Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Góra Kalwaria
5:2
Milan Milanówek
LKS Chlebnia
5:0
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
11:0
Sarmata Warszawa
Perła Złotokłos
2:0
KS Teresin
MKS Piaseczno
7:1
MUKS Kosa Konstancin
Naprzód Brwinów
2:1
Laura Chylice
Zaborowianka Zaborów
0:1
UKS Łady
FC Lesznowola
0:4
Błonianka Błonie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
1:3
Perła Złotokłos
MKS Piaseczno
4:1
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
1:1
Błonianka Błonie
KS Teresin
2:6
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
1:4
Zaborowianka Zaborów
MUKS Kosa Konstancin
4:1
Ryś Laski
FC Lesznowola
3:1
Sarmata Warszawa
Laura Chylice
2:0
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
4:1
MUKS Kosa Konstancin
Perła Złotokłos
2:1
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
4:0
Sarmata Warszawa
Korona Góra Kalwaria
3:5
Błonianka Błonie
Zaborowianka Zaborów
0:4
Laura Chylice
LKS Chlebnia
0:3
UKS Łady
Ryś Laski
4:1
KS Teresin
FC Lesznowola
1:8
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
7:0
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
5:2
FC Lesznowola
Milan Milanówek
0:2
LKS Chlebnia
MKS Piaseczno
2:0
Naprzód Brwinów
Sarmata Warszawa
0:3
Korona Góra Kalwaria
Zaborowianka Zaborów
1:5
Błonianka Błonie
Laura Chylice
1:2
Perła Złotokłos
MUKS Kosa Konstancin
8:4
KS Teresin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
2:3
Milan Milanówek
Korona Góra Kalwaria
1:4
MKS Piaseczno
Perła Złotokłos
1:1
Błonianka Błonie
LKS Chlebnia
3:2
Laura Chylice
KS Teresin
0:6
UKS Łady
Zaborowianka Zaborów
4:1
Sarmata Warszawa
Naprzód Brwinów
1:5
Przyszłość Włochy
MUKS Kosa Konstancin
4:1
FC Lesznowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
2:6
Korona Góra Kalwaria
Błonianka Błonie
2:1
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
5:0
KS Teresin
MKS Piaseczno
1:1
Zaborowianka Zaborów
FC Lesznowola
8:1
Naprzód Brwinów
Laura Chylice
5:2
Ryś Laski
Sarmata Warszawa
1:2
Perła Złotokłos
MUKS Kosa Konstancin
1:4
UKS Łady
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
0:3
Sarmata Warszawa
Perła Złotokłos
4:0
MKS Piaseczno
Zaborowianka Zaborów
0:4
Przyszłość Włochy
Ryś Laski
1:7
Błonianka Błonie
Korona Góra Kalwaria
2:2
FC Lesznowola
Naprzód Brwinów
5:1
MUKS Kosa Konstancin
UKS Łady
9:0
Milan Milanówek
KS Teresin
1:2
Laura Chylice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Warszawa
8:2
Ryś Laski
Przyszłość Włochy
4:0
Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów
0:0
Korona Góra Kalwaria
FC Lesznowola
3:3
Zaborowianka Zaborów
Laura Chylice
2:3
UKS Łady
MKS Piaseczno
1:4
LKS Chlebnia
Błonianka Błonie
7:1
KS Teresin
MUKS Kosa Konstancin
6:4
Milan Milanówek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
1:0
FC Lesznowola
Milan Milanówek
2:4
Laura Chylice
KS Teresin
5:4
Sarmata Warszawa
Ryś Laski
1:5
MKS Piaseczno
Korona Góra Kalwaria
0:0
MUKS Kosa Konstancin
Zaborowianka Zaborów
3:3
Naprzód Brwinów
UKS Łady
1:5
Błonianka Błonie
LKS Chlebnia
5:3
Przyszłość Włochy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
10:0
Ryś Laski
Sarmata Warszawa
2:4
UKS Łady
FC Lesznowola
1:2
LKS Chlebnia
Naprzód Brwinów
2:1
Perła Złotokłos
Błonianka Błonie
2:0
Milan Milanówek
Korona Góra Kalwaria
1:2
Zaborowianka Zaborów
MKS Piaseczno
0:4
KS Teresin
MUKS Kosa Konstancin
2:0
Laura Chylice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
3:2
Naprzód Brwinów
Milan Milanówek
2:1
Sarmata Warszawa
Ryś Laski
2:3
FC Lesznowola
KS Teresin
2:5
Przyszłość Włochy
Zaborowianka Zaborów
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Perła Złotokłos
4:2
Korona Góra Kalwaria
UKS Łady
2:0
MKS Piaseczno
Laura Chylice
0:1
Błonianka Błonie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:3
UKS Łady
MKS Piaseczno
0:2
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
4:2
Ryś Laski
Korona Góra Kalwaria
0:5
LKS Chlebnia
FC Lesznowola
7:0
KS Teresin
Sarmata Warszawa
1:4
Laura Chylice
MUKS Kosa Konstancin
0:5
Błonianka Błonie
Zaborowianka Zaborów
1:7
Perła Złotokłos
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
1:1
FC Lesznowola
Błonianka Błonie
4:0
Sarmata Warszawa
Perła Złotokłos
4:1
MUKS Kosa Konstancin
LKS Chlebnia
2:2
Zaborowianka Zaborów
Milan Milanówek
0:5
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
0:2
KS Teresin
Ryś Laski
3:1
Korona Góra Kalwaria
Laura Chylice
3:3
MKS Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:1
Laura Chylice
Perła Złotokłos
1:2
LKS Chlebnia
MKS Piaseczno
1:2
Błonianka Błonie
Korona Góra Kalwaria
6:0
KS Teresin
FC Lesznowola
3:1
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
2:3
UKS Łady
MUKS Kosa Konstancin
0:2
Sarmata Warszawa
Zaborowianka Zaborów
1:1
Ryś Laski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka Zaborów
6:3
KS Teresin
UKS Łady
5:0
Korona Góra Kalwaria
Sarmata Warszawa
1:2
MKS Piaseczno
LKS Chlebnia
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Ryś Laski
3:4
Perła Złotokłos
Laura Chylice
5:1
FC Lesznowola
Milan Milanówek
2:1
Naprzód Brwinów
Błonianka Błonie
3:1
Przyszłość Włochy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
4:1
Zaborowianka Zaborów
Laura Chylice
3:0
Naprzód Brwinów
Błonianka Błonie
3:0
FC Lesznowola
Ryś Laski
0:2
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
3:1
Korona Góra Kalwaria
KS Teresin
2:4
Perła Złotokłos
MUKS Kosa Konstancin
1:1
MKS Piaseczno
Sarmata Warszawa
0:4
Przyszłość Włochy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
6:1
MKS Piaseczno
Błonianka Błonie
7:0
Naprzód Brwinów
Ryś Laski
3:2
MUKS Kosa Konstancin
Zaborowianka Zaborów
0:1
Milan Milanówek
Korona Góra Kalwaria
0:1
Laura Chylice
Perła Złotokłos
0:2
UKS Łady
KS Teresin
2:1
LKS Chlebnia
Sarmata Warszawa
2:0
FC Lesznowola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
7:0
Korona Góra Kalwaria
Milan Milanówek
1:4
Perła Złotokłos
MKS Piaseczno
1:2
FC Lesznowola
KS Teresin
2:0
Ryś Laski
Sarmata Warszawa
3:0
Naprzód Brwinów
Laura Chylice
4:2
Zaborowianka Zaborów
UKS Łady
2:2
LKS Chlebnia
MUKS Kosa Konstancin
0:3
Przyszłość Włochy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
6:0
Zaborowianka Zaborów
Ryś Laski
1:4
UKS Łady
Korona Góra Kalwaria
3:1
Sarmata Warszawa
LKS Chlebnia
4:0
Milan Milanówek
KS Teresin
3:1
MUKS Kosa Konstancin
Perła Złotokłos
3:0
Laura Chylice
Naprzód Brwinów
1:4
MKS Piaseczno
FC Lesznowola
1:3
Przyszłość Włochy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
4:0
Naprzód Brwinów
Błonianka Błonie
0:0
Perła Złotokłos
Milan Milanówek
1:3
Ryś Laski
MKS Piaseczno
2:1
Korona Góra Kalwaria
Sarmata Warszawa
2:3
Zaborowianka Zaborów
UKS Łady
3:1
KS Teresin
MUKS Kosa Konstancin
2:3
FC Lesznowola
Laura Chylice
3:2
LKS Chlebnia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
0:0
Błonianka Błonie
Naprzód Brwinów
0:1
FC Lesznowola
Ryś Laski
4:1
Laura Chylice
Zaborowianka Zaborów
0:1
MKS Piaseczno
KS Teresin
1:0
Milan Milanówek
Korona Góra Kalwaria
2:4
Przyszłość Włochy
Perła Złotokłos
3:0
Sarmata Warszawa
UKS Łady
1:0
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
2:3
Zaborowianka Zaborów
Laura Chylice
3:0*
KS Teresin
Milan Milanówek
0:3*
UKS Łady
MKS Piaseczno
1:1
Perła Złotokłos
Błonianka Błonie
11:0
Ryś Laski
Sarmata Warszawa
1:1
LKS Chlebnia
FC Lesznowola
2:1
Korona Góra Kalwaria
MUKS Kosa Konstancin
1:2
Naprzód Brwinów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
7:3
Laura Chylice
Perła Złotokłos
5:2
Przyszłość Włochy
LKS Chlebnia
1:2
MKS Piaseczno
Zaborowianka Zaborów
1:1
FC Lesznowola
Milan Milanówek
2:0
MUKS Kosa Konstancin
KS Teresin
1:2
Błonianka Błonie
Ryś Laski
6:1
Sarmata Warszawa
Korona Góra Kalwaria
0:3*
Naprzód Brwinów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:4
LKS Chlebnia
Błonianka Błonie
0:1
UKS Łady
Sarmata Warszawa
0:3*
KS Teresin
Naprzód Brwinów
1:0
Zaborowianka Zaborów
FC Lesznowola
2:0
Perła Złotokłos
MKS Piaseczno
3:2
Ryś Laski
Laura Chylice
4:2
Milan Milanówek
MUKS Kosa Konstancin
2:2
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
4:1
FC Lesznowola
Ryś Laski
2:7
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
0:4
Błonianka Błonie
Zaborowianka Zaborów
1:0
Korona Góra Kalwaria
Laura Chylice
5:2
MUKS Kosa Konstancin
Perła Złotokłos
1:1
Naprzód Brwinów
KS Teresin
2:0
MKS Piaseczno
UKS Łady
4:0
Sarmata Warszawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
8:0
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
3:3
KS Teresin
FC Lesznowola
1:2
Ryś Laski
Naprzód Brwinów
5:2
LKS Chlebnia
Sarmata Warszawa
0:1
Milan Milanówek
MKS Piaseczno
2:1
UKS Łady
Korona Góra Kalwaria
1:0
Perła Złotokłos
MUKS Kosa Konstancin
3:2
Zaborowianka Zaborów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
1:2
Korona Góra Kalwaria
Błonianka Błonie
11:0
MUKS Kosa Konstancin
UKS Łady
5:2
Przyszłość Włochy
Ryś Laski
3:1
Naprzód Brwinów
Perła Złotokłos
2:2
Zaborowianka Zaborów
Milan Milanówek
4:2
MKS Piaseczno
Laura Chylice
5:0
Sarmata Warszawa
KS Teresin
1:1
FC Lesznowola
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka Zaborów
1:2
LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy
3:1
Milan Milanówek
Korona Góra Kalwaria
3:0
Ryś Laski
KS Teresin
1:0
Naprzód Brwinów
FC Lesznowola
1:2
UKS Łady
MKS Piaseczno
0:2
Laura Chylice
MUKS Kosa Konstancin
1:3
Perła Złotokłos
Sarmata Warszawa
1:4
Błonianka Błonie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
3:3
Przyszłość Włochy
Sarmata Warszawa
7:1
MUKS Kosa Konstancin
Błonianka Błonie
2:0
MKS Piaseczno
UKS Łady
8:0
Naprzód Brwinów
Ryś Laski
2:4
Zaborowianka Zaborów
LKS Chlebnia
2:1
Perła Złotokłos
KS Teresin
1:2
Korona Góra Kalwaria
Milan Milanówek
1:1
FC Lesznowola
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:4
Sarmata Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
1:0
LKS Chlebnia
Korona Góra Kalwaria
1:0
UKS Łady
Perła Złotokłos
4:1
Ryś Laski
KS Teresin
4:0
Zaborowianka Zaborów
Przyszłość Włochy
1:3
Błonianka Błonie
FC Lesznowola
4:1
Laura Chylice
Naprzód Brwinów
1:1
Milan Milanówek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości