
Piast Piastów
3:1
KS II Ursus
Laura Chylice
1:3
KS Teresin
AP Żyrardów
2:6
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
2:0
Grom Warszawa
MKS II Piaseczno
4:0
KS Konstancin
SEMP Ursynów
4:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:3
Laura Chylice
Grom Warszawa
1:2
MKS II Piaseczno
KS Teresin
2:3
AP Żyrardów
Przyszłość Włochy
1:1
SEMP Ursynów
KS Konstancin
2:0
Piast Piastów
Józefovia Józefów
3:0
LKS Chlebnia
KS II Ursus
7:1
LKS Osuchów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:0
Milan Milanówek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
- : -
KS Teresin
Józefovia Józefów
- : -
Laura Chylice
Grom Warszawa
- : -
Piast Piastów
LKS Osuchów
- : -
KS Konstancin
AP Żyrardów
- : -
SEMP Ursynów
KS II Ursus
- : -
LKS Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
- : -
MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy
- : -
Milan Milanówek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości