zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
12:1
Relax Radziwiłłów
KS Raszyn
2:0
Partyzant Leszno
LKS Osuchów
2:0
Mszczonowianka Mszczonów
KS Teresin
1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Błonianka II Błonie
1:13
Znicz Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów
1:4
KS Teresin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:11
KS Raszyn
Relax Radziwiłłów
0:5
LKS Osuchów
Znicz Pruszków
3:0
Partyzant Leszno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Znicz Pruszków
KS Raszyn
7:0
Mszczonowianka Mszczonów
Partyzant Leszno
4:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
LKS Osuchów
2:1
Błonianka II Błonie
KS Teresin
8:0
Relax Radziwiłłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
LKS Osuchów
Błonianka II Błonie
2:3
KS Teresin
Mszczonowianka Mszczonów
2:4
Partyzant Leszno
Relax Radziwiłłów
0:12
KS Raszyn
Znicz Pruszków
5:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn
4:0
Błonianka II Błonie
Partyzant Leszno
9:0
Relax Radziwiłłów
LKS Osuchów
1:17
Znicz Pruszków
KS Teresin
1:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0
KS Raszyn
Błonianka II Błonie
0:1
Partyzant Leszno
Relax Radziwiłłów
0:4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
LKS Osuchów
2:2
KS Teresin
Znicz Pruszków
5:1
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
2:0
Relax Radziwiłłów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
Błonianka II Błonie
KS Raszyn
3:1
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
1:7
Znicz Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
9:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Błonianka II Błonie
4:0
Mszczonowianka Mszczonów
LKS Osuchów
0:2
Partyzant Leszno
KS Teresin
1:5
KS Raszyn
Znicz Pruszków
19:0
Relax Radziwiłłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
1:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:3
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
1:1
KS Teresin
Relax Radziwiłłów
2:4
Błonianka II Błonie
Znicz Pruszków
4:1
KS Raszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
0:0
LKS Osuchów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
8:0
KS Teresin
Partyzant Leszno
3:0
KS Raszyn
Relax Radziwiłłów
0:18
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków
23:0
Błonianka II Błonie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
Błonianka II Błonie
KS Raszyn
5:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
LKS Osuchów
6:0
Relax Radziwiłłów
KS Teresin
1:1
Mszczonowianka Mszczonów
Partyzant Leszno
1:9
Znicz Pruszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
0:5
LKS Osuchów
Mszczonowianka Mszczonów
1:3
KS Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
Partyzant Leszno
Relax Radziwiłłów
2:5
KS Teresin
Znicz Pruszków
6:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
12:0
Relax Radziwiłłów
Partyzant Leszno
8:2
Mszczonowianka Mszczonów
LKS Osuchów
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
0:4
Błonianka II Błonie
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:7
Znicz Pruszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
10:0
LKS Osuchów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
7:0
KS Teresin
Błonianka II Błonie
0:5
KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów
0:4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Relax Radziwiłłów
0:10
Partyzant Leszno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
Relax Radziwiłłów
KS Raszyn
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Partyzant Leszno
3:0
Błonianka II Błonie
KS Teresin
0:1
LKS Osuchów
Mszczonowianka Mszczonów
0:6
Znicz Pruszków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Partyzant Leszno
Błonianka II Błonie
0:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Relax Radziwiłłów
1:0
Mszczonowianka Mszczonów
LKS Osuchów
1:4
KS Raszyn
Znicz Pruszków
24:0
KS Teresin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
Błonianka II Błonie
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn
10:0
KS Teresin
Partyzant Leszno
6:0
LKS Osuchów
Relax Radziwiłłów
1:14
Znicz Pruszków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10:0
Mszczonowianka Mszczonów
Błonianka II Błonie
4:3
Relax Radziwiłłów
LKS Osuchów
2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Teresin
0:2
Partyzant Leszno
KS Raszyn
0:3
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości