zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
1:5
Świt Warszawa
Piast Piastów
3:0
UKS Siekierki
KS II Konstancin
1:4
Jedność Żabieniec
KP AMT Nowa Wieś
0:3
Tur Jaktorów
KS II Raszyn
1:2
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
1:6
Perła II Złotokłos
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:1
Wrzos Międzyborów
UKS Siekierki
4:5
KP AMT Nowa Wieś
Jedność Żabieniec
4:0
Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn
0:0
Piast Piastów
Świt Warszawa
1:0
Perła II Złotokłos
MKS II Piaseczno
2:2
KS II Raszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
5:0
MKS II Piaseczno
Perła II Złotokłos
0:5
Jedność Żabieniec
KS II Konstancin
3:1
Tur Jaktorów
KP AMT Nowa Wieś
1:2
GLKS Nadarzyn
Wrzos Międzyborów
2:5
UKS Siekierki
KS II Raszyn
3:2
Świt Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
4:2
Sparta II Jazgarzew
MKS II Piaseczno
2:4
KP AMT Nowa Wieś
GLKS Nadarzyn
2:0
Wrzos Międzyborów
Świt Warszawa
2:0
Jedność Żabieniec
KS II Raszyn
0:6
Piast Piastów
UKS Siekierki
1:6
KS II Konstancin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
2:5
MKS II Piaseczno
Piast Piastów
0:1
Świt Warszawa
Sparta II Jazgarzew
0:4
UKS Siekierki
Perła II Złotokłos
0:2
Tur Jaktorów
KS II Konstancin
1:1
GLKS Nadarzyn
KP AMT Nowa Wieś
0:5
KS II Raszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:3
Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno
3:3
KS II Konstancin
UKS Siekierki
4:0
Perła II Złotokłos
GLKS Nadarzyn
1:4
Sparta II Jazgarzew
KS II Raszyn
0:1
Wrzos Międzyborów
Piast Piastów
13:0
KP AMT Nowa Wieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
0:4
Piast Piastów
KP AMT Nowa Wieś
2:1
Świt Warszawa
Sparta II Jazgarzew
1:0
MKS II Piaseczno
Perła II Złotokłos
0:6
GLKS Nadarzyn
Jedność Żabieniec
3:1
UKS Siekierki
KS II Konstancin
3:1
KS II Raszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
5:1
Perła II Złotokłos
GLKS Nadarzyn
2:3
Jedność Żabieniec
Świt Warszawa
6:0
Tur Jaktorów
KS II Raszyn
1:4
Sparta II Jazgarzew
Piast Piastów
5:1
KS II Konstancin
KP AMT Nowa Wieś
1:2
Wrzos Międzyborów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
5:4
UKS Siekierki
Perła II Złotokłos
3:0
KS II Raszyn
Jedność Żabieniec
3:1
MKS II Piaseczno
Wrzos Międzyborów
1:7
Świt Warszawa
Sparta II Jazgarzew
5:1
Piast Piastów
KS II Konstancin
7:0
KP AMT Nowa Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
4:0
Tur Jaktorów
Świt Warszawa
3:1
UKS Siekierki
Wrzos Międzyborów
2:4
KS II Konstancin
KS II Raszyn
1:6
Jedność Żabieniec
Piast Piastów
3:0
Perła II Złotokłos
KP AMT Nowa Wieś
3:5
Sparta II Jazgarzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
3:2
MKS II Piaseczno
UKS Siekierki
1:4
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
5:1
Wrzos Międzyborów
Perła II Złotokłos
3:0
KP AMT Nowa Wieś
Jedność Żabieniec
0:2
Piast Piastów
KS II Konstancin
0:3
Świt Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
1:1
Perła II Złotokłos
MKS II Piaseczno
3:4
UKS Siekierki
KS II Konstancin
1:3
Sparta II Jazgarzew
KP AMT Nowa Wieś
0:4
Jedność Żabieniec
Świt Warszawa
1:0
GLKS Nadarzyn
KS II Raszyn
4:2
Tur Jaktorów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
0:1
Piast Piastów
UKS Siekierki
3:0
KS II Raszyn
Sparta II Jazgarzew
0:3
Świt Warszawa
Perła II Złotokłos
0:2
KS II Konstancin
Jedność Żabieniec
1:2
Wrzos Międzyborów
GLKS Nadarzyn
3:2
MKS II Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
0:3
KP AMT Nowa Wieś
UKS Siekierki
2:1
Piast Piastów
Perła II Złotokłos
2:2
Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn
5:0
KS II Raszyn
Świt Warszawa
2:1
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
5:2
KS II Konstancin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
2:0
MKS II Piaseczno
Wrzos Międzyborów
0:1
Tur Jaktorów
Piast Piastów
2:2
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
4:2
Jedność Żabieniec
Perła II Złotokłos
0:2
Świt Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
1:1
UKS Siekierki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:1
KS II Konstancin
MKS II Piaseczno
0:0
Piast Piastów
UKS Siekierki
5:3
Wrzos Międzyborów
Jedność Żabieniec
3:0
Perła II Złotokłos
GLKS Nadarzyn
2:0
KP AMT Nowa Wieś
Świt Warszawa
1:1
KS II Raszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
2:2
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
3:0
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
0:1
Świt Warszawa
KS II Konstancin
1:1
UKS Siekierki
KP AMT Nowa Wieś
1:0
MKS II Piaseczno
Piast Piastów
6:0
KS II Raszyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:0
Perła II Złotokłos
MKS II Piaseczno
1:2
Wrzos Międzyborów
KS II Raszyn
1:5
KP AMT Nowa Wieś
UKS Siekierki
5:1
Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn
3:1
KS II Konstancin
Świt Warszawa
0:3
Piast Piastów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Jazgarzew
4:3
GLKS Nadarzyn
Perła II Złotokłos
4:1
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
2:2
Tur Jaktorów
KS II Konstancin
0:2
MKS II Piaseczno
KP AMT Nowa Wieś
2:2
Piast Piastów
Wrzos Międzyborów
4:0
KS II Raszyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
4:1
Sparta II Jazgarzew
KS II Raszyn
5:2
KS II Konstancin
Piast Piastów
7:0
Wrzos Międzyborów
UKS Siekierki
0:1
Jedność Żabieniec
GLKS Nadarzyn
1:3
Perła II Złotokłos
Świt Warszawa
4:0
KP AMT Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
0:4
Świt Warszawa
Wrzos Międzyborów
10:3
KP AMT Nowa Wieś
Perła II Złotokłos
0:1
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
4:1
GLKS Nadarzyn
KS II Konstancin
1:4
Piast Piastów
Sparta II Jazgarzew
1:5
KS II Raszyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
0:3
Jedność Żabieniec
KS II Raszyn
0:2
Perła II Złotokłos
Piast Piastów
8:0
Sparta II Jazgarzew
UKS Siekierki
5:0
Tur Jaktorów
KP AMT Nowa Wieś
2:0
KS II Konstancin
Świt Warszawa
2:1
Wrzos Międzyborów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:3
GLKS Nadarzyn
UKS Siekierki
0:1
Świt Warszawa
Sparta II Jazgarzew
11:0
KP AMT Nowa Wieś
Perła II Złotokłos
0:7
Piast Piastów
KS II Konstancin
3:2
Wrzos Międzyborów
Jedność Żabieniec
3:1
KS II Raszyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
3:0
Sparta II Jazgarzew
MKS II Piaseczno
8:1
Tur Jaktorów
Piast Piastów
2:1
Jedność Żabieniec
KP AMT Nowa Wieś
3:0
Perła II Złotokłos
GLKS Nadarzyn
2:1
UKS Siekierki
Świt Warszawa
5:1
KS II Konstancin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Siekierki
1:2
MKS II Piaseczno
Sparta II Jazgarzew
5:2
KS II Konstancin
Perła II Złotokłos
2:3
Wrzos Międzyborów
Jedność Żabieniec
1:1
KP AMT Nowa Wieś
GLKS Nadarzyn
2:5
Świt Warszawa
Tur Jaktorów
1:2
KS II Raszyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
1:7
Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno
3:0
GLKS Nadarzyn
KS II Raszyn
2:0
UKS Siekierki
Piast Piastów
1:0
Tur Jaktorów
KS II Konstancin
0:1
Perła II Złotokłos
Świt Warszawa
3:0
Sparta II Jazgarzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości