Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:1
FC Lesznowola
Naprzód Stare Babice
0:0
KS Teresin
Korona Góra Kalwaria
1:2
MKS Piaseczno
Perła Złotokłos
3:0
Milan Milanówek
Zaborowianka Zaborów
0:5
Przyszłość Włochy
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
Naprzód Brwinów
SEMP Ursynów
1:2
LKS Chlebnia
Unia Warszawa
3:3
Laura Chylice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
1:2
SEMP Ursynów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:0*
Okęcie Warszawa
Naprzód Brwinów
1:2
Przyszłość Włochy
KS Teresin
0:0
Zaborowianka Zaborów
Laura Chylice
0:4
Perła Złotokłos
MKS Piaseczno
1:1
Unia Warszawa
LKS Chlebnia
4:1
Korona Góra Kalwaria
Milan Milanówek
2:1
Naprzód Stare Babice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:0
Naprzód Brwinów
Naprzód Stare Babice
2:4
Laura Chylice
Korona Góra Kalwaria
3:4
FC Lesznowola
Perła Złotokłos
1:1
MKS Piaseczno
Zaborowianka Zaborów
3:1
Milan Milanówek
Przyszłość Włochy
0:2
KS Teresin
SEMP Ursynów
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Unia Warszawa
5:1
LKS Chlebnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:0
SEMP Ursynów
FC Lesznowola
0:3
Unia Warszawa
Milan Milanówek
2:4
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
1:2
KS Teresin
MKS Piaseczno
2:1
Naprzód Stare Babice
Laura Chylice
2:3
Zaborowianka Zaborów
LKS Chlebnia
1:4
Perła Złotokłos
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:0
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:3
LKS Chlebnia
Korona Góra Kalwaria
6:0
Okęcie Warszawa
SEMP Ursynów
3:0
Naprzód Brwinów
Unia Warszawa
8:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
4:0
FC Lesznowola
Zaborowianka Zaborów
0:3
MKS Piaseczno
Przyszłość Włochy
1:1
Laura Chylice
KS Teresin
2:3
Milan Milanówek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:2
Unia Warszawa
LKS Chlebnia
1:0
Zaborowianka Zaborów
FC Lesznowola
2:4
Naprzód Stare Babice
Naprzód Brwinów
0:3
Milan Milanówek
Laura Chylice
0:5
KS Teresin
MKS Piaseczno
0:0
Przyszłość Włochy
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0:0
Perła Złotokłos
SEMP Ursynów
8:1
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Zaborowianka Zaborów
1:5
FC Lesznowola
KS Teresin
1:3
MKS Piaseczno
Przyszłość Włochy
4:2
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
1:1
Laura Chylice
Perła Złotokłos
5:1
Okęcie Warszawa
Korona Góra Kalwaria
3:2
Naprzód Brwinów
Unia Warszawa
1:1
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
3:0
Naprzód Stare Babice
FC Lesznowola
0:2
Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów
1:0
Laura Chylice
LKS Chlebnia
1:2
KS Teresin
MKS Piaseczno
4:3
Milan Milanówek
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:1
Zaborowianka Zaborów
SEMP Ursynów
1:2
Perła Złotokłos
Korona Góra Kalwaria
0:2
Unia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
0:1
Naprzód Brwinów
Naprzód Stare Babice
0:5
SEMP Ursynów
Zaborowianka Zaborów
0:0
Okęcie Warszawa
Przyszłość Włochy
2:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan Milanówek
1:2
LKS Chlebnia
Laura Chylice
4:5
MKS Piaseczno
Perła Złotokłos
0:3
Korona Góra Kalwaria
KS Teresin
1:2
FC Lesznowola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
1:1
Laura Chylice
SEMP Ursynów
2:1
Zaborowianka Zaborów
Unia Warszawa
1:1
Perła Złotokłos
Okęcie Warszawa
1:1
Przyszłość Włochy
FC Lesznowola
2:1
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
0:1
MKS Piaseczno
Korona Góra Kalwaria
4:1
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:3
KS Teresin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan Milanówek
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Stare Babice
1:1
Unia Warszawa
Zaborowianka Zaborów
2:3
Korona Góra Kalwaria
Przyszłość Włochy
2:2
SEMP Ursynów
Laura Chylice
2:4
FC Lesznowola
KS Teresin
5:0
Okęcie Warszawa
MKS Piaseczno
1:0
LKS Chlebnia
Perła Złotokłos
3:1
Naprzód Brwinów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:0
KS Teresin
Unia Warszawa
3:2
Zaborowianka Zaborów
Okęcie Warszawa
1:1
Milan Milanówek
Perła Złotokłos
2:0
Naprzód Stare Babice
FC Lesznowola
3:4
MKS Piaseczno
Naprzód Brwinów
1:0
LKS Chlebnia
Korona Góra Kalwaria
1:3
Przyszłość Włochy
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:0
Laura Chylice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
3:4
FC Lesznowola
Milan Milanówek
1:0
SEMP Ursynów
Naprzód Stare Babice
1:4
Naprzód Brwinów
Zaborowianka Zaborów
0:3
Perła Złotokłos
Przyszłość Włochy
1:0
Unia Warszawa
Laura Chylice
2:1
Okęcie Warszawa
KS Teresin
3:2
Korona Góra Kalwaria
MKS Piaseczno
4:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
5:2
Laura Chylice
Unia Warszawa
3:1
KS Teresin
Okęcie Warszawa
0:3
MKS Piaseczno
Naprzód Stare Babice
2:0
Zaborowianka Zaborów
Korona Góra Kalwaria
1:2
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
3:1
FC Lesznowola
Perła Złotokłos
1:0
Przyszłość Włochy
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:2
LKS Chlebnia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
4:3
Okęcie Warszawa
Milan Milanówek
3:3
Unia Warszawa
Zaborowianka Zaborów
0:5
Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy
4:3
Naprzód Stare Babice
Laura Chylice
5:1
Korona Góra Kalwaria
MKS Piaseczno
3:1
SEMP Ursynów
FC Lesznowola
2:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
4:1
Perła Złotokłos
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
1:1
Okęcie Warszawa
MKS Piaseczno
3:0
Korona Góra Kalwaria
LKS Chlebnia
4:2
SEMP Ursynów
KS Teresin
2:3
Naprzód Stare Babice
Przyszłość Włochy
4:1
Zaborowianka Zaborów
Milan Milanówek
4:0
Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów
2:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Unia Warszawa
6:0
Laura Chylice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Stare Babice
4:0
Milan Milanówek
Korona Góra Kalwaria
0:2
LKS Chlebnia
Perła Złotokłos
4:0
Laura Chylice
Zaborowianka Zaborów
0:3
KS Teresin
Przyszłość Włochy
3:1
Naprzód Brwinów
SEMP Ursynów
3:2
FC Lesznowola
Unia Warszawa
2:1
MKS Piaseczno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:2
Perła Złotokłos
LKS Chlebnia
1:3
Unia Warszawa
KS Teresin
1:0
Przyszłość Włochy
Milan Milanówek
3:0
Zaborowianka Zaborów
FC Lesznowola
5:0
Korona Góra Kalwaria
Naprzód Brwinów
1:3
Okęcie Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4:1
SEMP Ursynów
Laura Chylice
2:1
Naprzód Stare Babice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:1
MKS Piaseczno
Korona Góra Kalwaria
1:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
1:2
LKS Chlebnia
Zaborowianka Zaborów
0:1
Laura Chylice
KS Teresin
1:2
Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy
1:0
Milan Milanówek
SEMP Ursynów
2:0
Okęcie Warszawa
Unia Warszawa
1:2
FC Lesznowola
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:0
Korona Góra Kalwaria
MKS Piaseczno
7:0
Zaborowianka Zaborów
LKS Chlebnia
3:2
Naprzód Stare Babice
Milan Milanówek
3:2
KS Teresin
FC Lesznowola
2:1
Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów
0:1
SEMP Ursynów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:2
Unia Warszawa
Laura Chylice
2:0
Przyszłość Włochy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
2:2
FC Lesznowola
Korona Góra Kalwaria
1:3
SEMP Ursynów
Perła Złotokłos
1:4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Zaborowianka Zaborów
1:4
LKS Chlebnia
KS Teresin
4:1
Laura Chylice
Przyszłość Włochy
3:1
MKS Piaseczno
Naprzód Brwinów
0:0
Milan Milanówek
Unia Warszawa
4:0
Okęcie Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
- : -
Zaborowianka Zaborów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości