zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:3
KS II Konstancin
Korona Góra Kalwaria
3:3
Laura Chylice
UKS Siekierki
4:4
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
8:1
Grom II Warszawa
Jedność Żabieniec
2:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
KP AMT Nowa Wieś
3:2
MKS II Piaseczno
KS II Ursus
2:1
KS II Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
4:1
Korona Góra Kalwaria
UKS Siekierki
5:2
KP AMT Nowa Wieś
KS II Konstancin
4:5
Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn
6:3
KS II Raszyn
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:1
KS II Ursus
Laura Chylice
9:1
Tur Jaktorów
Grom II Warszawa
0:3
Jedność Żabieniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:1
MKS II Piaseczno
Korona Góra Kalwaria
2:1
UKS Siekierki
KS II Raszyn
2:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Sparta II Jazgarzew
3:5
Laura Chylice
Jedność Żabieniec
0:1
KS II Konstancin
KP AMT Nowa Wieś
3:1
GLKS Nadarzyn
KS II Ursus
2:0
Grom II Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
2:3
Sparta II Jazgarzew
UKS Siekierki
1:3
Tur Jaktorów
KP AMT Nowa Wieś
5:4
Korona Góra Kalwaria
GLKS Nadarzyn
0:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Laura Chylice
2:1
Jedność Żabieniec
Grom II Warszawa
4:2
KS II Raszyn
KS II Ursus
0:2
KS II Konstancin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:2
KP AMT Nowa Wieś
Korona Góra Kalwaria
0:1
GLKS Nadarzyn
KS II Raszyn
6:2
KS II Konstancin
Sparta II Jazgarzew
8:2
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
1:0
MKS II Piaseczno
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
3:0
Grom II Warszawa
KS II Ursus
3:1
Laura Chylice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Góra Kalwaria
1:1
Tur Jaktorów
MKS II Piaseczno
3:1
KS II Ursus
UKS Siekierki
0:5
Jedność Żabieniec
KS II Konstancin
1:0
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
KP AMT Nowa Wieś
3:2
Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn
5:4
Grom II Warszawa
Laura Chylice
6:1
KS II Raszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:2
GLKS Nadarzyn
KS II Raszyn
4:3
MKS II Piaseczno
Sparta II Jazgarzew
11:1
Korona Góra Kalwaria
Jedność Żabieniec
2:1
KP AMT Nowa Wieś
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
6:3
Laura Chylice
Grom II Warszawa
1:3
KS II Konstancin
KS II Ursus
2:0
UKS Siekierki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
3:3
Sparta II Jazgarzew
Korona Góra Kalwaria
2:1
Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno
1:0
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
UKS Siekierki
2:2
KS II Raszyn
KP AMT Nowa Wieś
0:4
KS II Ursus
GLKS Nadarzyn
0:4
KS II Konstancin
Laura Chylice
8:0
Grom II Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
4:1
KP AMT Nowa Wieś
Sparta II Jazgarzew
6:1
GLKS Nadarzyn
Jedność Żabieniec
2:0
Tur Jaktorów
KS II Konstancin
3:1
Laura Chylice
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:0
UKS Siekierki
Grom II Warszawa
4:1
MKS II Piaseczno
KS II Ursus
4:0
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
4:4
KS II Ursus
Korona Góra Kalwaria
1:1
KS II Raszyn
MKS II Piaseczno
3:2
KS II Konstancin
UKS Siekierki
8:4
Grom II Warszawa
Sparta II Jazgarzew
7:0
Jedność Żabieniec
KP AMT Nowa Wieś
2:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
GLKS Nadarzyn
2:3
Laura Chylice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
0:3
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
5:0
GLKS Nadarzyn
KS II Konstancin
4:2
UKS Siekierki
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
2:1
Korona Góra Kalwaria
Laura Chylice
4:7
MKS II Piaseczno
Grom II Warszawa
1:2
KP AMT Nowa Wieś
KS II Ursus
0:3
Sparta II Jazgarzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
5:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Korona Góra Kalwaria
1:1
Grom II Warszawa
UKS Siekierki
2:1
Laura Chylice
Sparta II Jazgarzew
7:4
KS II Raszyn
Jedność Żabieniec
1:1
KS II Ursus
KP AMT Nowa Wieś
2:4
KS II Konstancin
GLKS Nadarzyn
1:6
MKS II Piaseczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
3:1
UKS Siekierki
KS II Raszyn
0:6
Jedność Żabieniec
KS II Konstancin
4:0
Korona Góra Kalwaria
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:2
Sparta II Jazgarzew
Laura Chylice
7:0
KP AMT Nowa Wieś
Grom II Warszawa
2:0
Tur Jaktorów
KS II Ursus
9:0
GLKS Nadarzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
2:2
KP AMT Nowa Wieś
KS II Raszyn
1:6
KS II Ursus
KS II Konstancin
2:2
Tur Jaktorów
GLKS Nadarzyn
2:3
UKS Siekierki
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:1
Jedność Żabieniec
Laura Chylice
3:1
Korona Góra Kalwaria
Grom II Warszawa
2:5
Sparta II Jazgarzew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:2
Laura Chylice
Korona Góra Kalwaria
2:1
MKS II Piaseczno
KS II Raszyn
0:3
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
6:0
KS II Konstancin
Jedność Żabieniec
2:3
Grom II Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
0:0
UKS Siekierki
KS II Ursus
5:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
1:1
Tur Jaktorów
UKS Siekierki
3:0
Korona Góra Kalwaria
KS II Konstancin
2:1
Jedność Żabieniec
GLKS Nadarzyn
0:0
KP AMT Nowa Wieś
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
2:1
KS II Raszyn
Laura Chylice
4:3
Sparta II Jazgarzew
Grom II Warszawa
1:2
KS II Ursus
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
3:0
UKS Siekierki
Korona Góra Kalwaria
4:4
KP AMT Nowa Wieś
KS II Raszyn
3:2
Grom II Warszawa
Sparta II Jazgarzew
2:1
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
1:0
Laura Chylice
KS II Konstancin
1:2
KS II Ursus
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:1
GLKS Nadarzyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
0:1
Jedność Żabieniec
UKS Siekierki
0:5
Sparta II Jazgarzew
KS II Konstancin
4:0
KS II Raszyn
KP AMT Nowa Wieś
3:1
Tur Jaktorów
GLKS Nadarzyn
4:1
Korona Góra Kalwaria
Laura Chylice
1:4
KS II Ursus
Grom II Warszawa
6:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
4:2
Korona Góra Kalwaria
KS II Raszyn
0:4
Laura Chylice
Sparta II Jazgarzew
6:4
KP AMT Nowa Wieś
Jedność Żabieniec
1:0
UKS Siekierki
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:3
KS II Konstancin
Grom II Warszawa
1:6
GLKS Nadarzyn
KS II Ursus
3:1
MKS II Piaseczno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Góra Kalwaria
0:4
Sparta II Jazgarzew
MKS II Piaseczno
0:3
KS II Raszyn
UKS Siekierki
1:3
KS II Ursus
KS II Konstancin
0:1
Grom II Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
1:3
Jedność Żabieniec
GLKS Nadarzyn
1:0
Tur Jaktorów
Laura Chylice
8:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
3:4
UKS Siekierki
Sparta II Jazgarzew
4:5
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
3:0
Korona Góra Kalwaria
KS II Konstancin
4:2
GLKS Nadarzyn
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:3
MKS II Piaseczno
Grom II Warszawa
2:2
Laura Chylice
KS II Ursus
2:1
KP AMT Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
- : -
Jedność Żabieniec
Korona Góra Kalwaria
- : -
KS II Ursus
MKS II Piaseczno
- : -
Grom II Warszawa
UKS Siekierki
- : -
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
GLKS Nadarzyn
- : -
Sparta II Jazgarzew
Laura Chylice
- : -
KS II Konstancin
KP AMT Nowa Wieś
- : -
KS II Raszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości