zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:5
Laura Chylice
Okęcie Warszawa
6:0
KP AMT Nowa Wieś
UKS Siekierki
3:3
Świt Warszawa
Grom II Warszawa
5:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Rozwój Warszawa
3:2
GLKS Nadarzyn
MKS II Piaseczno
3:3
Jedność Żabieniec
FC Lesznowola
3:3
Gwardia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
4:2
Rozwój Warszawa
Laura Chylice
3:1
Grom II Warszawa
GLKS Nadarzyn
3:0
Okęcie Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
2:4
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
4:0
Tur Jaktorów
FC Lesznowola
1:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Gwardia Warszawa
0:5
UKS Siekierki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:2
KP AMT Nowa Wieś
Okęcie Warszawa
4:1
Świt Warszawa
Grom II Warszawa
1:10
Jedność Żabieniec
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:2
Laura Chylice
UKS Siekierki
0:2
FC Lesznowola
Rozwój Warszawa
1:2
Gwardia Warszawa
MKS II Piaseczno
2:2
GLKS Nadarzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
1:8
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
2:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
KP AMT Nowa Wieś
4:0
Grom II Warszawa
UKS Siekierki
1:3
Rozwój Warszawa
FC Lesznowola
4:4
Laura Chylice
GLKS Nadarzyn
12:0
Tur Jaktorów
Gwardia Warszawa
0:4
Okęcie Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:1
Świt Warszawa
Okęcie Warszawa
7:0
UKS Siekierki
Grom II Warszawa
1:2
GLKS Nadarzyn
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
6:2
KP AMT Nowa Wieś
Laura Chylice
3:2
Jedność Żabieniec
Rozwój Warszawa
1:2
FC Lesznowola
MKS II Piaseczno
6:1
Gwardia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
4:0
Grom II Warszawa
UKS Siekierki
2:1
MKS II Piaseczno
FC Lesznowola
4:3
Jedność Żabieniec
GLKS Nadarzyn
6:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Rozwój Warszawa
3:2
Okęcie Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
2:4
Laura Chylice
Gwardia Warszawa
9:0
Tur Jaktorów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:8
UKS Siekierki
Okęcie Warszawa
4:2
FC Lesznowola
Grom II Warszawa
1:3
Gwardia Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
7:3
Świt Warszawa
Jedność Żabieniec
3:1
KP AMT Nowa Wieś
Laura Chylice
5:4
GLKS Nadarzyn
MKS II Piaseczno
3:1
Rozwój Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
2:0
MKS II Piaseczno
Świt Warszawa
1:2
Laura Chylice
UKS Siekierki
1:0
Grom II Warszawa
GLKS Nadarzyn
0:4
Jedność Żabieniec
FC Lesznowola
4:2
KP AMT Nowa Wieś
Rozwój Warszawa
3:3
Tur Jaktorów
Gwardia Warszawa
2:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
0:2
Okęcie Warszawa
Grom II Warszawa
1:4
Rozwój Warszawa
Laura Chylice
2:1
Gwardia Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
0:2
GLKS Nadarzyn
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:2
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
4:2
Świt Warszawa
MKS II Piaseczno
8:1
FC Lesznowola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
3:0*
Grom II Warszawa
Świt Warszawa
1:0
KP AMT Nowa Wieś
UKS Siekierki
0:3
Laura Chylice
Rozwój Warszawa
1:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MKS II Piaseczno
3:0
Tur Jaktorów
FC Lesznowola
4:2
GLKS Nadarzyn
Gwardia Warszawa
1:2
Jedność Żabieniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:3
Świt Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:2
Okęcie Warszawa
Tur Jaktorów
4:6
FC Lesznowola
KP AMT Nowa Wieś
4:2
Gwardia Warszawa
Laura Chylice
9:2
Rozwój Warszawa
Grom II Warszawa
0:2
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
2:1
UKS Siekierki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
5:0
Laura Chylice
UKS Siekierki
0:2
KP AMT Nowa Wieś
FC Lesznowola
1:2
Świt Warszawa
Rozwój Warszawa
0:1
Jedność Żabieniec
Tur Jaktorów
3:3
Grom II Warszawa
MKS II Piaseczno
1:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Gwardia Warszawa
2:4
GLKS Nadarzyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
3:0
Gwardia Warszawa
Laura Chylice
0:0
MKS II Piaseczno
GLKS Nadarzyn
1:1
UKS Siekierki
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
7:0
Tur Jaktorów
KP AMT Nowa Wieś
1:2
Rozwój Warszawa
Grom II Warszawa
2:2
FC Lesznowola
Jedność Żabieniec
1:1
Okęcie Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
5:0
Rozwój Warszawa
Laura Chylice
7:0
Tur Jaktorów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
4:0
Grom II Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
1:6
Okęcie Warszawa
Świt Warszawa
1:2
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
2:5
MKS II Piaseczno
Gwardia Warszawa
1:6
FC Lesznowola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
4:1
FC Lesznowola
Rozwój Warszawa
0:4
Świt Warszawa
Tur Jaktorów
1:5
Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno
8:1
KP AMT Nowa Wieś
UKS Siekierki
0:0
Gwardia Warszawa
Grom II Warszawa
3:1
Laura Chylice
Okęcie Warszawa
2:5
GLKS Nadarzyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
1:0
Okęcie Warszawa
Laura Chylice
1:3
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Gwardia Warszawa
2:1
Rozwój Warszawa
Jedność Żabieniec
2:1
Grom II Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
4:3
Tur Jaktorów
GLKS Nadarzyn
0:1
MKS II Piaseczno
FC Lesznowola
2:3
UKS Siekierki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:2
GLKS Nadarzyn
Okęcie Warszawa
2:0
Gwardia Warszawa
Laura Chylice
4:0
FC Lesznowola
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
1:1
Jedność Żabieniec
Grom II Warszawa
2:2
KP AMT Nowa Wieś
MKS II Piaseczno
2:1
Świt Warszawa
Rozwój Warszawa
3:5
UKS Siekierki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
3:2
Rozwój Warszawa
Świt Warszawa
2:0
Tur Jaktorów
GLKS Nadarzyn
3:0*
Grom II Warszawa
UKS Siekierki
1:3
Okęcie Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
2:2
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Gwardia Warszawa
0:2
MKS II Piaseczno
Jedność Żabieniec
1:4
Laura Chylice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
5:2
Gwardia Warszawa
Okęcie Warszawa
9:0
Rozwój Warszawa
Jedność Żabieniec
2:2
FC Lesznowola
Laura Chylice
11:1
KP AMT Nowa Wieś
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:5
GLKS Nadarzyn
Grom II Warszawa
1:0
Świt Warszawa
MKS II Piaseczno
5:0
UKS Siekierki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Warszawa
1:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
FC Lesznowola
0:2
Okęcie Warszawa
UKS Siekierki
5:4
Tur Jaktorów
KP AMT Nowa Wieś
2:0
Jedność Żabieniec
Gwardia Warszawa
2:3
Grom II Warszawa
GLKS Nadarzyn
1:2
Laura Chylice
Rozwój Warszawa
1:5
MKS II Piaseczno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
4:1
Rozwój Warszawa
Laura Chylice
4:3
Świt Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
3:4
FC Lesznowola
Jedność Żabieniec
3:6
GLKS Nadarzyn
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:0
Gwardia Warszawa
Grom II Warszawa
2:4
UKS Siekierki
MKS II Piaseczno
1:0
Okęcie Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
3:1
Tur Jaktorów
Świt Warszawa
1:1
Jedność Żabieniec
FC Lesznowola
0:2
MKS II Piaseczno
UKS Siekierki
3:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
GLKS Nadarzyn
3:3
KP AMT Nowa Wieś
Rozwój Warszawa
- : -
Grom II Warszawa
Gwardia Warszawa
- : -
Laura Chylice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
- : -
MKS II Piaseczno
Laura Chylice
- : -
UKS Siekierki
Grom II Warszawa
- : -
Okęcie Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
- : -
Świt Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
- : -
Rozwój Warszawa
Jedność Żabieniec
- : -
Gwardia Warszawa
GLKS Nadarzyn
- : -
FC Lesznowola
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
- : -
KP AMT Nowa Wieś
Rozwój Warszawa
- : -
Laura Chylice
Okęcie Warszawa
- : -
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Świt Warszawa
- : -
GLKS Nadarzyn
UKS Siekierki
- : -
Jedność Żabieniec
FC Lesznowola
- : -
Tur Jaktorów
MKS II Piaseczno
- : -
Grom II Warszawa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KP AMT Nowa Wieś
- : -
UKS Siekierki
Laura Chylice
- : -
Okęcie Warszawa
Świt Warszawa
- : -
FC Lesznowola
Grom II Warszawa
- : -
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
- : -
Rozwój Warszawa
GLKS Nadarzyn
- : -
Gwardia Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
- : -
MKS II Piaseczno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
- : -
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Okęcie Warszawa
- : -
Jedność Żabieniec
Gwardia Warszawa
- : -
Świt Warszawa
FC Lesznowola
- : -
Grom II Warszawa
MKS II Piaseczno
- : -
Laura Chylice
UKS Siekierki
- : -
GLKS Nadarzyn
Rozwój Warszawa
- : -
KP AMT Nowa Wieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości