zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
7:1
KP AMT Nowa Wieś
Gwardia Warszawa
2:4
Tur Jaktorów
KS Walka Kosów
3:4
Świt Warszawa
Piast Piastów
1:3
KS II Raszyn
Unia Warszawa
8:0
KS II Konstancin
Sparta II Jazgarzew
3:1
Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki
3:4
GLKS Nadarzyn
Perła II Złotokłos
3:2
Jedność Żabieniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
2:2
Sparta II Jazgarzew
Tur Jaktorów
0:4
Jedność Żabieniec
Okęcie II Warszawa
0:1
Perła II Złotokłos
GLKS Nadarzyn
2:3
SEMP Ursynów
Gwardia Warszawa
5:1
KS Walka Kosów
KS II Konstancin
3:3
Piast Piastów
Świt Warszawa
4:2
UKS Siekierki
KP AMT Nowa Wieś
1:4
Unia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
3:0
KP AMT Nowa Wieś
Unia Warszawa
1:0
GLKS Nadarzyn
SEMP Ursynów
2:4
Świt Warszawa
Sparta II Jazgarzew
2:4
KS II Konstancin
Perła II Złotokłos
3:2
KS II Raszyn
Jedność Żabieniec
1:0
Okęcie II Warszawa
KS Walka Kosów
6:0
Tur Jaktorów
UKS Siekierki
1:3
Gwardia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
2:1
Okęcie II Warszawa
GLKS Nadarzyn
3:1
Piast Piastów
Świt Warszawa
0:1
Unia Warszawa
KS II Raszyn
1:1
Jedność Żabieniec
KS II Konstancin
0:3
Perła II Złotokłos
KP AMT Nowa Wieś
7:2
Sparta II Jazgarzew
Gwardia Warszawa
3:3
SEMP Ursynów
KS Walka Kosów
1:3
UKS Siekierki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
1:1
Świt Warszawa
UKS Siekierki
4:0
Tur Jaktorów
Sparta II Jazgarzew
3:2
GLKS Nadarzyn
Okęcie II Warszawa
1:2
KS II Raszyn
SEMP Ursynów
8:0
KS Walka Kosów
Unia Warszawa
6:0
Gwardia Warszawa
Jedność Żabieniec
3:0
KS II Konstancin
Perła II Złotokłos
1:0
KP AMT Nowa Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
3:3
Perła II Złotokłos
Piast Piastów
3:2
Gwardia Warszawa
UKS Siekierki
4:5
SEMP Ursynów
KS Walka Kosów
2:2
Unia Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
2:1
Jedność Żabieniec
Tur Jaktorów
0:3
KS II Raszyn
Świt Warszawa
1:1
Sparta II Jazgarzew
KS II Konstancin
2:1
Okęcie II Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
5:0
KS Walka Kosów
Unia Warszawa
3:0
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
2:0
GLKS Nadarzyn
Okęcie II Warszawa
2:5
KP AMT Nowa Wieś
Perła II Złotokłos
3:1
Świt Warszawa
KS II Raszyn
4:1
KS II Konstancin
Sparta II Jazgarzew
2:2
Gwardia Warszawa
SEMP Ursynów
6:0
Tur Jaktorów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
1:1
KS II Konstancin
Gwardia Warszawa
1:0
Perła II Złotokłos
KS Walka Kosów
4:1
Sparta II Jazgarzew
SEMP Ursynów
1:1
Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn
5:2
Okęcie II Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
1:2
KS II Raszyn
UKS Siekierki
3:5
Piast Piastów
Świt Warszawa
2:4
Jedność Żabieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
2:1
GLKS Nadarzyn
Piast Piastów
1:3
SEMP Ursynów
Jedność Żabieniec
4:0
Gwardia Warszawa
Perła II Złotokłos
4:0
KS Walka Kosów
KS II Konstancin
0:3
KP AMT Nowa Wieś
Unia Warszawa
3:0
Tur Jaktorów
Okęcie II Warszawa
1:3
Świt Warszawa
Sparta II Jazgarzew
1:5
UKS Siekierki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
0:2
KP AMT Nowa Wieś
GLKS Nadarzyn
3:1
KS II Konstancin
Gwardia Warszawa
5:2
Okęcie II Warszawa
SEMP Ursynów
5:1
Sparta II Jazgarzew
Unia Warszawa
4:2
Piast Piastów
UKS Siekierki
1:2
Perła II Złotokłos
Świt Warszawa
3:2
KS II Raszyn
KS Walka Kosów
0:4
Jedność Żabieniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
4:1
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
1:1
UKS Siekierki
KP AMT Nowa Wieś
4:1
GLKS Nadarzyn
Okęcie II Warszawa
1:3
KS Walka Kosów
Sparta II Jazgarzew
2:0
Unia Warszawa
KS II Raszyn
3:1
Gwardia Warszawa
Perła II Złotokłos
0:0
SEMP Ursynów
KS II Konstancin
1:3
Świt Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
5:1
Sparta II Jazgarzew
Unia Warszawa
3:0
Perła II Złotokłos
Tur Jaktorów
1:3
GLKS Nadarzyn
KS Walka Kosów
0:0
KS II Raszyn
Gwardia Warszawa
5:0
KS II Konstancin
UKS Siekierki
2:1
Okęcie II Warszawa
Świt Warszawa
3:1
KP AMT Nowa Wieś
SEMP Ursynów
3:1
Jedność Żabieniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:2
Świt Warszawa
Okęcie II Warszawa
0:1
SEMP Ursynów
KP AMT Nowa Wieś
3:0
Gwardia Warszawa
Perła II Złotokłos
4:5
Piast Piastów
KS II Konstancin
2:2
KS Walka Kosów
KS II Raszyn
1:3
UKS Siekierki
Sparta II Jazgarzew
4:1
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
2:4
Unia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
3:1
KS II Raszyn
Piast Piastów
1:1
Jedność Żabieniec
Gwardia Warszawa
0:8
GLKS Nadarzyn
Tur Jaktorów
3:1
Świt Warszawa
UKS Siekierki
3:2
KS II Konstancin
KS Walka Kosów
1:3
KP AMT Nowa Wieś
Unia Warszawa
6:0
Okęcie II Warszawa
Sparta II Jazgarzew
0:4
Perła II Złotokłos
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
4:1
KS Walka Kosów
Świt Warszawa
8:0
Gwardia Warszawa
KS II Raszyn
1:2
Unia Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
2:2
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
3:2
Sparta II Jazgarzew
Okęcie II Warszawa
0:3*
Piast Piastów
Perła II Złotokłos
2:2
Tur Jaktorów
KS II Konstancin
2:7
SEMP Ursynów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:0
UKS Siekierki
KS II Raszyn
3:4
Piast Piastów
Tur Jaktorów
5:1
Gwardia Warszawa
KP AMT Nowa Wieś
1:4
SEMP Ursynów
Sparta II Jazgarzew
5:1
Okęcie II Warszawa
Świt Warszawa
3:0
KS Walka Kosów
Jedność Żabieniec
3:1
Perła II Złotokłos
KS II Konstancin
1:1
Unia Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
6:1
KS II Konstancin
Unia Warszawa
7:0
KP AMT Nowa Wieś
Perła II Złotokłos
5:1
Okęcie II Warszawa
Jedność Żabieniec
0:2
Tur Jaktorów
UKS Siekierki
2:1
Świt Warszawa
KS Walka Kosów
3:3
Gwardia Warszawa
Sparta II Jazgarzew
0:1
KS II Raszyn
SEMP Ursynów
1:0
GLKS Nadarzyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Jazgarzew
2:10
KS II Konstancin
GLKS Nadarzyn
1:1
Unia Warszawa
Gwardia Warszawa
2:2
UKS Siekierki
Świt Warszawa
0:2
SEMP Ursynów
Okęcie II Warszawa
0:2
Jedność Żabieniec
Tur Jaktorów
2:5
KS Walka Kosów
KP AMT Nowa Wieś
1:3
Piast Piastów
KS II Raszyn
0:0
Perła II Złotokłos
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
1:0
GLKS Nadarzyn
Unia Warszawa
2:2
Świt Warszawa
Okęcie II Warszawa
1:1
Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec
1:0
KS II Raszyn
Perła II Złotokłos
0:2
KS II Konstancin
SEMP Ursynów
5:0
Gwardia Warszawa
UKS Siekierki
2:2
KS Walka Kosów
Sparta II Jazgarzew
3:1
KP AMT Nowa Wieś
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
5:0
Sparta II Jazgarzew
Świt Warszawa
1:3
Piast Piastów
KP AMT Nowa Wieś
1:0
Perła II Złotokłos
Gwardia Warszawa
1:3
Unia Warszawa
KS II Raszyn
6:0
Okęcie II Warszawa
Tur Jaktorów
0:4
UKS Siekierki
KS II Konstancin
0:0
Jedność Żabieniec
SEMP Ursynów
5:0
KS Walka Kosów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
1:5
Piast Piastów
Okęcie II Warszawa
3:2
KS II Konstancin
Jedność Żabieniec
3:1
KP AMT Nowa Wieś
Perła II Złotokłos
0:1
GLKS Nadarzyn
SEMP Ursynów
4:1
UKS Siekierki
KS II Raszyn
1:3
Tur Jaktorów
Sparta II Jazgarzew
0:3
Świt Warszawa
Unia Warszawa
12:0
KS Walka Kosów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Siekierki
0:1
Unia Warszawa
GLKS Nadarzyn
1:0
Jedność Żabieniec
Tur Jaktorów
0:1
SEMP Ursynów
KS Walka Kosów
2:4
Piast Piastów
Gwardia Warszawa
5:4
Sparta II Jazgarzew
Świt Warszawa
3:0
Perła II Złotokłos
KS II Konstancin
4:4
KS II Raszyn
KP AMT Nowa Wieś
5:1
Okęcie II Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
7:0
UKS Siekierki
KS II Raszyn
3:5
KP AMT Nowa Wieś
Perła II Złotokłos
1:1
Gwardia Warszawa
Jedność Żabieniec
3:1
Świt Warszawa
KS II Konstancin
8:1
Tur Jaktorów
Unia Warszawa
1:1
SEMP Ursynów
Okęcie II Warszawa
0:0
GLKS Nadarzyn
Sparta II Jazgarzew
7:1
KS Walka Kosów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:4
KS II Raszyn
Świt Warszawa
0:1
Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki
3:1
Sparta II Jazgarzew
KP AMT Nowa Wieś
7:6
KS II Konstancin
Tur Jaktorów
1:4
Unia Warszawa
Gwardia Warszawa
1:3
Jedność Żabieniec
KS Walka Kosów
1:1
Perła II Złotokłos
SEMP Ursynów
3:1
Piast Piastów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
1:5
Unia Warszawa
KS II Raszyn
1:2
Świt Warszawa
Okęcie II Warszawa
1:4
Gwardia Warszawa
Perła II Złotokłos
3:2
UKS Siekierki
Jedność Żabieniec
5:0
KS Walka Kosów
KS II Konstancin
0:4
GLKS Nadarzyn
KP AMT Nowa Wieś
0:1
Tur Jaktorów
Sparta II Jazgarzew
2:1
SEMP Ursynów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
4:6
Piast Piastów
GLKS Nadarzyn
6:1
KP AMT Nowa Wieś
SEMP Ursynów
2:1
Perła II Złotokłos
KS Walka Kosów
2:2
Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki
3:0
Jedność Żabieniec
Unia Warszawa
4:0
Sparta II Jazgarzew
Świt Warszawa
4:1
KS II Konstancin
Gwardia Warszawa
2:8
KS II Raszyn
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
3:0
Tur Jaktorów
KP AMT Nowa Wieś
1:8
Świt Warszawa
KS II Raszyn
6:1
KS Walka Kosów
Jedność Żabieniec
0:2
SEMP Ursynów
Perła II Złotokłos
1:2
Unia Warszawa
Sparta II Jazgarzew
1:4
Piast Piastów
KS II Konstancin
6:1
Gwardia Warszawa
Okęcie II Warszawa
2:2
UKS Siekierki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
- : -
Perła II Złotokłos
Świt Warszawa
- : -
GLKS Nadarzyn
Gwardia Warszawa
- : -
KP AMT Nowa Wieś
Tur Jaktorów
- : -
Sparta II Jazgarzew
Unia Warszawa
- : -
Jedność Żabieniec
KS Walka Kosów
- : -
KS II Konstancin
SEMP Ursynów
- : -
Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki
- : -
KS II Raszyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
- : -
GLKS Nadarzyn
KS II Raszyn
- : -
SEMP Ursynów
Perła II Złotokłos
- : -
Sparta II Jazgarzew
Jedność Żabieniec
- : -
Piast Piastów
KS II Konstancin
- : -
UKS Siekierki
KP AMT Nowa Wieś
- : -
KS Walka Kosów
Świt Warszawa
- : -
Tur Jaktorów
Okęcie II Warszawa
- : -
Unia Warszawa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
- : -
Perła II Złotokłos
Gwardia Warszawa
- : -
Świt Warszawa
SEMP Ursynów
- : -
KS II Konstancin
KS Walka Kosów
- : -
GLKS Nadarzyn
Piast Piastów
- : -
Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki
- : -
KP AMT Nowa Wieś
Unia Warszawa
- : -
KS II Raszyn
Sparta II Jazgarzew
- : -
Jedność Żabieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości